Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 3-0: Οι «ερυθρόλευκοι» πανηγυρισμοί και τα εύσημα Μαρινάκη (vid)

Παρακολουθήστε την παρακάμερα από τη νίκη του Ολυμπιακού επί του ΠΑΟΚ με 3-0 για την 19η αγωνιστική της Super League 1.

Ο Ολυμπιακός επικράτησε 3-0 του ΠΑΟΚ και συνέχισε απτόητος για την κατάκτηση και του φετινού πρωταθλήματος.

Οι «ερυθρόλευκοι» μετά το πρώτο δεκάλεπτο πάτησαν το πόδι στο γκάζι και θα μπορούσαν να είχαν ανοίξει το σκορ πριν το τέλος του ημιχρόνου.

Παρόλα αυτά η ομάδα του Πειραιά κατάφερε να σκοράρει τρία γκολ στο δεύτερο ημίχρονο και να φτάσει με εμφατικό τρόπο στην κατάκτηση της νίκης.

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός δείχνει με διαφορετική ματιά τον αγώνα στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» μέσα από την παρακάμερα του Olympiacos TV.