ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα 0-0: Το απόλυτο μηδέν! (highlights)

Σε ένα από τα χειρότερα παιχνίδια του πρωταθλήματος μέχρι σήμερα, ΑΕΛ και ΠΑΣ Γιάννινα έμειναν στο 0-0. Χωρίς νίκη στο Αλκαζάρ η ομάδα της Λάρισας

Στο 0-0 έμειναν ΑΕΛ και ΠΑΣ Γιάννινα σε ένα κακό, νευρικό παιχνίδι με πάρα πολλά λάθη. Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι είχαν δυο καλές στιγμές για να σκοράρουν ενώ στην επανάληψη στα τελευταία λεπτά το ματς είχε ρυθμό αλλά τίποτα παραπάνω.

Η ουσία είναι πως ο ΠΑΣ πήρε έναν βαθμό μακριά από την έδρα του ενώ η ΑΕΛ πάλι δεν κέρδισε στο Αλκαζάρ. Οι γηπεδούχοι δεν είχαν φάσεις για γκολ και παρουσιάστηκαν αγχωμένοι αφού ήθελαν πάση θυσία το τρίποντο.