Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 0-1: Έτσι το έζησαν οι Μαρτίνς, Τσιμίκας, Σεμέδο, Σισέ, Βαλμπουενά (pics)

Δείτε φωτογραφίες με πρωταγωνιστές τους Μαρτίνς, Τσιμίκα, Σεμέδο, Σισέ, Βαλμπουενά από το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 0-1.

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από τον ΠΑΟΚ με σκορ 1-0 έχοντας δεχτεί το γκολ στο 90ο λεπτό από τον Μιχάι.

Προσπάθησε στα λίγα λεπτά που απέμεναν να ισοφαρίσει ώστε να διατηρήσει το αήττητο αλλά το γκολ που πέτυχε ο Χασάν στο 90+5 δεν μέτρησε καθώς ο σκόρερ καταλογίστηκε σε θέση οφσάιντ.

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 0-1: Του «έκλεψε» το αήττητο

Ο αγώνας είχε ένταση και αυτή αποτυπώθηκε στον φωτογραφικό φακό. Δείτε, μεταξύ άλλων τις αντιδράσεις των Μαρτίνς, Τσιμίκα, Σεμέδο, Σισέ, Βαλμπουενά σε διάφορες φάσεις της αναμέτρησης.