Γ΄Εθνική: Νίκες για Άνω Μερά και Παναρκαδικό (αποτελέσματα, βαθμολογίες)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα από τα αποψινά παιχνίδια της Γ' Εθνικής.

Γ΄Εθνική: Νίκες για Άνω Μερά και Παναρκαδικό (αποτελέσματα, βαθμολογίες)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Πανσερραϊκός - Δόξα Θεολόγου 7-0

Άρης Αβάτου - Πανδραμαϊκός 2-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Ζυγού 2-0

Κεραυνός Πέρνης - Κιλκισιακός 2-1

Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης 0-1

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

Η επόμενη αγωνιστική (10η 24/11):

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός

Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός

Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ηρακλής Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Νέστος Χρυσούπ. 24

2 Πανσερραϊκός 21
3 Πανδραμαϊκός 19
4 Απόλλων Παραλ. 15
5 Αετός Ορφ. 15
6 Κεραυνός Πέρν. 11
7 Δόξα Κ. Καμήλας 10
8 Ένωση Αλεξ. 10
9 Άρης Αβάτου 9
10 Ορφέας Ξάνθης 6
11 Ηρακλής Ζυγ. 5
12 Κιλκισιακός 4
13 Δόξα Θεολ. 1

2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Σειρήνα - Εδεσσαϊκός 0-3 α.α.

Νέα Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Τρικ. Ημ. - Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Μακεδονικός - Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός 4-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Νίκη Αγκαθιάς 1-1

Γιαννιτσά - ΠΑΣ Φλώρινα 3-0

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

Η επόμενη αγωνιστική (12η 24/11):

Ν. Καλλικράτεια – Σειρήνα (ματαιώθηκε)

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός

Αστραπή Μεσοποταμίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΣ Φλώρινα

Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικ. Ημ.

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας (ματαιώθηκε)

Θερμαϊκός – Γιαννιτσά

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Αλμωπός Αριδ. 28
2 Μακεδονικός 23
3 Γιαννιτσά 22
4 Θερμαϊκός 20
5 Μέγας Αλέξ. Ημ. 17
6 Αγροτικός Αστ. 16
7 Ν. Καλλικράτεια 16
8 Θύελλα Σαρακ. 15
9 ΠΑΣ Φλώρινα 13
10 Εδεσσαϊκός 13
11 Ποσειδών Μηχ. 12
12 Νίκη Αγκαθιάς 11
13 Αστραπή Μεσ. 7
14 Σειρήνα -3
15 Άρης Παλαιοχ. -9
*Ο Άρης Παλαιοχωρίου έχει τρεις μηδενισμούς και έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.
*Η Σειρήνα έχει τρεις μηδενισμούς και -9 βαθμούς.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Μετέωρα - Πιερικός 0-1

Αλμυρός - Ηρακλής Λάρισας 3-0

ΑΟ Σελλάνων - Οικονόμος 0-1

Δίας Δίου - Θησέας Αγριάς 3-1

ΑΟ Ποταμιάς - Ατρόμητος Παλαμά 0-2

Διαγόρας Στεφανοβίκειου - Διγενής Νεοχωρίου 1-1

ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη 2-0

Η επόμενη αγωνιστική (10η 24/11):

Αλμυρός – Μετέωρα

Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου

Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων

Οικονόμος – ΑΟ Ποταμιάς

Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Πιερικός 22
2 ΑΕ Καρίτσας 18
3 ΑΟ Σελλάνων 16
4 Ηρακλής Λάρ. 16
5 Θησέας Αγρ. 16
6 Ατρόμητος Παλ. 13
7 Αταλάντη 13
8 Αλμυρός 11
9 Οικονόμος 11
10 Δίας Δίου 10
11 Διγενής Νεοχ. 8
12 (Διαγόρας Στεφ. 7
13 Μετέωρα 7
14 ΑΟ Ποταμιάς 2

4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Απόλλων Ευπαλίου - Θιναλιακός 0-3

ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0

Μακεδονικός Φούφα - Αχέρων Καναλακίου 0-0

ΑΟ Ανατολής - ΑΕ Ποντίων 0-1

Τηλυκράτης - Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1

Σούλι Παραμυθιάς - Αστέρας Ιτέας 2-0

ΑΕ Μεσολογγίου - Αναγέννηση Άρτας 3-1

Η επόμενη αγωνιστική (10η 24/11):

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΟ Ανατολής

ΑΕ Ποντίων – Απόλλων Ευπαλίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου

Αναγέννη Άρτας – Μακεδονικός Φούφα

Αχέρων Καναλακίου – Θιναλιακός

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Πιερικός 22
2 ΑΕ Καρίτσας 18
3 ΑΟ Σελλάνων 16
4 Ηρακλής Λάρ. 16
5 Θησέας Αγρ. 16
6 Ατρόμητος Παλ. 13
7 Αταλάντη 13
8 Αλμυρός 11
9 Οικονόμος 11
10 Δίας Δίου 10
11 Διγενής Νεοχ. 8
12 Διαγόρας Στεφ. 7
13 Μετέωρα 7
14 ΑΟ Ποταμιάς 2

5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός - Κερατσίνι 0-0

Φωστήρας - Ηλυσιακός 0-1

Κηφισιά - Θύελλα Καμαρίου 1-2

Εθνικός - Ακράτητος 1-1

Άγιος Ιερόθεος - Καλλιθέα 0-0

Ερμής Κορυδαλλού - Άγιοι Ανάργυροι 1-0

Άνω Μερά – ΑΕ Μοσχάτο 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (10η 24/11):

Ηλυσιακός – Άνω Μερά

ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Κερατσίνι – Κηφισιά

Θύελλα Καμαρίου – Ακράτητος

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιος Ιερόθεος

Άγιοι Ανάργυροι – Φωστήρας.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Καλλιθέα 20

2 Θύελλα Καμ. 20

3 Μοσχάτο 17

4 Αγ. Ιερόθεος 17

5 Κηφισιά 13

6 Πανθηραϊκός 13

7 Φωστήρας 12

8 Κερατσίνι 11

9 Ακράτητος 10

10 Άνω Μερά 9

11 Άγ. Ανάργυροι 7

12 Ηλυσιακός 7

13 Ερμής Κορυδ. 5

14 Εθνικός 4

6ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Παλληνιακός - ΑΕΚ Τρίπολης 2-0

Θύελλα Ραφήνας - Μαρκό 0-3

ΑΟ Υπάτου - Αήττητος Σπάτων 5-0

Κόρινθος ’06 - Αχαρναϊκός 1-0

Ρόδος - Νέα Αρτάκη 1-0

Παναρκαδικός - Αιολικός 2-1

Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου

Η επόμενη αγωνιστική (10η 23-24/11):

Αχαρναϊκός – Ρόδος

Νέα Αρτάκη – Παναρκαδικός

ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΟ Υπάτου

Κιθαιρών Καπαρελλίου – Αιολικός

Θύελλας Ραφήνας – Παλληνιακός

Μαρκό – Κόρινθος ‘06

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Ρόδος 19

2 Μαρκό 17

3 Παναρκαδικός 14

4 Κόρινθος 2006 13

5 ΑΟ Υπάτου 13

6 Αήττητος Σπ. 12

7 Θύελλα Ραφ. 11

8 Αχαρναϊκός 10

9 Παλληνιακός 10

10 Νέα Αρτάκη 9

11 Κιθαιρών Καπ. 9

12 Αιολικός 8

13 ΑΕΚ Τρίπολης 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Παναργειακός - Ζάκυνθος 0-0

Διαβολίτσι - Ερμιονίδα 1-0

Τσιλιβή - Ναύπλιο 2-2

ΠΑΟ Βάρδας - Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-1

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1

Σπάρτη - Πανγυθεατικός 1-1

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός 0-0

Η επόμενη αγωνιστική (10η 24/11):

Θύελλα Πατρών – Σπάρτη

Πανηλειακός – Διαβολίτσι

Ερμιονίδα – ΠΑΟ Βάρδας

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανγυθεατικός – Παναργειακός

Ζάκυνθος – Τσιλιβή

Ναύπλιο – Διαγόρας Βραχνέικων.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Ναύπλιο 19
2 Σπάρτη 18
3 Ερμιονίδα 16
4 Αστέρας Βλαχ. 16
5 Διαγόρας Βρ. 14
6 Ζάκυνθος 14
7 Διαβολίτσι 13
8 Τσιλιβή 12
9 ΠΑΟ Βάρδας 12
10 Πανηλειακός 10
11 Πανγυθεατικός 10
12 Θύελλα Πατρ. 10
13 Παναργειακός 5
14 Ολυμπιακός Ζαχ. 5

8ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Πόρος - Άγιος Νικόλαος 0-1

Πανακρωτηριακός - ΣΥΝΚΑ 1-0

Ρεθυμνιακός - Γιούχτας 1-4

Ηρόδοτος - Επισκοπή 2-2

Ρεπό: Ατσαλένιος

Η επόμενη αγωνιστική (10η 24/11):

Επισκοπή – Ατσαλένιος

Άγιος Νικόλαος – Γιούχτας

Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός

ΣΥΝΚΑ – Ρεθυμνιακός.

Ρεπό: Πόρος

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 Επισκοπή 20
2 Ηρόδοτος 16
3 Γιούχτας 14
4 Αγ. Νικόλαος 12
5 Ατσαλένιος 10
6 Πανακρωτηρ. 10
7 Ρεθυμνιακός 10
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7
9 Πόρος 2
*Οι πρώτες τέσσερις ομάδες θα δώσουν πλέι οφ για την ανάδειξη του πρωταθλητή, ενώ οι υπόλοιπες πέντε θα δώσουν πλέι άουτ για τον υποβιβασμό ενός σωματείου.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας