Γ' Εθνική: Νίκη για την Καλλιθέα, 1-0 τον Εθνικό (αποτελέσματα, βαθμολογία)

Νέα νίκη σημείωσε η Καλλιθέα που επιβλήθηκε του Εθνικού με 1-0 στο πλαίσιο της έκτης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής. 

Γ' Εθνική: Νίκη για την Καλλιθέα, 1-0 τον Εθνικό (αποτελέσματα, βαθμολογία)

Σημαντικό τρίποντο με 1-0 κατέκτησε η Καλλιθέα επί του Εθνικού στο «Ελ Πάσο» για την έκτη αγωνιστική του πέμπτου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Αναλυτικά η ταυτότητα της 6ης αγωνιστικής (7ης στον 2ο όμιλο):

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ένωση Αλεξανδρούπολης - Πανσερραϊκός 0-0

Πανδραμαϊκός - Αετός Ορφανού 4-1

Δόξα Κάτω Καμήλας - Δόξα Θεολόγου 2-1

Ηρακλής Ζυγού - Ορφέας Ξάνθης 0-0

Κεραυνός Πέρνης - Νέστος Χρυσούπολης 1-3

Κιλκισιακός - Απόλλων Παραλιμνίου 0-0

Ρεπό: Άρης Αβάτου

Η επόμενη αγωνιστική (7η 2-3/11 15.00):

Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός

Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός

Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Ζυγού

Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Νέστος Χρυσούπ. 15

2 Πανδραμαϊκός 13

3 Πανσερραϊκός 12

4 Αετός Ορφ. 11

5 Δόξα Κ. Καμήλας 10

6 Απόλλων Παραλ. 8

7 Κεραυνός Πέρν. 8

8 Άρης Αβάτου 5

9 Ηρακλής Ζυγ. 4

10 Κιλκισιακός 4

11 Ορφέας Ξάνθης 4

12 Ένωση Αλεξ. 4

13 Δόξα Θεολ. 1

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Σειρήνα - Αστραπή Μεσοποταμίας 0-5

Άρης Παλαιοχωρίου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 α.α.

Θύελλα Σαρακηνών - Νίκη Αγκαθιάς 2-1

Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Φλώρινα 0-1

Εδεσσαϊκός - Γιαννιτσά 1-1

Ν. Καλλικράτεια - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Ρεπό: Μακεδονικός

Η επόμενη αγωνιστική (8η 30/10 15.00):

Θερμαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΣ Φλάωρινα – Ν. Καλλικράτεια

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός

Αστραπή Μεσοποταμίας – Θύελλα Σαρακηνών

Νίκη Αγκαθιάς – Εδεσσαϊκός

Γιαννιτσά – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Αλμωπός Αριδ. 19

2 Θερμαϊκός 15

3 Μακεδονικός 13

4 Γιαννιτσά 13

5 Ν. Καλλικράτεια 12

6 Ποσειδών Μηχ. 11

7 ΠΑΣ Φλώρινα 10

8 Μέγας Αλέξ. Ημ. 8

9 Θύελλα Σαρακ. 8

10 Αγροτικός Αστ. 7

11 Νίκη Αγκαθιάς 7

12 Αστραπή Μεσ. 7

13 Εδεσσαϊκός 6

14 Σειρήνα 0

15 Άρης Παλαιοχ. -9

*Ο Άρης Παλαιοχωρίου έχει τρεις μηδενισμούς και έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ποταμιάς - Δίας Δίου 2-2

Θησέας Αγριάς - Μετέωρα 2-0

Ατρόμητος Παλαμά - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Διγενής Νεοχωρίου - Ηρακλής Λάρισας 0-1

ΑΕ Καρίτσας - Πιερικός 1-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου - ΑΟ Σελλάνων 1-1

Αταλάντη – Αλμυρός 3-2

Η επόμενη αγωνιστική (7η 3/11 15.00):

Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας

ΑΟ Ποταμιάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς

Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου – Αταλάντη

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΑΟ Σελλάνων 14

2 Πιερικός 13

3 Θησέας Αγρ. 13

4 ΑΕ Καρίτσας 11

5 Ηρακλής Λάρ. 10

6 Αταλάντη 10

7 Ατρόμητος Παλ. 9

8 Αλμυρός 7

9 Οικονόμος 7

10 Μετέωρα 6

11 Δίας Δίου 4

12 Διγενής Νεοχ. 3

13 Διαγόρας Στεφ. 3

14 ΑΟ Ποταμιάς 2

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα - ΑΕ Λευκίμμης 1-0

ΠΑΣ Πρέβεζα - Τηλυκράτης 1-0

Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Άρτας 3-2

ΑΕ Ποντίων - Αστέρας Ιτέας 2-1

Απόλλων Ευπαλίου - Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0

Θιναλιακός - Σούλι Παραμυθιάς 1-0

Ανατολή - ΑΕ Μεσολογγίου 1-0

Η επόμενη αγωνιστική (7η 3/11 15.00):

Τηλυκράτης – Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Ποντίων

ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΑΕ Ποντίων 16

2 Αχέρων Καναλ. 14

3 Αναγέννηση Άρτ. 13

4 Θιναλιακός 11

5 ΠΑΣ Πρέβεζα 10

6 Απόλλων Ευπ. 8

7 Μακεδονικός Φ. 8

8 Ναυπ. Αστέρας 7

9 Ανατολή 6

10 ΑΕ Λευκίμμης 6

11 Τηλυκράτης 5

12 Αστέρας Ιτέας 5

13 ΑΕ Μεσολογγίου 4

14 Σούλι Παραμ. 2

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Καμαρίου - Κερατσίνι 1-1

ΑΕ Μοσχάτου - Άγιοι Ανάργυροι 2-0

Εθνικός - Καλλιθέα 0-1

Ακράτητος - Ερμής Κορυδαλλού 1-0

Άνω Μερά - Πανθηραϊκός 1-0

Κηφισιά - Φωστήρας 2-1

Ηλυσιακός - Άγιος Ιερόθεος 0-2

Η επόμενη αγωνιστική (7η 3/11 15.00):

Κηφισιά – Άνω Μερά

Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου

Φωστήρας – Ακράτητος

Άγιος Ιερόθεος – Κερατσίνι

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

Πανθηραϊκός – Εθνικός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Καλλιθέα 16

2 Θύελλα Καμ. 14

3 Αγ. Ιερόθεος 12

4 Πανθηραϊκός 11

5 Μοσχάτο 11

6 Κηφισιά 10

7 Φωστήρας 9

8 Ακράτητος 8

9 Κερατσίνι 7

10 Άνω Μερά 5

11 Άγ. Ανάργυροι 5

12 Εθνικός 2

13 Ηλυσιακός 2

14 Ερμής Κορυδ. 1

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ρόδος - ΑΟ Υπάτου 1-0

Αχαρναϊκός - Παλληνιακός 2-1

Κιθαιρών Καπαρελλίου - Αήττητος Σπάτων 1-2

Νέα Αρτάκη - Μαρκό 2-1

Παναρκαδικός - ΑΕΚ Τρίπολης 3-0

Αιολικός - Θύελλα Ραφήνας (27/11, 15:00)

Ρεπό: Κόρινθος ’06

Η επόμενη αγωνιστική (7η 3/11 15.00):

Παλληνιακός – Αήττητος Σπάτων

ΑΕΚ Τρίπολης – Κιθαιρών Καπαρελλίου

ΑΟ Υπάτου – Παναρκαδικός

Μαρκό – Αχαρναϊκός

Θύελλας Ραφήνας – Νέα Αρτάκη

Κόρινθος ’06 – Αιολικός

Ρεπό: Ρόδος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Ρόδος 16

2 Αχαρναϊκός 10

3 Παναρκαδικός 10

4 Μαρκό 8

5 ΑΟ Υπάτου 8

6 Αήττητος Σπ. 8

7 Θύελλα Ραφ. 7

8 Κόρινθος 2006 7

9 Παλληνιακός 6

10 Αιολικός 5

11 Νέα Αρτάκη 5

12 Κιθαιρών Καπ. 5

13 ΑΕΚ Τρίπολης 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ναύπλιο - Ζάκυνθος 1-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως - Πανηλειακός 1-1

Αστέρας Βλαχιώτη - Πανγυθεατικός 1-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων - Θύελλα Πατρών 2-0

ΠΑΟ Βάρδας - Παναργειακός 1-1

ΑΟ Τσιλιβή - Διαβολίτσι 2-1

Ερμιονίδα – Σπάρτη 2-2

Η επόμενη αγωνιστική (7η 3/11 15.00):

Σπάρτη – Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός – Ναύπλιο

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός – Ερμιονίδα

Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Διαβολίτσι – Διαγόρας Βραχνέικων

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Σπάρτη 14

2 Ναύπλιο 12

3 Διαγόρας Βρ. 10

4 Ερμιονίδα 10

5 Ζάκυνθος 10

6 Τσιλιβή 10

7 Πανηλειακός 9

8 Αστέρας Βλαχ. 9

9 ΠΑΟ Βάρδας 8

10 Πανγυθεατικός 6

11 Θύελλα Πατρ. 6

12 Ολυμπιακός Ζαχ. 5

13 Παναργειακός 4

14 Διαβολίτσι 4

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Πόρος - Επισκοπή 0-1

Γιούχτας - Ηρόδοτος 0-1

Ρεθυμνιακός - Άγιος Νικόλαος 3-1

ΣΥΝΚΑ - Ατσαλένιος 1-1

Ρεπό: Πανακρωτηριακός

Η επόμενη αγωνιστική (7η 3/11 15.00):

Επισκοπή – Γιούχτας

Άγιος Νικόλαος – Ατσαλένιος

Πανακρωτηριακός – Πόρος

Ηρόδοτος – ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Ηρόδοτος 15

2 Επισκοπή 13

3 Γιούχτας 8

4 Ρεθυμνιακός 7

5 Ατσαλένιος 7

6 Αγ. Νικόλαος 6

7 Πανακρωτηρ. 4

8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4

9 Πόρος 2

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας