Γ' Εθνική: Νίκες για Φωστήρα, Πανσερραϊκό, Καλλιθέα - Όλα τα αποτελέσματα

Δείτε όλα τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν στην Γ' Εθνική η οποία άνοιξε αυτό το Σαββατοκύριακό την αυλαία της. 

Γ' Εθνική: Νίκες για Φωστήρα, Πανσερραϊκό, Καλλιθέα - Όλα τα αποτελέσματα

Ο Φωστήρας πέρασε με νίκη από την έδρα του Εθνικού. Η ομάδα του Ταύρου επιβλήθηκε με σκορ 1-0 χάρη σε γκολ του Μπιμπισίδη στο 85'.

Στα πρωινά παιχνίδι της Κυριακής, 22/9 ο Άγιος Ιερόθεος η Θύελλα Καμαρία και ο Πανθηραϊκός ξεκίνησαν με νίκες.

1ος Όμιλος

Αετός Ορφανού-Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-1
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου 1-1
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός 1-2
Δόξα Κάτω Καμήλας-Απολλών Παραλιμνίου 0-1
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 3-1
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης 0-2

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας 0-5
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 1-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός 1-0
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας 0-0
Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος

Ατρομητός Παλαμά-ΓΣ Αλμυρού 2-0
Θησέας Αγριάς-Πιερικός 0-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας 0-0
ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-1
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς 1-0
ΑΕ Καρδίτσας-Δίας Δίου 4-0
Δίγενης Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-2

4ος όμιλος

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης 1-2
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς 2-0
ΠΑΣ Πρεβέζα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας 3-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Ανατολής 1-0
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα 1-0

5ος όμιλος

Κερατσίνι-Άγιοι Ανάργυροι 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Άνω Μερά 1-0
ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός 0-1
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού 1-0
Ηλυσιακός-Καλλιθέα 0-1
Ακράτητος-Κηφισιά 1-0
Εθνικός-Φωστήρας 0-1

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Ρόδος 0-0
Παναρκαδικός-Κόρινθος ’06 2-1
Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου 1-1
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης 2-1
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό 1-1

Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-ΠΑΟ Βάρδας 3-0
Διαγόρας Βραχνείκων-ΑΟ Τσιλιβή 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός 0-0
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών 1-0
Ερμιονίδα-Πανγυθεατικός 0-1
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Πανηλειακός 1-0

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Επισκοπή 2-3
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος 0-1
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 3-1
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-1

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας