Γ’ Εθνική: Νίκες για Πανιώνιο, Ηλιούπολη και Κηφισιά (αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική)

Στα σημερινά παιχνίδια της Γ’ Εθνικής που έγιναν στους επτά από τους δέκα ομίλους (δεν διεξήχθησαν αγώνες σε 1ο, 2ο και 3ο όμιλο) προχώρησαν με νίκες Πανιώνιος, Ηλιούπολη και ΑΟ Κηφισιάς, καθώς επικράτησαν αντίστοιχα των Χαραυγιακού (2-1), Άνω Μερά Μυκόνου (2-1) και Πανγυθεατικού (1-0)

Γ’ Εθνική: Νίκες για Πανιώνιο, Ηλιούπολη και Κηφισιά (αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική)

4ος ΟΜΙΛΟΣ ( αγων.)

Ηρακλής Ψαχνών - Φωκικός 2-0

Αταλάντη - Αλμυρός αναβλήθηκε

Διαγόρας Στεφ. - Νέα Αρτάκη 1-1

ΑΟ Υπάτου - Θησέας Αγριάς 1-1

Δήμητρα Ευξ. - Αμβρυσσέας Διστόμου αναβλήθηκε

  • Ρεπό είχε ο Οπούντιος Μαρτίνου.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φωκικός – Θησέας Αγριάς, Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου, Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δήμητρα Ευξεινούπολης, Αλμυρός – Ηρακλής Ψαχνών, Οπούντιος Μαρτίνου – Αταλάντη.

  • Ρεπό έχει η Νέα Αρτάκη.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Διαγόρας Στεφανοβικείου431092710
2Φωκικός42113307
3ΑΟ Υπάτου41304226
4Ηρακλής Ψαχνών32015416
5Αμβρυσσέας Διστόμου32014316
6ΑΟ Νέας Αρτάκης412156-15
7Θησέας Αγριάς403145-13
8Οπούντιος Μαρτίνου310214-33
9Δήμητρα Ευξεινούπολης302123-12
10ΑΠΟ Αταλάντη200213-20
11ΓΣ Αλμυρού200203-30

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Θυέλλα Κατσικά - ΟΦ Αγίου Ματθαίου αναβλήθηκε

Πρέβεζα - Αναγέννηση Άρτας 1-0

ΑΕ Μεσολογγίου - Μ. Αλέξ. Καλλιθέας αναβλήθηκε

ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Θύελλα 3-2

Αστέρας Καληράχης - Παναγρινιακός 1-0

Αχέρων Καναλακίου - Κασσιόπη 5-0

Αμβρακικός Λουτρού - Τηλυκράτης 0-2

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικά, Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου, Κασσιόπη – Αμβρακικός Λουτρού, ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Πρέβεζα, Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου, Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Αχέρων Καναλακίου330010199
2Παναγρινιακός32018356
3ΟΦ Αγίου Ματθαίου22006246
4Κτηνοτροφικός Αστέρας32015236
5ΠΑΣ Πρέβεζα22003126
6ΑΕ Λευκίμμης32016516
7Τηλυκράτης32014316
8Θύελλα Μοναστηρακίου31027613
9Αναγέννηση Άρτας310234-13
10Αμβρακικός Λουτρού310224-23
11Θύελλα Κατσικάς200225-30
12Μ.Αλεξ.Καλλιθέας100114-30
13ΑΕ Μεσολογγίου200215-40
14Κέρκυρα3003114-130

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαρκό - Πανναξιακός 0-2

Μοσχάτο - Φωστήρας 0-1

Αήττητος Σπάτων - Προοδευτική 0-4

Ηλιούπολη - Άνω Μερά Μυκόνου 2-1

Πανιώνιος - Χαραυγιακός 2-1

  • Ρεπό είχε ο Εθνικός Πειραιώς.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αήττητος Σπάτων -Πανιώνος, Προοδευτική –Εθνικός Πειραιώς, Φωστήρας – Άνω Μερά Μυκόνου, Χαραυγιακός – Μαρκό, Πανναξιακός – Ηλιούπολη.

  • Ρεπό έχει η ΑΕ Μοσχάτου.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Πανιώνιος33008359
2ΓΣ Ηλιούπολης33007259
3Χαραυγιακός32015326
4Προοδευτική21015233
5Εθνικός21012203
6Φωστήρας310223-13
7Πανναξιακός310236-33
8Αήττητος Σπάτων210114-33
9ΓΣ Μαρκό302102-22
10ΑΕ Μυκόνου301224-21
11ΑΕ Μοσχάτου301215-41

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Ιερόθεος - Ναύπλιο 2017 0-0

Μολαϊκός - Ατρόμητος Χιλομοδίου 1-1

ΑΕ Κηφισιάς - Πανγυθεατικός 1-0

Άρης Σκάλας Ερμιονίδα 2-2

Φοίνικας Επιδαύρου - ΠΑΟ Ρουφ 1-3

Κορωνίδα Κοιλάδας - Ερμής Μελιγούς 0-0

  • Ρεπό είχε ο Παναρκαδικός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ναύπλιο – Ερμιονίδα, ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας, Πανγυθεατικός – Φοίνικας Επιδαύρου, Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος, Παναρκαδικός – Μολαϊκός, Κορωνίδα Κοιλάδας – ΑΕ Κηφισιάς.

  • Ρεπό έχει ο Ερμής Μελιγούς.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΕ Κηφισιάς440070712
2Άγιος Ιερόθεος32104047
3Ερμής Μελιγούς42113217
4Άρης Σκάλας421145-17
5ΠΑΟ Ρουφ42026426
6Πανγυθεατικός42024226
7Πανναυπλιακός41214315
8ΑΕ Ερμιονίδας412134-15
9Παναρκαδικός310213-23
10Κορωνίδα Κοιλάδας402213-22
11Μολαΐκός302125-32
12Ατρόμητος Χιλιομοδίου302125-32
13Φοίνικας Ν.Επιδαύρου401327-51

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανελευσιακός - Θύελλα Ραφήνας αναβλήθηκε

Ακράτητος - Αστέρας Βάρης 1-1

Κερατσίνι - Αιολικός (αύριο, 15.00)

ΑΟ Πυλίου - Πυθαγόρας αναβλήθηκε

Μικρασιατική - ΑΟ Καραβά 1-0

Αετός Λουτρών - Αίας Σαλαμίνας (αύριο, 15.00)

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας, Αστέρας Βάρης - Πανελευσινιακός, Κερατσίνι – Ακράτητος, Πυθαγόρας – Αετός Λουτρών, ΑΟ Καραβά – ΑΟ Πυλίου, Αιολικός – Μικρασιατική.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Αστέρας Βάρης4310114710
2Αίας Σαλαμίνας33005239
3Αετός Λουτρών31204315
4ΑΟ Πυλίου31114314
5ΑΠΟ Κερατσίνι31114404
6Αιολικός31113304
7Μικρασιατική Χίου411246-24
8ΑΟ Καραβά411224-24
9Πανελευσινιακός31025233
10Θύελλα Ραφήνας30304403
11Ακράτητος4022410-62
12Πυθαγόρας Κοντοκ.3012611-51

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Πατρών - Παναιγιάλειος 1-2

Ναυπακτιακός Αστέρας - Παλληξουριακός 2-0

Διαγόρας Βραχνέικων - Τσιλιβή 4-0

Ζάκυνθος - Αίας Γαστούνης 1-1

ΑΟ Διαβολιτσίου - Εθνικός Σκουλικάδου αναβλήθηκε

ΠΑΟ Βάρδας - Αχαϊκή 0-0

  • Ρεπό είχε ο Πάμισος Μεσσήνης.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναγιάλειος – Αίας Γαστούνης, Εθνικός Σκουλικάδου - Ζάκυνθος, ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου, Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών, Πάμισσος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός Αστέρας, ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων.

  • Ρεπό έχει η Αχαϊκή.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Παναιγιάλειος42206428
2Ναυπακτιακός32108357
3Ζάκυνθος41306426
4ΠΑΟ Βάρδας41302116
5Αχαϊκή412112-15
6Διαγόρας Βραχνεΐκων21106244
7Αίας Γαστούνης21103124
8Πάμισος Μεσσήνης31113304
9Εθνικός Σκουλικάδου21012203
10Παλληξουριακός310234-13
11Θύελλα Πατρών301237-41
12ΑΟ Τσιλιβή401318-71
13ΑΟ Διαβολιτσίου200214-30

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Περιβολίων - Ατσαλένιος 1-3

Άγιος Νικόλαος - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3

Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΟ Πόρου 1-2

Άρης Σούδας - Ρεθυμνιακός 2-1

Αλμυρός - Γιούχτας 1-1

ΑΟ Παλαιόχωρας - ΑΕ Νεάπολης 4-1

Πλατανιάς - Δαμάστα 1-1

Αναγέννηση Ιερ. - Ηρόδοτος 1-1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, ΑΟ Πόρου - Άγιος Νικόλαος, Ρεθυμνιακός - Νέος Αστέρας Ρεθύμνου, Ατσαλένος, Άρης Σούδας, ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός, Δαμάστα – ΑΟ Παλαόχωρας, Ηρόδοτος – Πλατανιάς, Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Περιβολίων.

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ4400112912
2Ατσαλένιος43018539
3Αλμυρός Γαζίου421114777
4ΑΟ Δαμάστας42118447
5Αναγέννηση Ιεράπετρας421111837
6Ηρόδοτος42115327
7ΑΟ Αγίου Νικολάου42119817
8ΑΟ Πόρου42114317
9Ρεθυμνιακός42027436
10ΑΟ Παλαιόχωρας420269-36
11Γιούχτας41215415
12Άρης Σούδας411245-14
13Αστέρας Ρεθύμνου410349-53
14ΑΕ Νεάπολης4103410-63
15Πλατανιάς4013110-91
16Άρης Ρεθύμνου4004111-100

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας