Γ' Εθνική: «Διπλά» Πανιωνίου & Εθνικού σε Προοδευτική & Φωστήρα (αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη)

Διαβάστε στο fosonline τα πλήρη αποτελέσματα της Κυριακής (25/10) στους 10 ομίλους της Γ' Εθνικής, τις βαθμολογίες, καθώς και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής.

Γ' Εθνική: «Διπλά» Πανιωνίου & Εθνικού σε Προοδευτική & Φωστήρα (αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη)

Αναλυτικά στο Fosonline τα αποτελέσματα της Κυριακής (25/10) και η επόμενη αγωνιστική στους 10 ομίλους της Γ' Εθνικής κατηγορίας:

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου 1-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

ΑΝΑΒΟΛΗ Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων

ΑΝΑΒΟΛΗ Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

ΕΠΟΜΕΝΗ: Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού, Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης, ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου, Ηρακλής – Αλεξανδρούπολη, Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου, Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός, Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου, Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Ορφέας Ξάνθης431093610
2Αετός Οφρυνίου431073410
3Πανδραμαϊκός43016249
4Ένωση Αλεξ/πολης43014229
5Μ.Αλεξ.Ορφανίου430156-19
6Ηρακλής Αμπελοκήπων42028266
7ΑΕ Αμπελοκήπων311134-14
8Ελπίδα Σαπών311123-14
9ΑΕ Ευόσμου311135-24
10ΑΕ Διδυμοτείχου41035503
11Νέστος Χρυσούπολης31023303
12Απόλλων Παραλιμνίου21012203
13Εθνικός Σοχού403145-13
14Άρης Αβάτου310235-23
15Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου300328-60
16Αναγέννηση Θαλασσιάς400408-80

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 1-1

ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΕΠΟΜΕΝΗ: ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς, Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς, Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας, Εθνικός Γιαννιτσών – ΑΣ Γιαννιτσά, Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης, Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Ποσειδών Μηχανιώνας

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Ποσειδών Μηχανιώνας440072512
2Νίκη Αγκαθιάς32105147
3Θύελλα Σαρακηνών32105237
4Θερμαϊκός42117527
5Εδεσσαϊκός42114407
6Αγροτικός Αστέρας22005056
7Μακεδονικός41216425
8ΠΑΟ Κουφαλίων41215415
9Αναγέννηση Γιαννιτσών411246-24
10Μ.Αλεξ.Τρικάλων210123-13
11Εθνικός Γιαννιτσών410336-33
12Αναγέννηση Πλαγιάς410336-33
13ΠΟ Ν.Καλλικράτειας10101101
14Αετός Βαρβάρας400438-50
15ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας300308-80

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0

ΑΝΑΒΟΛΗ Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα

Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

ΕΠΟΜΕΝΗ: Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου, ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη, Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας, Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου, Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας, ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης, Εθνικός Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΕ Καρίτσας431072510
2Αναγέννηση Καρδίτσας42206338
3Αετός Μακρυχωρίου42117257
4Εθνικός Ν.Κεραμιδίου42117437
5ΑΟ Σελλάνων42024406
6Ηρακλής Λάρισας31204135
7Ατρόμητος Παλαμά31203215
8Οικονόμος Τσαριτσάνης411236-34
9Δίας Δίου21011103
10Ερμής Αμυνταίου310236-33
11ΠΟ Φήκης310225-33
12ΠΟ Ελασσόνας302137-42
13Μακεδονικός Φούφα100101-10
14ΑΣ Μετέωρα300303-30
15Κοζάνη100103-30

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου 1-1

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη 2-1

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης 2-2

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 2-3

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

ΕΠΟΜΕΝΗ: Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός, ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς, Αταλάντη – Αλμυρός, Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου, Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Διαγόρας Στεφανοβικείου33008179
2Φωκικός32103127
3Αμβρυσσέας Διστόμου32014316
4ΑΟ Υπάτου31203125
5ΑΟ Νέας Αρτάκης311145-14
6Ηρακλής Ψαχνών210134-13
7Οπούντιος Μαρτίνου310214-33
8Θησέας Αγριάς302134-12
9Δήμητρα Ευξεινούπολης302123-12
10ΑΠΟ Αταλάντη200213-20
11ΓΣ Αλμυρού200203-30

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς 3-1

Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 1-2

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου 0-3

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου 4-1

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού 2-1

Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-4

ΑΝΑΒΟΛΗ Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα

ΕΠΟΜΕΝΗ: Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου, Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός, ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας, Αχέρων Καναλακίου – Κασσιώπη, ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας, Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης, ΑΕ Λευκίμμης, ΠΑΣ Θύελλα

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Παναγρινιακός22008266
2ΟΦ Αγίου Ματθαίου22006246
3Αχέρων Καναλακίου22005146
4Θύελλα Μοναστηρακίου21015323
5Κτηνοτροφικός Αστέρας21014223
6ΠΑΣ Πρέβεζα11002113
7Αναγέννηση Άρτας21013303
8ΑΕ Λευκίμμης21013303
9Αμβρακικός Λουτρού21012203
10Τηλυκράτης210123-13
11Θύελλα Κατσικάς200225-30
12Μ.Αλεξ.Καλλιθέας100114-30
13ΑΕ Μεσολογγίου200215-40
14Κέρκυρα200219-80

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Πανναξιακός – Χαραυγιακός 0-2

Προοδευτική – Πανιώνιος 1-2

ΑΕ Μυκόνου – ΓΣ Μαρκό 0-0

Φωστήρας – Εθνικός 1-2

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μοσχάτου 4-1

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

ΕΠΟΜΕΝΗ: Πανιώνιος – Χαραυγιακός, Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική, Μαρκό – Πανναξιακός, Ηλιούπολη – Άνω Μερά Μυκόνου, Μοσχάτο – Φωστήρας

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Πανιώνιος22006246
2ΓΣ Ηλιούπολης22005146
3Χαραυγιακός22004136
4Αήττητος Σπάτων11001013
5Εθνικός21012203
6ΓΣ Μαρκό20200002
7ΑΕ Μυκόνου201112-11
8ΑΕ Μοσχάτου201114-31
9Προοδευτική100112-10
10Φωστήρας200213-20
11Πανναξιακός200216-50

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας 0-1

Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός 3-0

ΑΕ Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Κηφισιάς 0-1

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς 0-1

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

ΕΠΟΜΕΝΗ: Άγιος Ιερόθεος – Ναύπλιο, Άρης Σκάλας – Ερμιονίδα, Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου, Φοίνικας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ, Κηφισιά – Πανγυθεατικός, Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΕ Κηφισιάς33006069
2‘Αγιος Ιερόθεος22004046
3Πανγυθεατικός32014136
4Ερμής Μελιγούς32013216
5Άρης Σκάλας320123-16
6Πανναυπλιακός31114314
7ΑΕ Ερμιονίδας311112-14
8ΠΑΟ Ρουφ31023303
9Παναρκαδικός310213-23
10Κορωνίδα Κοιλάδας301213-21
11Μολαΐκός201114-31
12Ατρόμητος Χιλιομοδίου201114-31
13Φοίνικας Ν.Επιδαύρου301214-31

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-0

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος 4-2

Αστέρας Βάρης – Αιολικός 1-0

ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Μικρασιατική Χίου 2-2

Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου 1-1

ΑΟ Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι 2-0

ΕΠΟΜΕΝΗ: Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας, Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας, ΑΟ Πυλίου Κω – Πυθαγόρας, Ακράτητος – Αστέρας Βάρης, Μικρασιατική – Καραβάς, Κερατσίνι – Αιολικός

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Αστέρας Βάρης330010379
2Αίας Σαλαμίνας33005239
3Αετός Λουτρών31204315
4ΑΟ Πυλίου31114314
5ΑΠΟ Κερατσίνι31114404
6Αιολικός31113304
7ΑΟ Καραβά311123-14
8Πανελευσινιακός31025233
9Θύελλα Ραφήνας30304403
10Ακράτητος301239-61
11Μικρασιατική Χίου301236-31
12Πυθαγόρας Κοντοκ.3012611-51

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος 1-1

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας 1-1

ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή 0-0

ΑΝΑΒΟΛΗ Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΝΑΒΟΛΗ Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ρεπό: Παλληξουριακός

ΕΠΟΜΕΝΗ: Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος, Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης, Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός, ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου, Διαγόρας Βραχνέικων – Τσιλιβή, ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1Ζάκυνθος31205325
2Παναιγιάλειος31204315
3ΠΑΟ Βάρδας31202115
4Ναυπακτιακός21106334
5Πάμισος Μεσσήνης31113304
6Αχαϊκή311112-14
7Αίας Γαστούνης11002023
8Παλληξουριακός21013213
9Εθνικός Σκουλικάδου21012203
10Διαγόρας Βραχνεΐκων10102201
11Θύελλα Πατρών201125-31
12ΑΟ Τσιλιβή301214-31
13ΑΟ Διαβολιτσίου200214-30

10ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου 2-2

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου 4-0

ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας 1-1

ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου 4-0

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 2-1

ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς 1-0

ΕΠΟΜΕΝΗ: Αλμυρός – Γιούχτας, Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης, Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου, Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας, Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός, Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος, Άρης Περιβολίων – Ατσαλένιος

Βαθμολογία

ΑΓΝΙΗΓΥΓΚ+/-Β
1ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ33008089
2ΑΟ Αγίου Νικολάου32107527
3Αλμυρός Γαζίου320113676
4ΑΟ Δαμάστας32017346
5Ρεθυμνιακός32016246
6Αναγέννηση Ιεράπετρας320110736
7Ηρόδοτος32014226
8Ατσαλένιος32015416
9Γιούχτας31114314
10ΑΟ Πόρου31112204
11ΑΕ Νεάπολης310236-33
12Αστέρας Ρεθύμνου310215-43
13ΑΟ Παλαιόχωρας310228-63
14Άρης Σούδας301224-21
15Άρης Ρεθύμνου300308-80
16Πλατανιάς300309-90

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας