Γ’ Εθνική: Σαρωτικός ο Ηρακλής, διασυρμός για Πλατανιά (αποτελέσματα, επόμενη αγωνιστική)

Διαβάστε στο fosonline τα πλήρη αποτελέσματα της Τετάρτης (21/10) σε 1ο, 2ο, 3ο και 10ο ομίλους της Γ' Εθνικής, καθώς και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής.

Γ’ Εθνική: Σαρωτικός ο Ηρακλής, διασυρμός για Πλατανιά (αποτελέσματα, επόμενη αγωνιστική)

1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων.)

Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Ν. Σιδηροχ. αναβλήθηκε

Νέστος Χρυσούπ. - Αλεξανδρούπολη 2-0

Αετός Οφρυνίου - Άρης Αβάτου 2-1

Αναγέννηση Θαλ. - Πανδραμαϊκός 0-3

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1

Ηρακλής Αμπελ. - Μ. Αλέξ. Ορφανίου 5-0

Ορφέας Ξάνθης - ΑΕ Ευόσμου 3-0

Ελπίδα Σαπών - Εθνικός Σοχού 0-0

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου, Αλεξανδρούπολη – Αναγέννηση Θαλασσιάς, Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων, Πανδραμαϊκός –Ηρακλής Αμπελοκήπων, ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης, Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού, ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών.


2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων.)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός 1-1

Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-0

Αναγέννηση Πλαγιάς - Αναγέννηση Γιαν. 2-0

Μακεδονικός - Θερμαϊκός 2-2

Μ. Αλέξ. Τρικάλων - Ν. Καλλικράτεια αναβλήθηκε

Εθνικός Γιαννιτσών - Ποσειδώνας Μηχ. 0-2

Αετός Βαρβάρας - Θύελλα Σαρακηνών 1-2

* Ρεπό είχε ο Αγροτικός Αστέρας.

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων, Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς, ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας, Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός, Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών, Νέα Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών, Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας.

* Ρεπό έχει ο Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων.


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρ. 1-1

Κοζάνη - Δίας Δίου αναβλήθηκε

Αετός Μακρυχωρίου - Ελασσόνα 4-0

Μακεδονικός Φούφα - ΠΟ Φήκης αναβλήθηκε

Ερμής Αμυνταίου - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 2-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ηρακλής Λαρ. 1-1

ΑΟ Σελλάνων - ΑΟ Καρίτσας 0-1

* Ρεπό είχαν τα Μετέωρα Καλαμπάκας.

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά, Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου, Δίας Δίου – Μετέωρα, Ελασσόνα- Μακεδονικός Φούφα, ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας, Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων.

* Ρεπό έχει ο Ερμής Αμυνταίου.


10ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας 0-2

Αστέρας Ρεθύμνου - ΑΟ Αγ. Νικολάου 2-3

Άρης Σούδας- ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-1

Αναγέννηση Ιερ. - ΑΕ Νεάπολης 4-2

Άρης Ρεθύμνου - ΑΟ Πόρου0-1

Ατσαλένιος - Δαμάστα 1-3

Πλατανιάς - Αλμυρός 0-6

Ηρόδοτος- Ρεθυμνιακός αναβλήθηκε

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γιούχτας – Άγιος Νικόλαιος, Αλμυρός – Παλαιόχωφα, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Αστέρας Ρεθύμνου, ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας, ΑΟ Δαμάστας – Αναγένννηση Ιεράπετρας, Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου, Ατσαλένιος – Ηρόδοτος, AE Νεάπολης - Πλατανιάς.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας