Γ’ Εθνική: Σέντρα στις 11 Οκτωβρίου – Αναλυτικά το πρόγραμμα και των δέκα ομίλων

Η κλήρωση των δέκα ομίλων της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-21 πραγματοποιήθηκε σήμερα (8/9) στα γραφεία της ΕΠΟ. Σέντρα στις 11 Οκτωβρίου. 

Γ’ Εθνική: Σέντρα στις 11 Οκτωβρίου – Αναλυτικά το πρόγραμμα και των δέκα ομίλων

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει τελικά στις 11 Οκτωβρίου όπως γνωστοποιήθηκε από τον πρόεδρο Επιτροπής Διοργανώσεων της ΕΠΟ, Παναγιώτη Δημητρίου, ο οποίος επίσης τόνισε ότι γίνονται προσπάθειες να έχουν οι ομάδες κόσμο στα γήπεδα για να βγαίνουν τα έξοδα των διαιτητών.

Να σημειωθεί ότι ο 1ος, ο 2ος και ο όμιλος της Κρήτης θα έχουν εμβόλιμες αγωνιστικές που θα γίνουν σε τέσσερις Τετάρτες. Ειδικότερα στις 21/10, 18/11, 16/12, 7/1.

Η λήξη του πρωταθλήματος προσδιορίστηκε για τις 18 Απριλίου 2021.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και των δέκα ομίλων:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός

Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμότειχου

Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Οφρυνίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC

Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική

Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Διδυμότειχου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αλεξανδρούπολη FC – Ορφέας Ξάνθης

3η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμότειχου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου

Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου

Ελπίδα Σαπών – Αλεξανδρούπολη FC

4η αγωνιστικής

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης

Αετός Οφρυνίου – Αλεξανδρούπολη FC

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

5η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού

Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός

Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμότειχου

Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου

6η αγωνιστική

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης

Εθνικός Σοχού – Αλεξανδρούπολη FC

Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου

ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Ορφέας Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αλεξανδρούπολη FC – Νέστος Χρυσούπολης

Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σιδηροχωρίου

ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού

Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου

8η αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Αλεξανδρούπολη FC

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Ελπίδα Σαπών

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου

Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου

Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμότειχου

Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων

ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Αετός Οφρυνίου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

ΑΕ Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου

Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού

10η αγωνιστική

Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμότειχου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

Δόξα Σιδηροχωρίου – Εθνικός Σοχού

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Ευόσμου – Αλεξανδρούπολη FC

Αετός Οφρυνίου – Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων

Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Εθνικός Σοχού – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική

ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου

Ελπίδα Σαπών – Αετός Οφρυνίου

Αλεξανδρούπολη FC – ΑΕ Διδυμότειχου

Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου

ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Νέστος Χρυσούπολης

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου

ΑΕ Διδυμότειχου – ΑΕ Ευόσμου

Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών

Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμότειχου – Απόλλων Παραλιμνίου

Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός

ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου

Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού

Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Σιδηροχωρίου

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμότειχου

Εθνικός Σοχού – Αετός Οφρυνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου

Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ρεπό

Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης

Νίκη Αγκαθιάς – Νέα Καλλικράτεια

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας – Αετός Βαρβάρας

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών

Εθνικός Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

2η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός

Ρεπό – Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς

Νέα Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός

Αετός Βαρβάρας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών

3η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αναγέννηση Πλαγιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αγροτικός Αστέρας – Ρεπό

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Νέα Καλλικράτεια

Εθνικός Γιαννιτσών – Ποσειδών Μηχανιώνας

Αετός Βαρβάρας – Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός

Ρεπό – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών

Νέα Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας

5η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών – Ρεπό

Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης

Νέα Καλλικράτεια – Ποσειδών Μηχανιώνας

6η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός

Νίκη Αγκαθιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας

Ρεπό – Ποσειδών Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης – Νέα Καλλικράτεια

7η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς

Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς

Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Νέα Καλλικράτεια – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό – Θερμαϊκός Θέρμης

8η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Μακεδονικός – Εθνικός Γιαννιτσών

Αγροτικός Αστέρας – Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Πλαγιάς – Αετός Βαρβάρας

Νίκη Αγκαθιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός – Νέα Καλλικράτεια

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ρεπό

9η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Αετός Βαρβάρας – Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας

Νέα Καλλικράτεια – Αναγέννηση Πλαγιάς

Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό – Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

10η αγωνιστική

Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟ Κουφαλίων

Εθνικός Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποσειδών Μηχανιώνας

Μακεδονικός – Νέα Καλλικράτεια

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ρεπό

Νίκη Αγκαθιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

11η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αετός Βαρβάρας

Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών

Νέα Καλλικράτεια – Εθνικός Γιαννιτσών

Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό – Μακεδονικός

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Πλαγιάς

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς

12η αγωνιστική

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αετός Βαρβάρας – Νέα Καλλικράτεια

Θύελλα Σαρακηνών – Θερμαϊκός Θέρμης

Εθνικός Γιαννιτσών – Ρεπό

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Πλαγιάς – Νίκη Αγκαθιάς

13η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νέα Καλλικράτεια

Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό – Αετός Βαρβάρας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας

14η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων

Νέα Καλλικράτεια – Ρεπό

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός

Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Πλαγιάς

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας

15η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ρεπό

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Νέα Καλλικράτεια

Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας

Αναγέννηση Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών

Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών

Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας

Δίας Δίου – Ρεπό

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟ Φήκης

Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου

2η αγωνιστική

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό – Κοζάνη

ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Μετέωρα

Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου

ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας

Κοζάνη – Δίας Δίου

Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας

ΑΣ Μετέωρα – Ρεπό

Μακεδονικός Φούφα – ΠΟ Φήκης

Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας

4η αγωνιστική

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα

Ρεπό – Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου

ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας

ΑΕ Καρίτσας – Ρεπό

ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας

6η αγωνιστική

ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά

Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα

Κοζάνη – Ερμής Αμυνταίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων

Ρεπό – Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Φήκης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

7η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα

Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου

ΑΕ Καρίτσας – Κοζάνη

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας

Ρεπό – ΠΟ Φήκης

8η αγωνιστική

Ερμής Αμυνταίου – Ατρόμητος Παλαμά

Μακεδονικός Φούφα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων

Κοζάνη – Ηρακλής Λάρισας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Δίας Δίου – ΠΟ Φήκης

ΠΟ Ελασσόνας – Ρεπό

9η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Αμυνταίου

ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα

Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου

ΠΟ Φήκης – Κοζάνη

Ρεπό – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΠΟ Ελασσόνας – Δίας Δίου

10η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων

Ερμής Αμυνταίου – Ηρακλής Λάρισας

Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΣ Μετέωρα – ΠΟ Φήκης

Αετός Μακρυχωρίου – Ρεπό

Κοζάνη – ΠΟ Ελασσόνας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Δίας Δίου

11η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΠΟ Φήκης – Ερμής Αμυνταίου

Ρεπό – Μακεδονικός Φούφα

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΣ Μετέωρα

Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη

12η αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΕ Καρίτσας – ΠΟ Φήκης

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρεπό

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Ελασσόνας

Μακεδονικός Φούφα – Δίας Δίου

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αετός Μακρυχωρίου – Κοζάνη

13η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΠΟ Φήκης – Ηρακλής Λάρισας

Ρεπό – ΑΟ Σελλάνων

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ερμής Αμυνταίου

Κοζάνη – Μακεδονικός Φούφα

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

14η αγωνιστική

ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ρεπό

Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας

ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη

Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα

15η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Ρεπό

ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης

Δίας Δίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας

Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος

1η αγωνιστική

Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου

ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

2η αγωνιστική

ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου

Νέα Αρτάκη – Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού

Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: – Ηρακλής Ψαχνών

3η αγωνιστική

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

4η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού

Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Νέα Αρτάκη

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5η αγωνιστική

Φωκικός – Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

6η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός

Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου

ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΠΟ Αταλάντη – Νέα Αρτάκη

Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

7η αγωνιστική

Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου

Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς

Νέα Αρτάκη – Ηρακλής Ψαχνών

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

8η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός

Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΓΣ Αλμυρού – Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό: Θησέας Αγριάς

9η αγωνιστική

Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Νέα Αρτάκη – Οπούντιος Μαρτίνου

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΓΣ Αλμυρού

ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

10η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη – Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

11η αγωνιστική

Δημήτρα Ευξεινούπολης – Νέα Αρτάκη

ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού

Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας

ΟΦΑΜ – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού

Ρεπό: Παναγρινιακός

2η αγωνιστική

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς

Αναγέννηση Άρτας – ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Θύελλα – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού

Ρεπό: Αστέρας Καληράχης

3η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΟΦΑΜ

Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Μεσολογγίου – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική

Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς

ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Πρέβεζα

Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΑΕ Λευκίμμης

Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα

Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

5η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Καληράχης

ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦΑΜ

Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας

Τηλυκράτης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Ρεπό: ΠΑΣ Θύελλα

6η αγωνιστική

Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού

ΟΦΑΜ – ΑΕ Λευκίμμης

Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

7η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Μεσολογγίου

Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα

ΠΑΣ Θύελλα – Αστέρας Καληράχης

Τηλυκράτης – ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Παναγρινιακός

Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

8η αγωνιστική

Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα

ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης

Αστέρας Καληράχης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας

Ρεπό: ΟΦΑΜ

9η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Θύελλα – Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Καληράχης

ΟΦΑΜ – Παναγρινιακός

Ρεπό: ΠΑΣ Πρέβεζα

10η αγωνιστική

ΠΑΣ Θύελλα – Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης

Αμβρακικός Λουτρού – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός

Αστέρας Καληράχης – ΟΦΑΜ

Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου

11η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Θύελλα

Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού

Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

ΟΦΑΜ – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αστέρας Καληράχης

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

12η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Θύελλα – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός

Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦΑΜ

ΑΕ Μεσολογγίου – Αστέρας Καληράχης

Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Ρεπό: Τηλυκράτης

13η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός – Τηλυκράτης

ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Θύελλα

Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού

ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΣ Σαντορίνη 2020 – Πανναξιακός

Χαραυγιακός – ΑΕ Μυκόνου

Αήττητος Σπάτων – Φωστήρας

Μαρκό – ΑΕ Μοσχάτου

Εθνικός – Ηλιούπολη

Ρεπό: Προοδευτική

2η αγωνιστική

Προοδευτική – ΑΣ Σαντορίνη 2020

Πανναξιακός – Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου – Μαρκό

Φωστήρας – Εθνικός

Ηλιούπολη – ΑΕ Μοσχάτου

Ρεπό: – Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική

ΑΣ Σαντορίνη 2020 – Χαραυγιακός

Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική

Μαρκό – Πανναξιακός

Ηλιούπολη – ΑΕ Μυκόνου

ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας

Ρεπό: Εθνικός

4η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – ΑΣ Σαντορίνη 2020

Χαραυγιακός – Μαρκό

Προοδευτική – Εθνικός

Πανναξιακός – Ηλιούπολη

Φωστήρας – ΑΕ Μυκόνου

Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

5η αγωνιστική

ΑΣ Σαντορίνη 2020 – Μαρκό

Εθνικός – Αήττητος Σπάτων

Ηλιούπολη – Χαραυγιακός

ΑΕ Μοσχάτου – Προοδευτική

Φωστήρας – Πανναξιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

6η αγωνιστική

Εθνικός – ΑΣ Σαντορίνη 2020

Μαρκό – Ηλιούπολη

Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Μοσχάτου

Χαραυγιακός – Φωστήρας

Προοδευτική – ΑΕ Μυκόνου

Ρεπό: Πανναξιακός

7η αγωνιστική

ΑΣ Σαντορίνη 2020 – Ηλιούπολη

ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός

Φωστήρας – Μαρκό

ΑΕ Μυκόνου – Αήττητος Σπάτων

Πανναξιακός – Προοδευτική

Ρεπό: Χαραυγιακός

8η αγωνιστική

ΑΕ Μοσχάτου – ΑΣ Σαντορίνη 2020

Ηλιούπολη – Φωστήρας

Εθνικός – ΑΕ Μυκόνου

Αήττητος Σπάτων – Πανναξιακός

Χαραυγιακός – Προοδευτική

Ρεπό: Μαρκό

9η αγωνιστική

ΑΣ Σαντορίνη 2020 – Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Μοσχάτου

Πανναξιακός – Εθνικός

Προοδευτική – Μαρκό

Χαραυγιακός – Αήττητος Σπάτων

Ρεπό: Ηλιούπολη

10η αγωνιστική

ΑΕ Μυκόνου – ΑΣ Σαντορίνη 2020

ΑΕ Μοσχάτου – Πανναξιακός

Ηλιούπολη – Προοδευτική

Εθνικός – Χαραυγιακός

Μαρκό – Αήττητος Σπάτων

Ρεπό: Φωστήρας

11η αγωνιστική

Πανναξιακός – ΑΕ Μυκόνου

Προοδευτική – Φωστήρας

Χαραυγιακός – ΑΕ Μοσχάτου

Αήττητος Σπάτων – Ηλιούπολη

Μαρκό – Εθνικός

Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνη 2020

7ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Άρης Σκάλας – Κηφισιά

Άγιος Ιερόθεος – Κορωνίδα Κοιλάδας

ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Μελιγούς

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Ρουφ – Παναρκαδικός

Ρεπό: Μολαϊκός

2η αγωνιστική

Μολαϊκός – Ναύπλιο 2017

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άρης Σκάλας

Κηφισιά – ΑΕ Ερμιονίδας

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ερμής Μελιγούς – ΠΑΟ Ρουφ

Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

3η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Άρης Σκάλας

Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός

ΑΕ Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

ΠΑΟ Ρουφ – Κηφισιά

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

4η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Ναύπλιο 2017

Άρης Σκάλας – ΑΕ Ερμιονίδας

Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ

Κηφισιά – Πανγυθεατικός

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Παναρκαδικός

5η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – ΑΕ Ερμιονίδας

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος

ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός – Μολαϊκός

Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Κορωνίδα Κοιλάδας – Κηφισιά

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ναύπλιο 2017

ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Ρουφ

Άγιος Ιερόθεος – Παναρκαδικός

Άρης Σκάλας – Πανγυθεατικός

Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας

Ρεπό: Κηφισιά

7η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Ρουφ

Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Πανγυθεατικός – ΑΕ Ερμιονίδας

Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος

Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας

Κηφισιά – Μολαϊκός

Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

8η αγωνιστική

Παναρκαδικός – Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Ρουφ – Πανγυθεατικός

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμής Μελιγούς

ΑΕ Ερμιονίδας – Κορωνίδα Κοιλάδας

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά

Μολαϊκός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Ρεπό: Άρης Σκάλας

9η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Πανγυθεατικός

Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός

Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ

Κηφισιά – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άγιος Ιερόθεος

Άρης Σκάλας – Μολαϊκός

Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

10η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς – Ναύπλιο 2017

Πανγυθεατικός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Παναρκαδικός – Κηφισιά

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

ΑΕ Ερμιονίδας – Μολαϊκός

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας

Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

11η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – Κορωνίδα Κοιλάδας

Κηφισιά – Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Παναρκαδικός

Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ

Άρης Σκάλας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

ΑΕ Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Πανγυθεατικός

12η αγωνιστική

Κηφισιά – Ναύπλιο 2017

Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Πανγυθεατικός – Μολαϊκός

Παναρκαδικός – Άρης Σκάλας

ΠΑΟ Ρουφ – Άγιος Ιερόθεος

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – ΑΕ Ερμιονίδας

Ρεπό: Κορωνίδα Κοιλάδας

13η αγωνιστική

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Κηφισιά

Μολαϊκός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Άρης Σκάλας – Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος – Πανγυθεατικός

ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός

ΠΑΟ Ρουφ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ρεπό: Ναύπλιο 2017

8ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Ακράτητος

ΑΕ Πυλίου – ΑΠΕ Μικρασιατική

Πανελευσινιακός – Αιολικός

Αετός Λουτρών – Κερατσίνι

Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Καραβάς

Πυθαγόρας – Αστέρας Βάρης

2η αγωνιστική

ΑΕ Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Πανελευσινιακός

ΑΠΕ Μικρασιατική – Αετός Λουτρών

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας

Κερατσίνι – Πυθαγόρας

Αστέρας Βάρης – ΑΟ Καραβάς

3η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός

Αετός Λουτρών – ΑΕ Πυλίου

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος

Πυθαγόρας – ΑΠΕ Μικρασιατική

Αστέρας Βάρης – Αιολικός

ΑΟ Καραβάς – Κερατσίνι

4η αγωνιστική

Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΕ Πυλίου – Πυθαγόρας

Ακράτητος – Αστέρας Βάρης

ΑΠΕ Μικρασιατική – ΑΟ Καραβάς

Κερατσίνι – Αιολικός

5η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας

Πυθαγόρας – Αετός Λουτρών

Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός

ΑΟ Καραβάς – ΑΕ Πυλίου

Κερατσίνι – Ακράτητος

Αιολικός – ΑΠΕ Μικρασιατική

6η αγωνιστική

Πυθαγόρας – Αίας Σαλαμίνας

Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Αετός Λουτρών – ΑΟ Καραβάς

Πανελευσινιακός – Κερατσίνι

ΑΕ Πυλίου – Αιολικός

Ακράτητος – ΑΠΕ Μικρασιατική

7η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης

ΑΟ Καραβάς – Πυθαγόρας

Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός – Αετός Λουτρών

ΑΠΕ Μικρασιατική – Πανελευσινιακός

Ακράτητος – ΑΕ Πυλίου

8η αγωνιστική

ΑΟ Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας

Αστέρας Βάρης – Κερατσίνι

Πυθαγόρας – Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας – ΑΠΕ Μικρασιατική

Αετός Λουτρών – Ακράτητος

Πανελευσινιακός – ΑΕ Πυλίου

9η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Κερατσίνι

Αιολικός – ΑΟ Καραβάς

ΑΠΕ Μικρασιατική – Αστέρας Βάρης

Ακράτητος – Πυθαγόρας

ΑΕ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας

Πανελευσινιακός – Αετός Λουτρών

10η αγωνιστική

Αιολικός – Αίας Σαλαμίνας

Κερατσίνι – ΑΠΕ Μικρασιατική

ΑΟ Καραβάς – Ακράτητος

Αστέρας Βάρης – ΑΕ Πυλίου

Πυθαγόρας – Πανελευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών

11η αγωνιστική

ΑΠΕ Μικρασιατική – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Αιολικός

ΑΕ Πυλίου – Κερατσίνι

Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς

Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας

9ος όμιλος

1η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Αίας Γαστούνης – Αχαϊκή

Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβί

Εθνικός Σκουλικάδου – Πάμισος

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

2η αγωνιστική

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέικων – Αίας Γαστούνης

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός

Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Τσιλιβί – Πάμισος

Ρεπό: Θύελλα Πατρών

3η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέικων

Πάμισος – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Τσιλιβί – Αχαϊκή

Ρεπό: Παλληξουριακός

4η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος

Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβί

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή

Ρεπό: Πάμισος

5η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών

Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος

Πάμισος – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Αχαϊκή

6η αγωνιστική

Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος

Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου

Θύελλα Πατρών – Πάμισος

Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβί

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

7η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου

Πάμισος – Παλληξουριακός

ΑΟ Τσιλιβί – Αίας Γαστούνης

Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέικων – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

8η αγωνιστική

Πάμισος – Παναιγιάλειος

Εθνικός Σκουλικάδου – ΑΟ Τσιλιβί

Παλληξουριακός – Αχαϊκή

Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνέικων

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: Ζάκυνθος

9η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΑΟ Τσιλιβί

Αχαϊκή – Πάμισος

ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

Ζάκυνθος – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10η αγωνιστική

Αχαϊκή – Παναιγιάλειος

ΑΟ Τσιλιβί – ΠΑΟ Βάρδας

Πάμισος – Διαγόρας Βραχνέικων

Παλληξουριακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός Αστέρας

Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

11η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος

Ναυπακτιακός Αστέρας – Εθνικός Σκουλικάδου

Ζάκυνθος – Παλληξουριακός

Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών

Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβί

12η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναιγιάλειος

Αχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΟ Τσιλιβί – Ναυπακτιακός Αστέρας

Πάμισος – Ζάκυνθος

Εθνικός Σκουλικάδου – Θύελλα Πατρών

Παλληξουριακός – Αίας Γαστούνης

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας

Ζάκυνθος – Αχαϊκή

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβί

Αίας Γαστούνης – Πάμισος

Εθνικός Σκουλικάδου – Παλληξουριακός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

10ος όμιλος

1η αγωνιστική

Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ρεπό

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας

Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου

ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος

ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός – ΑΟ Δαμάστας

2η αγωνιστική

ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας

Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεπό – Αλμυρός Γαζίου

Άρης Σούδας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης

Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος – ΑΟ Δαμάστας

Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός

3η αγωνιστική

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΕ Νεάπολης – Ρεπό

ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας

ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος

4η αγωνιστική

Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας

ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης

Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου

Ρεπό – ΑΟ Δαμάστας

Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος

5η αγωνιστική

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας

Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου

Ηρόδοτος – Ρεπό

Ατσαλένιος – Άρης Σούδας

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου

6η αγωνιστική

ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Δαμάστας

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ρεθυμνιακός

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος

Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος

Ρεπό – Άρης Ρεθύμνου

Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

7η αγωνιστική

Γιούχτας – ΑΟ Πόρου

ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης

Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου

Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου

Ρεπό – Άρης Σούδας

8η αγωνιστική

ΑΟ Δαμάστας – Γιούχτας

ΑΟ Πόρου – Ρεθυμνιακός

ΑΕ Νεάπολης – Ηρόδοτος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Αλμυρός Γαζίου – Άρης Ρεθύμνου

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Παλαιόχωρας – Άρης Σούδας

Αστέρας Ρεθύμνου – Ρεπό

9η αγωνιστική

Γιούχτας – Ρεθυμνιακός

Ηρόδοτος – ΑΟ Δαμάστας

Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου

Άρης Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης

Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου

Ρεπό – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας

10η αγωνιστική

Ηρόδοτος – Γιούχτας

Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος

ΑΟ Δαμάστας – Άρης Ρεθύμνου

ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕ Νεάπολης – Άρης Σούδας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ρεπό

Αλμυρός Γαζίου – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική

Γιούχτας – Ατσαλένιος

Άρης Ρεθύμνου – Ηρόδοτος

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ρεθυμνιακός

Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας

Ρεπό – ΑΟ Πόρου

Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός Γαζίου

12η αγωνιστική

Άρης Ρεθύμνου – Γιούχτας

Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ηρόδοτος – Άρης Σούδας

Ρεθυμνιακός – Ρεπό

ΑΟ Δαμάστας – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός Γαζίου

13η αγωνιστική

Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Άρης Σούδας – Άρης Ρεθύμνου

Ρεπό – Ατσαλένιος

Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ρεθυμνιακός

ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Δαμάστας

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Πόρου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΕ Νεάπολης

14η αγωνιστική

Άρης Σούδας – Γιούχτας

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ρεπό

Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Ρεθύμνου

Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας

Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου

ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης

15η αγωνιστική

Γιούχτας – Ρεπό

Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας

ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου

Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος

ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας