Γουλβς - Ολυμπιακός: Το γκολ του Καμαρά που ακυρώθηκε από το VAR για οφσάιντ του Ελ Αραμπί (vid)

Στο 28ο λεπτό ο Καμαρά ισοφάρισε σε 1-1, αλλά ο VAR ακύρωσε το γκολ υποδεικνύοντας οφσάιντ το... χέρι του Ελ Αραμπί στο ξεκίνημα της φάσης!

Στο 28ο λεπτό, έγινε η φάση που στέρησε από τον Ολυμπιακό να ξαναμπεί σε σκορ πρόκρισης. Εξαιρετική μπαλιά του Ομάρ στον Ελ Αραμπί που έφυγε στην πλάτη της άμυνας της Γουλβς, μπήκε στην περιοχή, γύρισε στο ύψος του πέναλτι και ο Καμαρά με πλασέ στην κίνηση έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

Η φάση ελέγχθηκε από το VAR και υποδείχθηκε οφσάιντ το... χέρι του Ελ Αραμπί στο ξεκίνημα της φάσης.