Καναδάς - Τρινιντάντ&Τομπάγκο 2-0: Αποκλεισμός για την ομάδα του Λιβάι Γκαρσία από το Copa America

Την ήττα με 2-0 γνώρισε το Τρινιντάντ και Τομπάγκο στον τελικό της πρόκρισης για το Copa America κόντρα στον Καναδά.

Δε τα κατάφερε το Τρινιντάντ και Τομπάγκο του Λιβάι Γκαρσία στον τελικό για την πρόκριση στην τελική φάση του Copa America.

Οι Καναδοί επικράτησαν με 2-0 και ήταν αυτοί που πήραν την πρόκριση, με τον επιθετικό της ΑΕΚ να ξεκινάει βασικός αλλά να μη μπορεί να βοηθήσει την ομάδα να φτάσει στη νίκη.

Τα γκολ για τον Καναδά πέτυχαν οι Κάιλ Λάριν στο 61ο λεπτό και ο Τζέικομπ Σάφελμπεργκ στις καθυστερήσεις του αγώνα.