Οι διαιτητές των τελευταίων μπαράζ της Γ΄ Εθνικής

Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές που θα διεθύνουν τα μπαράζ της τελευταίας αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής, τις αναμετρήσεις της τελευταίας αγωνιστικής στην Football League και τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ερασιτεχνών.

Οι διαιτητές των τελευταίων μπαράζ της Γ΄ Εθνικής

Τους αγώνες της 6ης και τελευταίας αγωνιστικής των μπαράζ Γ' Εθνικής, θα διευθύνουν:

17:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής (Γιουματζίδης, Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας))

17:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Βόλος (Πάνος, Μωυσιάδης, Θανασιάς (Ηπείρου))

17:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Εθνικός – Αστέρας Αμαλιάδας (Φωτιάδης (Καστοριάς), Παπαδόπουλος , Αϊναλής (Μακεδονίας))

17:00 (Δημοτικό Νέας Αλικαρνασσού) Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων (Κοτσάνης, Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας))

Οι διαιτητές της Football League

Tις αναμετρήσεις της τελευταίας αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League θα διευθύνουν:

Παρασκευή 25 Μαΐου

Τρίκαλα - Εργοτέλης (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας)
Βοηθοί: Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Κυριακή 27 Μαΐου

Απόλλων Λάρισας - Καραϊσκάκης Άρτας (17:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης (Αθηνών), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

Αιγινιακός – Παναχαϊκή (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Φωτιάς (Πέλλας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Άρης (17:00 Web TV, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιαννίκος (Πειραιά)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

ΟΦΗ – Σπάρτη (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Δουλγεράκης (Αν. Αττικής), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Κολυτάς (Λασιθίου)

Πανσερραϊκός - Δόξα Δράμας (17:00, Δημ. Σερρών)
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Θράκης), Διαμάντης (Έβρου)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

Δευτέρα 28 Μαΐου

Καλλιθέα - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)
Βοηθοί: Καρβούνης (Μεσσηνίας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
4ος: Αντιπαριώτης (Αν. Αττικής)

Οι διαιτητές του Κυπέλλου Ερασιτεχνών

ΟΦ Ιεράπετρας – Παναρκαδικός (27/5, 16:00, Δημ. Ταύρου): Περράκης (Αθηνών), Καραγιαννίδης (Αθηνών), Κολλιάκος (Αθηνών).

Νίκη Βόλου – Ν. Αμφίλοχος (27/5, 17:00, Δημ. Άμφισσας): Μιχαηλίδης (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας), Τσώνης (Βοιωτίας).

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ