ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18-19/1) στα γήπεδα της Αττικής

Διαβάστε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (18-19/1) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Αθηνών και της ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής.

ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18-19/1) στα γήπεδα της Αττικής

ΕΠΣΑ
Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Χολαργός – Ήφαιστος Περιστερίου 0-0, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Χαραυγιακός 0-8, Άρης Πετρούπολης – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 3-0, Ιάσονας – Αγία Παρασκευή 2-0, ΑΟ Περιστερίου – Αθηναϊκός 2-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Μελίσσια 2-0, ΑΕ Ηράκλειο – Πετράλωνα 0-0, Κένταυρος Βριλησσίων – Νέα Ιωνία 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χαραυγιακός – Νέα Ιωνία, Ήφαιστος Περιστερίου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Χολαργός, Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης, Αθηναϊκός – Ιάσονας, Μελίσσια – ΑΟ Περιστερίου, Πετράλωνα – ΓΣ Αργυρούπολης, ΑΕ Ηρακλείου – Κένταυρος Βριλησσίων.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Καματερό – Αίαντας Ταύρου 1-0, Φωστήρας Ηλιούπολης – Πανερυθραϊκός 0-1, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Παπάγος 0-0, Παλαιό Φάληρο – Τράχωνες 1-1, Απόλλων Χαλανδρίου – Διάνα Ηλιούπολης 1-5, Λυκόβρυση – Κηπούπολη 3-2, Ηλιούπολη – Χαϊδάρι 2-3, ΠΑΟ Ρουφ – Σούρμενα 4-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίαντας Ταύρου – Σούρμενα, Πανερυθραϊκός – Καματερό, Παπάγος – Φωστήρας Ηλιούπολης, Τράχωνες – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Διάνα Ηλιούπολη – Παλαιό Φάληρο, Χαϊδάρι – Απόλλων Χαλανδρίου, Κηπούπολη – Ηλιούπολη, Λυκόβρυση – ΠΑΟ Ρουφ.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ιεράπολη – Χαλάνδρι 0-6, Λαύρα Αργυρούπολης – Αίμος Πετρούπολης 3-0, ΑΕ Περιστερίου – Βύωνας 0-5, Λύκοι Χαϊδαρίου – ΑΕ Μεταμόρφωσης 1-0, Δόξα Βύρωνος – Φοίνικας Περιστερίου 1-0, Άρης Χολαργού – Άτταλος 1-4, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Εθνικός Αστέρας 1-1, Άρης Καλαμακίου – Αλσούπολη 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Χαλάνδρι – Αλσούπολη, Φοίνικας Περιστερίου – Ιεράπολη, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Δόξα Βύρωνος, Άτταλος – Λύκοι Χαϊδαρίου, Εθνικός Αστέρας – Άρης Χολαργού, Αίμος Πετρούπολης – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Βύρωνας – Λαύρα Αργυρούπολης, ΑΕ Περιστερίου – Άρης Καλαμακίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Ταταύλα 1-1, Γκυζιακός – ΑΟ Ιλίου 1-1, Ελευθερούπολη – Αστέρας Ζωγράφου 2-0, Νέα Σμύρνη – Αθηναΐδα 1-0, Μικρασιατικός – Κολωνός 4-0, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Κοψαχείλα 2-0, Πλάτωνας – Παράδεσος 0-1, Ορφέας Αιγάλεω – Πεύκη 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αθηναΐδα – Πεύκη, Κολωνός – Νέα Σμύρνη, Ταταύλα – Μικρασιατικός, Κοψαχείλα – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Παράδεισος – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, ΑΟ Ιλίου – Πλάτωνας, Αστέρας Ζωγράφου – Γκυζιακός, Ελευθερούπολη – Ορφέας Αιγάλεω.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Νεοπεντελικός – Αστέρας Εξαρχείων 1-2, Ανθούπολη – Κεραυνός Γλυφάδας 2-0, Κηφισιά 2010 – Άγιος Δημήτριος 0-2, Άγιος Θωμάς – Ηρακλής Περιστερίου 2-0, Βριλήσσια – ΠΟ Ψυχικού 1-0, Χαλκηδονικός – Τερψιθέα 1-6, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – ΠΑΣ Γαλάτσι 3-0, Δούρειος – Αγία Ελεούσα 1-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Εξαρχείων – Ηρακλής Περιστερίου, ΠΟ Ψυχικού – Νεοπεντελικός, ΠΑΣ Γαλάτσι – Βριλήσσια, Τερψιθέα – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Κεραυνός Γλυφάδας – Χαλκηδονικός, Αγία Ελεούσα – Ανθούπολη, Άγιος Δημήτριος – Δούρειος, Κηφισιά 2010 – Άγιος Θωμάς.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Αιγάλεω – Άμιλλα Περιστερίου 2-2, Δάσος Χαϊδαρίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-3, Μαρούσι – Τριφυλλιακός 0-2, Πράσινα Πουλιά – Ερμής Ηρακλείου 0-2, Λέοντες – Δάφνη Αθηνών 0-1, Πατήσια – Γαλαξίας Περιστερίου 0-3, Πανιώνιος Καισαριανής – Χρυσούπολη 2-0, Θύελλα Περιστερίου – Θρίαμβος Αθηνών 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άμιλλα Περιστερίου – Δάφνη Αθηνών, Γαλαξίας Περιστερίου – Διαγόρας Αιγάλεω, Χρυσούπολη – Πατήσια, Θρίαμβος Αθηνών – Πανιώνιος Καισαριανής, Ερμής Ηρακλείου – Θύελλα Περιστερίου, Αναγέννηση Πετρούπολης – Πράσινα Πουλιά, Τριφυλλιακός – Δάσος Χαϊδαρίου, Μαρούσι – Λέοντες.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Παγκράτι – Πέρα Κλουμπ 0-2, Φωστήρας Καισαριανής – Πανθησειακός 1-4, Αμπελόκηποι – Νίκη Αλίμου 3-1, Ένωση Βοτανικού – Ατρόμητος Χαλανδρίου 0-3, Ιπποκράτης – Ιλίσσια 2004 1-0, Φοίνικας Καλλιθέας – ΑΟ Κωφών 4-0, Άτλας Κυψέλης – ΓΣ Καισαριανής 2-3, Προμηθέας – Κρόνος Αθηνών 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Κωφών – Πανθησειακός, Πέρα Κλουμπ – Φοίνικας Καλλιθέας, Κρόνος Αθηνών – Παγκράτι, ΓΣ Καισαριανής – Προμηθέας, Νίκη Αλίμου – Άτλας Κυψέλης, Ιλίσσια 2004 – Αμπελόκηποι, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ιπποκράτης Περιστερίου, Ένωση Βοτανικού – Φωστήρας Καισαριανής.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Καλαμακίου – Άφοβος 4-0, Υμηττός – Ζέφυρος 4-0, Αίας Αθηνών – Κορωνίδα Γαλατσίου 1-4, Κεραμεικός – ΑΕ Ιλίου 0-3, Αττικός – Κεραυνός Πετρούπολης 0-6, Ίωνες – Αστέρας Χαϊδαρίου 1-3, Θεμιστοκλής – Αρίωνας 1-2, Λαρισαϊκός – Ποσειδώνας Γλυφάδας 0-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Χαϊδαρίου – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Άφοβος – Ίωνες, Ζέφυρος – ΑΟ Καλαμακίου, Αρίωνας – Υμηττός, Κορωνίδα – Θεμιστοκλής, Κεραυνός Πετρούπολης – Αίας Αθηνών, ΑΕ Ιλίου – Αττικός, Κεραμεικός – Λαρισαϊκός.

ΕΠΣΑΝΑ
Τι έγινε στην Ανατολική Αττική
ΕΠΣΑΝΑ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγων.)
ΠΑΟ Καλυβίων – Ωρωπός 2-0 ά.α, Παθιακάκης – Κρυονέρι 1-0, Άνοιξη – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 0-2, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Παλλαυρεωτικός 1-0, Μάχη Μαραθώνα – Σαρωνικός Αναβύσσου 2-3, Αστέρας Βάρης – Κορωπί 2-0, Άρης Βούλας – Γλυκά Νερά 2-1, Τριγλία Ραφήνας – Θησέας Νέας Μάκρης 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παλλαυρεωτικός – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου, Σαρωνικός Αναβύσσου – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών, Κορωπί – Μάχη Μαραθώνα, Γλυκά Νερά – Αστέρας Βάρης, Θησέας Νέας Μάκρης – Άρης Βούλας, Ωρωπός – Τριγλία Ραφήνας, Κρυονέρι – ΠΑΟ Καλυβίων.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Βουλιαγμένη – Δόξα Άνοιξης 0-2, Νίκη Δροσιάς – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 2-1, ΑΟ Άρτεμις – Αμφιάραος 3-1, Λαυρεωτική – Σταμάτα 2-1, Νικολακάκης – Παμπαιανικός 2-1, Διόνυσος – Ατλαντίς 1-6, Μαύρος Αετός – Νικητές Ανθούσας 4-1, Γέρακας – Εθνικός Νέας Μάκρης 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νικητές Ανθούσας – Ατλαντίς, Δόξα Άνοιξης – Μαύρος Αετός, Εθνικός Νέας Μάκρης – Βουλιαγμένη, Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Γέρακας, Αμφιάραος Καλάμου – Νίκη Δροσιάς, Σταμάτα – Άρτεμις, Παμπαιανικός – Λαυρεωτική, Νικολακάκης – Διόνυσος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγων.)
Πανσταυραϊκός – Συκάμινο 0-0, Κουβαράς – Καπανδρίτι 0-4, Αυλώνα – ΑΕ Μενιδίου 1-0, Αετός Πικερμίου – ΑΟ Παιανίας 2-0, ΑΟ Κερατέας – Ολυμπιακός Λαυρίου 2-0, Ραμνούς Γραμματικού – Νικηφόρος 3-2, Δόξα Αγίας Άννας – Ολυμπιακός Βάρης 0-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυλών – Κουβαράς, ΑΕ Μενιδίου – Αετός Πικερμίου, ΑΟ Παιανίας – ΑΟ Κερατέας, Ολυμπιακός Λαυρίου – ΑΟ Ραμνούς, Νικηφόρος – Πανσταυραϊκός, Ολυμπιακός Βάρης – Καπανδρίτι, Συκάμινο – Δόξα Αγίας Άννας.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας