ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (10/11)

Τι έγινε την Κυριακή (10/11) στην 8η αγωνιστική στα πρωταθλήματα της Αθήνας και της Ανατολικής Αττικής

ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (10/11)

ΕΠΣΑ
Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉΣ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Χαραυγιακός – Μελίσσια 3-1, Ήφαιστος Περιστερίου – Αθηναϊκός 1-0, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – ΑΕ Ηρακλείου 0-3, Νέα Ιωνία – Πετράλωνα 3-0, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Αγία Παρασκευή 0-1, Χολαργός – ΓΣ Αργυρούπολης 1-1, Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Περιστερίου 3-1, Κένταυρος Βριλησσίων – Ιάσωνας 0-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Ηρακλείου – Νέα Ιωνία, Πετράλωνα – Χαραυγιακός, Μελίσσια – Ήφαιστος Περιστερίου, Αθηναϊκός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, ΓΣ Αργυρούππολης – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, ΑΟ Περιστερίου – Χολαργός, Ιάσωνας – Άρης Πετρούπολης, Αγία Παρασκευή – Κένταυρος Βριλησσίων.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σούρμενα – Κηπούπολη 3-0, Πανερυθραϊκός – Διάνα Ηλιούπολης 0-0, Παπάγος – Τράχωνες 1-1, Καματερό – Λυκόβρυση 0-1, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Απόλλων Χαλανδρίου 0-0, Αίαντας Ταύρου – Χαϊδάρι 2-1, Φωστήρας Ηλιούπολης – Ηλιούπολη 1-2, ΠΑΟ Ρουφ – Παλαιό Φάληρο 6-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λυκόβρυση – Σούρμενα, Κηπούπολη – Αίαντας Ταύρου, Χαϊδάρι – Πανερυθραϊκός, Διάνα Ηλιούπολης – Παπάγος, Ηλιούπολη – Καματερό, Απόλλων Χαλανδρίου – Φωστήρας Ηλιούπολης, Παλαιό Φάληρο – Θύελλα Αγίου Δημητρίου,Τράχωνες – ΠΑΟ Ρουφ.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ασλούπολη – Βύρωνας 2-3, Φοίνικας Περιστερίου – Εθνικός Αστέρας 3-1, Ιεράπολη – ΑΕ Περιστερίου 0-4, Χαλάνδρι – Αίμος Πετρούπολης 8-0, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας 0-0, Δόξα Βύρωνος – Λαύρα Αργυρούπολης 1-0, Λύκοι Χαϊδαρίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3, Άρης Καλαμακίου – Άρης Χολαργού 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Περιστερίου – Αλσούπολη, Βύρωνας – Χαλάνδρι, Αίμος Πετρούπολης – Φοίνικας Περιστερίου, Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Λαύρα Αργυρούπολης – Ιεράπολη Αιγάλεω, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Δόξα Βύρωνος, Άρης Χολαργού – Λύκοι Χαϊδαρίου, Άταλλος – Άρης Καλαμακίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πεύκη – Αστέρας Ζωγράφου 1-5, Αθηναΐδα – ΑΟ Ιλίου 3-4, Ταταύλα – Κοψαχείλα 0-5, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Πλάτωνας 2-1. Νέα Σμύρνη – Ελπιδοφόρος 1-0, Κολωνός – Παράδεισος 0-2, Μικρασιατικός – Γκυζιακός 3-0, Ορφέας Αιγάλεω – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθερούπολη – Πεύκη, Αστέρας Ζωγράφου – Αθηναΐδα, ΑΟ Ιλίου – Κολωνός, Παράδεισος – Ταταύλα, Γκυζιακός – Νέα Σμύρνη, Πλάτωνας – Μικρασιατικός, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Κοψαχείλα – Ορφέας Αιγάλεω.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ Ψυχικού – Κεραυνός Γλυφάδας 4-4, Γαλάτσι – Τερψιθέα 0-0, Νεοπεντελικός – Κηφισιάς 2010 2-0, Άγιος Θωμάς – Χακληδονικός 1-0, Βριλήσσια – Δούρειος Κυψέλης 2-2, Ηρακλής Περιστερίου – Άγιος Δημήτριος 3-2, Αστέρας Εξαρχείων – Αγία Ελεούσα 0-3, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Ανθούπολη 3-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κηφισιά 2010 – Ηρακλής Περιστερίου, Άγιος Δημήτριος – Αστέρας Εξαρχείων, Αγία Ελεούσα – ΠΟ Ψυχικού, Κεραυνός Γλυδάδας – ΠΑΣ Γαλάτσι, Δούρειος Κυψέλης – Νεοπεντελικός, Ανθούπολη – Βριλήσσια, Χαλκηδονικός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Τερψιθέα – Άγιος Θωμάς.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γαλαξίας Περιστερίου – Ερμής Ηρακλείου 2-1, Διαγόρας Αιγάλεω – Μαρούσι 1-1, Δάφνη Αθηνών – Τφιφυλλιακός 5-2, Άμιλλα Περστερίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-0, Λέοντες – Θύελλα Περιστερίου 4-2, Χρυσούπολη – Θρίαμβος Αθηνών 4-2, Πατήσια – Δάσος Χαϊδαρίου 4-0, Πανιώνιος Καισαριανής – Πράσινα Πουλιά 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μαρούσι – Δάφνη Αθηνών, Τριφυλλιακός – Άμιλλα Περιστερίου, Αναγέννηση Πετρούπολης – Γαλαξίας Περιστερίου, Ερμής Ηρακλείου – Χρυσούπολη, Δάσος Χαϊδαρίου – Διαγόρας Αιγάλεω, Πράσια Πουλιά – Πατήσια, Θύελλα Περιστερίου – Πανιώνιος Καισαιρανή, Θρίβμας Αθηνών – Λέοντες

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πανθησειακός – Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-6, Φοίνικας Καλλιθέας – Ένωση Βοτανικού 0-3, Φωστήρας Καισαριανής – Άτλας Κυψέλης 1-2, Πέρα Κλουμπ – Νίκη Αλίμου 6-0, ΑΟ Κωφών – Ιλίσσια 2004 1-8, Κρόνος Αθηνών – ΓΣ Καισαριανής 0-3, Παγκράτι – Ιπποκράτης Περιστερίου 1-3, Προμηθέας – Αμπελόκηποι 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Ένωση Βοτανικού – Πανθησειακός, Ατρόμητος Χαλανδρίου – ΑΟ Κωφών, Κισσίας 2004 – Πέρα Κλουμπ, Νίκη Αλίου – Κρόνος Αθηνών, Ιπποκράτης – Φοίνικας Καλλιθέας, Αμπελόκηποι – Παγκράτι, Άτλας Κυψέλης – Προμηθέας, ΓΣ Καισαριανής – Φωστήρας Καισαριανής.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – ΑΕ Ιλίου 2-0, Άφοβος – Κορωνίδα Γαλατσίου 0-4, Υμηττός – Αίας Αθηνών 5-0, Αστέρας Χαϊδαρίου – Κεραυνός Πετρούπολης 0-1, Ζέφυρος Αιγάλεω – Αρίωνας 0-0, Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – Κεραμεικός 0-1, Λαρισαϊκός – Θεμιστοκλής Αιγάλεω 2-1, ΑΟ Καλαμακίου – Αττικός 6-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραμεικός – Ποσειδώνας Γλυφάδας, ΑΕ Ιλίου – Αστέρας Χαϊδαρίου, Κεραυνός Πετρούπολης - ΄Αφοβος, Κορωνίδα Γαλατσίου – ΑΕ Ζέφυρος Αιγάλεω, Αττικός – Ίωνες παλαιού Φαλήρου, Αίας Αθηνών – ΑΟ Καλαμακίου, Θεμιστοκλής – Υμηττός, Αρίωνας – Λαρισαϊκός.

ΕΠΣΑΝΑ

Τι έγινε στην Ανατολική Αττική
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Παλλαυρεωτικός – Ωρωπός 3-0 ά.α., Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Κρυονέρι 1-1, Κορωπί – Γλυκά Νερά 4-3, Μάχη Μαραθώνα – ΠΑΟ Καλυβίων 1-0, Άνοιξη – Άρης Βούλας 2-2, Σαρωνικός Αναβύσσου – Θησέας Νέας Μάκρης 0-0, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Παθιακάκης 1-1, Αστέρας Βάρης – Τριγλία Ραφήνας 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Παθιακάκης – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου, Κρυονέρι – Παλλαυρεωτικός, Ωρωπός – Σαρωνικός Αναβύσσου, Θησέας Νέας Μάκρης – Κορωπί, ΠΑΟ Καλυβίων – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών, Τριγλία Ραφήνας – Μάχη Μαραθώνα, Άρης Βούλας – Αστέρας Βάρης, Γλυκά Νερά – Άνοιξη.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ατλαντίς – Παμπαιανικός 2-1, Εθνικός Νέας Μάκρης – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 0-0, Βουλιαγένη – Λαυρεωτική 4-0, Διόνυσος – Νίκη Δροσιάς 0-2, Νικητές Ανθούσας – Σταμάτα 1-1, Δόξα Άνοιξης – Αμφιάραος Καλάμου 2-2, Μαύρος Αετός – Νικολακάκης 4-2, Γέρακας – Άρτεμις 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νικολακάκης – Ατλαντίς, Παμπαιανικός – Νικητές ΑΘνύσας, Σταμάτα – Δόξα Άνοιξης, Αμφιάραος – Καλάμου – Εθνικός Νέας Μάκρης, Λαυρεωτική – Μαύρος Αετός, Άρτεμις – Βουλιαγμένη, Νίκη Δροσιάς – Γέρακας, Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Διόνυσος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Πανσταυραϊκός – Αυλώνα 2-4, Ολυμπιακός Βάρης – Ολυμπιακός Λαυρίου 3-0, Κουβαράς – ΑΟ Κερατέας 2-6, Ραμνούς Γραμματικού – Αετός Πικερμίου 5-0, Συκάμινο – Νικηφόρος αναβλήθηκε, Καπανδρίτι – ΑΟ Παιανίας 4-0, Δόξα Αγίας Άννας – ΑΕ Μενδίου 2-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Νικηφόρος – Κουβαράς, ΑΟ Κερατέας – Ραμνούς, Αετός Πικερμίου – Πανσταυραϊκός, Ολυμπιακός Λαυρίου – Συκάμινο, ΑΟ Παιανίας – Ολυμπιακός Βάρης, ΑΕ Μενιδίου – Καναδρίτι, Αυλώνα – Δόξα Αγίας Άννας.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας