ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (13/10)

Τι έγινε την Κυριακή (13/10) στην 4η αγωνιστική στα πρωταθλήματα της Αθήνας και της Ανατολικής Αττικής.

ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (13/10)

ΕΠΣΑ

ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αγία Παρασκευή 0-1, Χολαργός – Αθηναϊκός 1-0, ΑΟ Περιστερίου – ΑΕ Ηρακλείου 0-2, Νέα Ιωνία – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 1-0 , Χαραυγιακός – Ήφαιστος Περιστερίου 1-0, Άρης Πετρούπολης – Μελίσσια 1-0, Ιάσωνας – Πετράλωνα 1-0, Κένταυρος Βριλησσίων – ΓΣ Αργυρούπολης 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αγία Παρασκευή – Νέα Ιωνία, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Χαραυγιακός, Αθηναϊκός Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Μελίσσια – Χολαργός, Πετράλωνα – Άρης Πετρούπολης, ΑΕ Ηρακλείου – Ιάσωνας, ΓΣ Αργυρούπολης – ΑΟ Περιστερίου, Ήφαιστος περιστερίου – Κένταυρος Βριλησσίων.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Καματερό – Τράχωνες 1-2, Φωστήρας Ηλιούπολης – Διάνα Ηλιούπολης 0-2, Παλαιό Φάληρο – Κηπούπολη1-2, Σούρμενα – Παπάγος 0-0, Αίαντας Ταύρου – Πανερυθραϊκός 1-0, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Χαϊδάρι 1-4, Απόλλων Χαλανδρίου – Λυκόβρυση 4-0, ΠΑΟ Ρουφ – Ηλιούπολη 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τράχωνες – Σούρμενα, Παπάγος – Αίαντας Ταύρου, Διάνα Ηλιούπολης – Καματερό, Χαϊδάρι – Φωστήρας Ηλιούπολης, Κηπούπολη – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Λυκόβρυση – Παλαιό Φάληρο, Ηλιούπολη – Απόλλων Χαλανδρίου, Πανερυθραϊκός – ΠΑΟ Ρουφ.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλσούπολη – ΑΕ Μεταμόρφωσης 3-1, Χαλάνδρι – Φοίνικας Περιστερίου 1-1, Ιεράπολη – Άτταλος 0-4, Δόξα Βύρωνος – Εθνικός Αστέρας 1-1, Λύκοι Χαϊδαρίου – Αίμος Πετρούπολης 5-0, Άρης Χολαργού – Βύρωνας 0-2, ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Περιστερίου 1-0, Άρης Καλαμακίου – Λαύρα Αργυρούπολης 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άτταλος – Αλσούπολη, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Χαλάνδρι, Εθνικός Αστέρας - Ιεράπολη, Αίμος Πετρούπολης – Δόξα Βύρωνος, Βύρωνας – Λύκοι Χαϊδαρίου, ΑΕ Περιστερίου – Άρης Χολαργού, Λαύρα Αργυρούπολης – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Φοίνικας Περιστερίου – Άρης Καλαμακίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πεύκη – Ταταύλα 1-1, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – ΑΟ Ιλίου 0-0, Αθηναϊδα – Κολωνός 0-1, Νέα Σμύρνη – Κοψαχείλα 1-4, Μικρασιατικός – Παράδεισος 1-0, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Αστέρας Ζωγράφου 2-0, Ορφέας Αιγάλεω – Γκυζιακός 1-0, Πλάτωνας – Ελευθερούπολη 2-3.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοψαχείλα – Πεύκη, Ταταύλα – Αθηναΐδα, Παράδεισος – Νέα Σμύρνη, ΑΟ Ιλίου – Μικρασιατικός, Αστέρας Ζωγράφου – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Ελευθερούπολη – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Γκυζιακός – Πλάτωνας, Κολωνός – Ορφέας Αιγάλεω.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Νεοπεντελικός – Τερψιθέα 0-0, Ανθούπολη – Κηφισιά 2010 3-1, Άγιος Θωμάς – Δούρειος Κυψέλης 2-0, Βριλήσσια – Κεραυνός Γλυφάδας 5-1, Χαλκηδονικός – Άγιος Δημήτριος 1-2, Ηρακλής Περιστερίου – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-0, Αστέρας Εξαρχείων – ΠΟ Ψυχικού 2-1, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Αγία Ελεούσα 2-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τερψιθέα – Ηρακλής Περιστερίου, ΠΑΣ Γαλάτσι – Αστέρας Εξαρχείων, Κεραυνός Γλυφάδας – Νεοπεντελικός, Αγία Ελεούσα – Βριλήσσια, Άγιος Δημήτριος – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Κηφισιά 2010 – Χαλκηδονικός, Δούρειος – Α νθούπολη, ΠΟ Ψυχικού – Άγιος Θωμάς.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Διαγόρας Αιγάλεω – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 0-3, Δάφνη Αθηνών – Χρυσούπολη3-0, Άμιλλα Περιστερίου – Γαλαξίας Περιστερίου 3-3, Πράσινα Πουλιά – Μαρούσι 3-5, Λέοντες – Δάσος Χαϊδαρίου 1-1, Πατήσια – Ερμής Ηρακλείου 2-3, Πανιώνιος Καισαριανής – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-0, Θύελλα Περιστερίου – Τριφυλλιακός 4-4.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θρίαμβος Αθηνών – Δάφνη Αθηνών, Χρυσούπολη - Άμιλλα Περιστερίου, Ερμής Ηρακλείου – Διαγόρας Αιγάλεω, Αναγέννηση Πετρούπολης – Πατήσια, Τριφυλλιακός – Πανιώνιος Καισαριανής, Μαρούσι – Θύελλα Περιστερίου, Δάσος Χαϊδαρίου – Πράσινα Πουλιά, Γαλαξίας Περιστερίου – Λέοντες.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανθησειακός – Κρόνος Αθηνών 1-2, ΑΟ Κωφών – Πέρα Κλουμπ 1-6, Παγκράτι – Νίκη Αλίμου 3-0, Φωστήρας Καισαριανής – Ιπποκράτης Περιστερίου 1-2, Άτλας Κυψέλης – Ατρόμητος Χαλανδρίου 0-1, Φοίνικας Καλλιθέας – ΓΣ Καισαριανής 0-7, Προμηθέας – Ιλίσσια 2004 2-1, Αμπελόκηποι – Ένωση Βοτανικού 3-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ Καισαριανής – Πανθησειακός, Κρόνος Αθηνών – ΑΟ Κωφών, Νίκη Αλίμου – Φοίνικας Καλλιθέας, Ιλίσσια 2004 – Παγκράτι, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Προμηθέας, Ένωση Βοτανικού – Άτλας Κυψέλης,

Ιπποκράτης Περιστερίου – Αμπελόκηποι, Πέρα Κλουμπ – Φωστήρας Καισαριανής.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Ποσειδώνας Γλυφάδας – Ζέφυρος Αιγάλεω 1-0, ΑΟ Καλαμακίου – Κορωνίδα Γαλατσίου 0-1, Υμηττός – Κεραυνός Πετρούπολης 0-1, Λαρισαϊκός – Αττικός 2-1, Αστέρας Χαϊδαρίου – Άφοβος Σεπολίων 3-0 ά.α., Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – Αριώνας 0-0, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – ΑΕ Ιλίου 2-5, Αίας Αθηνών – Κεραμεικός 0-4.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αρίωνας – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Ζέφυρος Αιγάλεω – Αστέρας Χαϊδαρίου, Κορωνίδα – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου, Κεραυνός Πετρούπολης – ΑΟ Καλαμακίου, ΑΕ Ιλίου – Υμηττός, Κεραμεικός – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Αττικός – Αίας Αθηνών, Άφοβος Σεπολίων – Λαρισαϊκός.

ΕΠΣΑΝΑ

Τι έγινε στην Ανατολική Ατττική

Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)

Άνοιξη – ΠΑΟ Καλυβίων 1-1, Αστέρας Βάρης – Ωρωπός 3-0 ά.α., Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Κορωπί 2-4, Παλλαυρεωτικός – Σαρωνικός Αναβύσσου 1-2, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Γλυκά Νερά 3-1, Μάχη Μαραθώνα – Θησέας Νέας Μάκρης 2-2, Άρης Βούλας – Κρυονέρι 1-1, Τριγλία Ραφήνας – Παθιακάκης 3-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γλυκά Νερά – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου, Κορωπί – Παλλαυρεωτικός, Θησέας Νέας Μάκρης – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών, Ωρωπός – Μάχη Μαραθρώνα, Κρυονέρι – Αστέρας Βάρης, Παθιακάκης – Άρης Βούλας, ΠΑΟ Καλυβίων – Τριγλία Ραφήνας, Σαρωνικός Αναβύσσου – Άνοιξη.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)

Ατλαντίδα – Εθνικός Νέας Μάκρης 3-1, Βουλιαγμένη – Αμφιάραος Καλάμου 1-1, Νίκη Δροσιάς – Παμπαιανικός 1-1, Άρτεμις – Νικολακάκης 3-3, Διόνυσος – Λαυρεωτική 0-3, Νικητές Ανθούσας – Δόξα Άνοιξης 0-1, Μαύρος Αετός – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 0-1, Γέρακας – Σταμάτα 3-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Ατλαντίδα, Εθνικός Νέας Μάκρης – Νικητές Ανθούσας, Αμφιάραος Καλάμου – Μαύρος Αετός, Σταμάτα – Βουλιαγμένη, Παμπαιανικός – Γέρακας, Νικολακάκης – Νίκη Δροσιάς, Λαυρεωτική – Άρτεμις, Δόξα Άνοιξης – Διόνυσος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)

Πανσταυραϊκός – Νικηφόρος 2-1, Κουβαράς – Αυλώνα 1-3, Αετός Πικερμίου – ΑΕ Μενιδίου 3-0, ΑΟ Κερατέας – ΑΟ Παιανίας 2-0, Ραμνούς Γραμματικού –Ολυμπιακός Λαυρίου 3-0, Καπανδρίτι – Ολυμπιακός Βάρης2-3, Δόξα Αγίας Άννας – Συκάμινο 2-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ολυμπιακός Βάρης – ΑΟ Κουβαρά, Αυλώνα – Αετός Πικερμίου, ΑΕ Μενιδίου – ΑΟ Κερατέας, ΑΟ Παιανίας – Ραμνούς Γραμματικού, Ολυμπιακός Λαυρίου – Πανσταυραϊκός, Συκάμινο – Καπανδρίτι, Νικηφόρος – Δόξα Αγίας Άννας.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας