Κύπελλο ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της επόμενης φάσης

Διαβάστε τα πλήρη αποτελέσματα αλλά και την επόμενη φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣΑ. 

Κύπελλο ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της επόμενης φάσης

Στους αγώνες της πρώτης φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

Υμηττός – Άτλας Κυψέλης 0-0 (4-3 πέναλτι)

Ορφέας Αιγάλεω – Λέοντες 1-3

ΑΟ Ιλίου – Αγία Ελεούσα 3-5

Λαύρα Αργυρούπολης – ΑΕ Μεταμόρφωσης 3-0

Κεραυνός Γλυφάδας – Αίμος Πετρούπολης 4-0

Πεύκη – Λύκοι Χαϊδαρίου 2-0

Ένωση Βοτανικού – Πανιώνιος Καισαριανής 2-2 (3-4 παράταση)

Ιεράπολη Αιγάλεω – Άρης Καλαμακίου 1-1 (4-1 παράταση)

Αναγέννηση Πετρούπολης – Δάφνη Αθηνών 1-2

ερασιτέχνες Πανιωνίου – Γαλαξίας Περιστερίου 5-1

Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Περιστερίου 2-0

Ελπίδα – Καλαμάκι 3-0

ΠΟ Ψυχικού – Θρίαμβος Αθηνών 6-0

Φωστήρας Καισαριανής – Δάσος Χαϊδαρίου 0-0 (5-4 πέναλτι)

Δάφνη Π. Φαλήρου – Ηρακλής Περιστερίου 0-1

Αθηναΐδα – Κορωνίδα 3-1

Αλσούπολη – Νεοπεντελικός 3-0

Αμπελόκηποι – Άγιος Θωμάς 0-3

Πέρα Κλουμπ – Τερψιθέα 3-1

Προμηθέας – Ποσειδώνας Γλυφάδας 2-0

ΓΣ Καισαριανής – Διαγόρας Αιγάλεω 5-0

Κεραμεικός – ΑΕ Ιλίου 2-3

Ταταύλα – Άγιος Δημήτριος 1-2

Θεμιστοκλής – Βριλήσσια 0-5

Νέα Σμύρνη – Παράδεισος 0-0 (1-0 παράταση)

Άτταλος – Μαρούσι 6-0

Τριφυλλιακός – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-3

Κεραυνός Πετρούπολης – Ατρόμητος Χαλανδρίου 3-0

Άμιλλα Περιστερίου – Αστέρας Ζωγράφου 5-3

Γκυζιακός – Κολωνός 0-2

Ανθούπολη – Ιλίσσια 2004 1-1 (3-1 πέναλτι)

Κοψαχείλα – Αστέρας Χαϊδαρίου 4-1

Δόξα Βύρωνα – Φοίνικας Περιστερίου 0-0 (3-1 πέναλτι)

Ιπποκράτης Περιστερίου – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-1 (1-3 παράταση)

Δούρειος Κυψέλης – Αστέρας Εξαρχείων 2-1

Αρίωνας – Χαλκηδονικός 1-2

Κηφισιά 2010 – Βύρωνας 2-3

ΑΟΝ Αργυρούπολης – Μικρασιατικός 0-1

Άρης Χολαργού – Παγκράτι 1-1 (4-3 πέναλτι)

Χαλάνδρι – Πλάτωνας 0-2

Κρόνος Αθηνών – Ελευθερούπολη 1-4

Τα ζευγάρια της β' φάσης

Ατρόμητος Μετ. - Εθνικός Αστέρας

Αθηναΐδα - Φωστήρας Καισ.

Νέα Σμύρνη - Άγιος Θωμάς

Ηρακλής Περιστ. - Λέοντες

Αλσούπολη - Νέοι Πανιωνίου

Προμηθέας - Δάφνη Αθηνών

Ανθούπολη - ΓΣ Καισαριανής

Πεύκη - Χαλκηδονικός

Ελευθερούπολη - Βριλήσσια

Δόξα Βύρωνος - Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Λαύρα Αργ. - ΑΣ Δούρειος

Κοψαχείλα - ΑΕ Ιλίου

ΑΟ Γλυφάδας - ΠΟ Ψυχικού

Πλάτων - Κεραυνός Πετρ.

Υμηττός - Πανιώνιος Καισ.

Μικρασιατικός Καισ. - Άρης Χολαργού

Γαλάτσι - Αγία Ελεούσα

ΑΟ Βύρων - Κολωνός

ΑΟΝΦ Άτταλος - Άμιλλα Περιστ.

Πέρα Κλουμπ - Ιεράπολη

*Χωρίς αγώνα περνάει στην τρίτη φάση ο Άγιος Δημήτριος.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας