ΕΠΣ Αθηνών: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11-12/5)

Διαβάστε τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου και της Κυριακής (11-12/5) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Αθηνών.

ΕΠΣ Αθηνών: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11-12/5)

Διαβάστε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα της 30ής αγωνιστικής σε Α' και Β' κατηγορία, όπως και στα μπαράζ της Γ' κατηγορίας από τους αγώνες που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο (11-12/5).

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ Αργυρούπολης-Τράχωνες 2-1, Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Άρης Πετρούπολης 0-2, Αθηναϊκός-Απόλλων Χαλανδρίου 6-3, ΑΕ Κηφισιάς-Πετράλωνα 2-1, ΑΟ Μικρασιατικός-Δόξα Βύρωνος 1-0, Θύελλα Αγίου Δημητρίου-Αγία Παρασκευή 1-1, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου-Παλαιό Φάληρο 1-3, Ηλιούπολη-ΑΕ Ηράκλειο 2-1.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγωνιστική)
2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ιλίου-Φωστήρας Ηλιούπολης 1-2, Πανερυθραϊκός-Χολαργός 6-2, Σούρμενα-Ιάσωνας 0-1, Νέα Ιωνία-Ήφαιστος Περιστερίου 7-1, ΠΑΟ Ρουφ-Αίας Ταύρου 2-3, Διάνα Ηλιούπολης-Φωστήρας 2-2, ΑΟ Περιστερίου-Χαϊδάρι 4-1, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων-Χαλάνδρι 0-1.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλσούπολη-ΑΟΝ Αργυρούπολης 1-1, ΠΑΟΚ Ζωγράφου-Άρης Χολαργού 3-1, Κηπούπολη-Κολωνός 4-1, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Άτταλος 3-6, ΠΟ Ψυχικό-Χρυσούπολη 4-0, Παπάγος-Φοίνικας Περιστερίου 0-1, Ατρόμητος Χαλανδρίου-Αθηναΐδα 1-3, Ηρακλής Περιστερίου-Αστέρας Ζωγράφου 2-2.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγωνιστική)
2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πεύκη-Ελευθερούπολη 0-2, Αίμος Πετρούπολης-Βύρωνας 4-2, Ποσειδώνας Γλυφάδας-Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 2-1, Ιεράπολη-Εθνικός Αστέρας 4-2, Μελίσσια-Νεοπεντελικός 3-1, Κένταυρος Βριλησσίων-Υμηττός 1-1, ΑΕ Μεταμόρφωσης-Άγιος Θωμάς 1-1, Άμιλλα Περιστερίου-Κοψαχείλα 0-1.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγωνιστική)
3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γκυζιακός-Λυκόβρυση 0-2, Ανθούπολη-Νίκη Αλίμου 17-1, Θρίαμβος Αθηνών-Παράδεισος 1-1, Τερψιθέα-Κηφισιά 2010 0-0, Βριλήσσια-Αγία Ελεούσα 3-2, ΠΑΣ Γαλάτσι-ΑΟ Κεραυνός Γλυφάδας 2-2, Άγιος Δημήτριος-Λαύρα Αργυρούπολης 2-2, ΑΕ Ζέφυρος-Καματερό 1-7.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(πλέι οφ 2ου – 3ου)

Άρης Καλαμακίου-Ιπποκράτης 1-0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(πλέι οφ 3ου – 4ου)

Πανιώνιος Καισαριανής-Ερμής Ηρακλείου 0-0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(πλέι οφ 2ου – 3ου)

Αρμενική-Πλάτωνας 0-3

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(πλέι οφ 3ου – 4ου)

Ορφέας Αιγάλεω-Πέρα Κλουμπ 2-1

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ