ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα και η επόμενη αγωνιστική

Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα αλλά και την επόμενη αγωνιστική από το πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ.

ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα και η επόμενη αγωνιστική

ΕΠΣΑ

ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Πετρούπολης – ΓΣ Αργυρούπολης 2-3

Απόλλων Χαλανδρίου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-1

Πετράλωνα – Αθηναϊκός 1-0

Δόξα Βύρωνος – ΑΕ Κηφισιάς 0-4

Αγία Παρασκευή – Μικρασιατικός 6-0

ΑΕ Ηρακλείου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 2-2

Παλαιό Φάληρο – Ηλιούπολη 2-3

Τράχωνες – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 5-1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚH

ΓΣ Αργυρούπολης – Τράχωνες,

Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Άρης Πετρούπολης

Αθηναϊκός – Απόλλων Χαλανδρίου

ΑΕ Κηφισιάς – Πετράλωνα

Μικρασιατικός – Δόξα Βύρωνος

Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Αγία Παρασκευή

Ηλιούπολη – ΑΕ Ηρακλείου

Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Παλαιό Φάληρο

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ήφαιστος Περιστερίου – Σούρμενα 0-1

Φωστήρας Ηλιούπολης – Νέα Ιωνία 2-1

Αίαντας Ταύρου – ΑΟ Ιλίου 1-0

Φωστήρας – ΠΑΟ Ρουφ 2-0

Χαϊδάρι – Διάνα Ηλιούπολης 1-1

Χαλάνδρι – ΑΟ Περιστερίου 1-0

Χολαργός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 0-1

Ιάσονας – Πανερυθραϊκός 1-1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σούρμενα – Ιάσονας

Νέα Ιωνία – Ήφαιστος Περιστερίου

ΑΟ Ιλίου – Φωστήρας Ηλιούπολης

ΠΑΟ Ρουφ – Αίαντας Ταύρου

Διάνα Ηλιούπολης – Φωστήρας

ΑΟ Περιστερίου – Χαϊδάρι

Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Χαλάνδρι

Πανερυθραϊκός – Χολαργός

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Χολαργού – Αλσούπολη 2-2

Κολωνός – ΠΑΟΚ Ζωγράφου 0-3

Άτταλος – Κηπούπολη 1-1

Χρυσούπολη – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 1-4

Φοίνικας Περιστερίου – ΠΟ Ψυχικού 2-1

Αθηναΐδα – Παπάγος 5-2

Αστέρας Ζωγράφου – Ατρόμητος Χαλανδρίου 2-0

ΑΟΝ Αργυρούπολης – Ηρακλής Περιστερίου 2-2

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αλσούπολη – ΑΟΝ Αργυρούπολης

ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Άρης Χολαργού

Κηπούπολη – Κολωνός

Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Άτταλος

ΠΟ Ψυχικού – Χρυσούπολη

Παπάγος – Φοίνικας Περιστερίου

Ατρόμητος Χαλανδρίου – Αθηναΐδα

Ηρακλής Περιστερίου – Αστέρας Ζωγράφου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Αίμος Πετρούπολης 3-0

Εθνικός Αστέρας – Ποσειδώνας Γλυφάδας 1-1

Νεοπεντελικός – Ιεράπολη 0-1

Υμηττός – Μελίσσια 0-2

Άγιος Θωμάς – Κένταυρος Βριλησσίων 0-4

Ελευθερούπολη – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-3

Κοψαχείλα – Πεύκη 3-1

Βύρωνας – Άμιλλα Περιστερίου 3-0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίμος Πετρούπολης – Βύρωνας

Ποσειδώνας Γλυφάδας – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης

Ιεράπολη – Εθνικός Αστέρας

Μελίσσια – Νεοπεντελικός

Κένταυρος Βριλησσίων – Υμηττός

ΑΕ Μεταμόρφωσης – Άγιος Θωμάς

Πεύκη – Ελευθερούπολη

Άμιλλα Περιστερίου – Κοψαχείλα

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Νίκη Αλίμου – Γκυζιακός 0-7

Παράδεισος – Ανθούπολη 1-3

Κηφισιά 2010 – Θρίαμβος Αθηνών 1-1

Αγία Ελεούσα – Τερψιθέα 2-1

Κεραυνός Γλυφάδας – Βριλήσσια 4-4

Λαύρα Αργυρούπολης – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-2

Λυκόβρυση – Ζέφυρος Αιγάλεω 8-0

Καματερό – Άγιος Δημήτριος 5-1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γκυζιακός – Λυκόβρυση

Ανθούπολη – Νίκη Αλίμου

Θρίαμβος Αθηνών – Παράδεισος

Τερψιθέα – Κηφισιά 2010

Βριλήσσια – Αγία Ελεούσα

ΠΑΣ Γαλάτσι – Κεραυνός Γλυφάδας

Άγιος Δημήτριος – Λαύρα Αργυρούπολης

ΑΕ Ζέφυρος – Καματερό.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Πετρούπολης – ΑΟ Κωφών 8-1

Άρης Καλαμακίου – Άφοβος 1-0

Απόλλων Περιστερίου – ΑΕ Περιστερίου 0-1

Ιπποκράτης Περιστερίου – Πράσινα Πουλιά 4-0

Άτλας Κυψέλης – ΑΕ Ιλίου 4-3

Αττικός – Φοίνικας Καλλιθέας 8-1

Ρεπό είχε η Νέα Σμύρνη.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Χαϊδαρίου – Ελαφρά Ταξιαρχία 3-0 ά.α.

Παγκράτι – Αίας Αθηνών 7-1

Χαλκηδονικός – Αρίωνας 1-0

Πανιώνιος Καισαριανής – Δάσος Χαϊδαρίου 3-0

Γαλαξίας – Ταταύλα 0-1, Πανθησειακός – Διαγόρας Αιγάλεω 2-1

Ρεπό είχε ο Ερμής Ηρακλείου.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Προμηθέας – Θεμιστοκλής 4-3

Κεραυνός Πετρούπολης – Κεραμεικός 1-4

ΓΣ Καισαριανής – Αστέρας Εξαρχείων 0-1

Πλάτωνας – Αρμενική 2-2

Λέοντες – Θύελλα Περιστερίου 3-1

Κρόνος Αθηνών – Φωστήρας Καισαριανής 9-1

Ρεπό είχε η Τόλμη Περιστερίου.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ένωση Βοτανικού – Πέρα Κλουμπ 0-10

Μαρούσι – Δούρειος Κυψέλης 1-1

Κορωνίδα – Δάφνη Αθηνών 2-4

Ορφέας Αιγάλεω – Πατήσια 4-3

Λαρισαϊκός – Καλαμάκι 2-4

Αμπελόκηποι – Λύκοι Χαϊδαρίου 0-3

Ρεπό είχε ο Τριφυλλιακός.

ΕΠΣΑΝΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30ή αγων.)

Τριγλία Ραφήνας – Θησέας Νέας Μάκρης 1-1

Παθιακάκης – Μάχη Μαραθώνα 1-0

Άρης Βούλας – Άνοιξη 5-1

ΠΑΟ Καλυβίων – Παλλαυρεωτικός 2-2

Παμπαιανικός – Αστέρας Βάρης 0-5

Νικολακάκης – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 5-2

Γλυκά Νερά – Μαρκό 0-3

Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Κεραυνός Κερατέας 0-3

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30ή αγων.)

Ωρωπός – Ατλαντίς 3-0

Γέρακας – Άρτεμις 0-1

Σταμάτα – Κορωπί 0-4

Λαυρεωτική – Σαρωνικός Αναβύσσου 0-1

Βουλιαγμένη – Αμφιάραος 1-2

Εθνικός Νέας Μάρκης – Κρυονέρι 0-1

Αυλώνα – Αετός Πικερμίου 0-4

Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Νίκη Δροσιάς 3-0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30ή αγων.)

Νικηφόρος – Συκάμινο 2-2

Ραμνούς Γραμματικού – Αφιδναϊκός 3-0

Καπανδρίτι – Διόνυσος 3-0

Μαύρος Αετός – Φοίβος Βάρης 2-1

Νικητές Ανθούσας – Δόξα Αγίας Άννας 2-3

Αστέρας Γλυκών Νερών – Κουβαράς 4-5

Ολυμπιακός Λαυρίου – Πανσταυραϊκός 0-2

Ρεπό είχε η Δόξα Άνοιξης.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ