ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Κυριακής (24/03)

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής της ΕΠΣΑ και της 25ης αγωνιστική της ΕΠΣΑΝΑ. Ολα τα παιχνίδια διεξάγονται την Κυριακή (24/3).

ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Κυριακής (24/03)

Το πρόγραμμα της Κυριακής σε ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

ΕΠΣΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγων.)

10:30

Γήπ. Περιστερίου (Χωράφας): Ήφαιστος Περιστερίου – Φωστήρας

11:00

Γήπ. Ελληνικού: Σούρμενα – Χαλάνδρι

15:30

Γήπ. ΔΑΚ Αιγάλεω: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Παλαιό Φάληρο,

Γήπ. Αργυρούπολης Β’: ΓΣ Αργυρούπολης – ΑΕ Ηρακλείου,

Γήπ. Βύρωνα: Αθηναϊκός – Ηλιούπολη,

Γήπ. Ιλίου: Ιάσονας – Χαϊδάρι,

Γήπ. Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Πετράλωνα,

Γήπ. Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Διάνα Ηλιούπολης,

Γήπ. Νέας Ιωνίας: Νέα Ιωνία – Χολαργός,

Γήπ. Πετρούπολης Β’: Άρης Πετρούπολης – Δόξα Βύρωνος.


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγων.)

11:00

Γήπ. ΔΑΚ Αιγάλεω: Ζέφυρος Αιγάλεω – Βριλήσσια

Γηπ. Χρυσούπολης: Άμιλλα Περιστερίου– Κένταυρος Βριλησσίων

15:00

Γήπ. Μεταμόρφωσης – Λυκόβρυσης: Ατρόμητος Μεταμόρφωσης - Υμηττός

15:30

Γήπ. Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας

Γήπ. Βριλησσίων: Παράδεισος – Κηφισιά 2010

Γήπ. Γουδή: ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Αστέρας Ζωγράφου

Γήπ. Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Αγία Ελεούσα

Γήπ. Μελισσίων: Μελίσσια – ΑΕ Μεταμόρφωσης

Γήπ. Τερψιθέας: Τερψιθέα – ΠΑΣ Γαλάτσι

Γήπ. Χρυσούπολης: Ηρακλής Περιστερίου – ΠΟ Ψυχικου

ΕΠΣΑΝΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγων.)

Γήπ. Γραμματικού: Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου - Τριγλία Ραφήνας (Καρράς, Πύκνης, Νίκας),

Γήπ. Κερατέας: Κεραυνός Κερατέας – Άρης Βούλας (Αρφάνης, Τσέλιος, Μακρής),

Γήπ. Γλυκών Νερών: Γλυκά Νερά – ΠΑΟ Καλυβίων (Δήμας, Γκούβας, Σπίθας),

Γήπ. Βάρης: Αστέρας Βάρης – Θησέας Νέας Μάκρης (Αντωνίου, Κουλοχέρης, Κουτζιακουτζίδης),

Γήπ. Λαυρίου: Παλλαυρεωτικός – Μάχη Μαραθώνα (Πανούτσος, Δ. Τζαφόλιας, Κυριακόπουλος).


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγων.)

Γήπ. Κρυονερίου: Κρυονέρι – Ωρωπός ( Μπερέτας, Πολυχρονιάδης, Β. Τζαφόλιας),

Γήπ. Διονύσου: Νίκη Δροσιάς – Σταμάτα (Ζήσιος, Μετακίδης, Περδίκης),

Γήπ. Αυλώνα: Αυλώνα – Λαυρεωτική (Κουτρομάνος, Α. Βαβουράκης, Σ. Βαβουράκη),

Γήπ. Αναβύσσου: Σαρωνικός Αναβύσσου – Άρτεμις (Ρεντίφης, Κακάνης, Παπαδιώτης).


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγων.)

Γήπ. Γέρακα: Πανσταυραϊκός – Νικηφόρος (Κωστάκης, Αλεξοπούλου, Μιχαηλίδης),

Γήπ. Αγίας Άννας: Δόξα Αγίας Άννας – Αστέρας Γλυκών Νερών (Βουδούρης, Περδίκη, Βασιλάκης),

Γήπ. Σταμάτας: Δόξα Άνοιξης – Ραμνούς Γραμματικού (Τριγάζης, Μιχαλίτσης, Τσελεπίδης),

Γήπ. Ανθούσας: Νικητές Ανθούσας – Καπανδρίτι (Παππάς, Αλεξόπουλος, Ρίζος),

Γήπ. Βούλας: Φοίβος Βάρης – ΑΟ Συκάμινου (Γκούγκαρης, Μαραγκού, Μερκούρης).

* Όλοι οι αγώνες θα αρχίσουν στις 16.00.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ