ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα και η επόμενη αγωνιστική

Δείτε όλα τα αποτελέσματα αλλά και την επόμενη αγωνιστική της ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ. 

ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα και η επόμενη αγωνιστική

ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 3-1

Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – ΑΕ Κηφισιάς 1-2

Πετράλωνα – Δόξα Βύρωνος 4-1

ΓΣ Αργυρούπολης – Ηλιούπολη 2-1

Αθηναϊκός – Μικρασιατικός 3-1

Άρης Πετρούπολης – ΑΕ Ηρακλείου 0-0

Απόλλων Χαλανδρίου – Αγία Παρασκευή 0-1

Τράχωνες – Παλαιό Φάληρο 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παλαιό Φάληρο – ΓΣ Αργυρούπολης

Ηλιούπολη – Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Αθηναϊκός

Μικρασιατικός – ΑΕ Κηφισιάς

ΑΕ Ηρακλείου – Τράχωνες

Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης

Δόξα Βύρωνος – Απόλλων Χαλανδρίου

Πετράλωνα – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ιλίου – Διάνα Ηλιούπολης 0-1

Φωστήρας Ηλιούπολης – Χαϊδάρι 2-3

Πανερυθραϊκός – Ρουφ 2-0

Σούρμενα – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 0-2

Ήφαιστος Περιστερίου – Χαλάνδρι 1-0

Νέα Ιωνία – ΑΟ Περιστερίου 1-1

Ιάσονας – Χολαργός 3-2

Αίαντας Ταύρου – Φωστήρας 0-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Χολαργός – Σούρμενα,

Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Νέα Ιωνία

ΑΟ Περιστερίου – ΑΟ Ιλίου

Διάνα Ηλιούπολης – Ρουφ

Χαλάνδρι – Ιάσονας

Χαϊδάρι – Ήφαιστος Περιστερίου

Φωστήρας – Φωστήρας Ηλιούπολης

Αίαντας Ταύρου – Πανερυθραϊκός.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλσούπολη – Ατρόμητος Χαλανδρίου 2-1

Κηπούπολη – ΠΟ Ψυχικού 1-1

Ταταύλα – Χρυσούπολη 3-0

ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Παπάγος 0-2

ΑΟΝ Αργυρούπολης – Αστέρας Ζωγράφου 1-2

Άρης Χολαργού – Αθηναΐδα 1-3

Ηρακλής Περιστερίου – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 0-0

Κολωνός – Φοίνικας Περιστερίου 4-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Ζωγράφου – Αλσούπολη

Ατρόμητος Χαλανδρίου – ΠΑΟΚ Ζωγράφου

Παπάγος – Κηπούπολη

ΠΟ Ψυχικού – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων

Αθηναΐδα – ΑΟΝ Αργυρούπολης

Φοίνικας Περιστερίου – Άρης Χολαργού

Χρυσούπολη – Κολωνός

Άτταλος – Ηρακλής Περιστερίου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αίμος Πετρούπολης – Πεύκη 1-1

Ποσειδώνας Γλυφάδας – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-1

Ιεράπολη – Κένταυρος Βριλησσίων 0-2

Βύρωνας – Κοψαχείλα 1-1

Εθνικός Αστέρας – Άγιος Θωμάς 3-1

Νεοπεντελικός – Υμηττός 0-0

Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ελεθερούπολη 1-2

Άμιλλα Περιστερίου – Μελίσσια 0-4

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοψαχείλα – Αίμος Πετρούπολης

Πεύκη – Ποσειδώνας Γλυφάδας

ΑΕ Μεταμόρφωσης – Ιεράπολη

Κένταυρος Βριλησσίων – Μελίσσια

Ελευθερούπολη – Βύρωνας

Άγιος Θωμάς – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης

Υμηττός – Εθνικός Αστέρας

Νεοπεντελικός – Άμιλλα Περιστερίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γκυζιακός – Άγιος Δημήτριος 0-1

Θρίαμβος Αθηνών – Βριλήσσια 0-3

Λυκόβρυση – Καματερό 0-2

ΑΕ Ζέφυρος – Τερψιθέα 0-2

Ανθούπολη – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-1

Νίκη Αλίμου – Λαύρα Αργυρούπολης 0-6

Παράδεισος – Κεραυνός Γλυφάδας 4-0

Κηφισιά 2010 – Αγία Ελεούσα 1-3

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καματερό – Γκυζιακός

Άγιος Δημήτριος – Ανθούπολη

ΠΑΣ Γαλάτσι – Θρίαμβος Αθηνών

Βριλήσσια – Τερψιθέα

Λαύρα Αργυρούπολης – Λυκόβρυση

Κεραυνός Γλυφάδας – Νίκη Αλίμου

Αγία Ελεούσα – Παράδεισος

Κηφισιά 2010 – Ζέφυρος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Πράσινα Πουλιά – ΑΕ Περιστερίου 1-6

Αττικός – Νέα Σμύρνη 0-3

ΑΕ Ιλίου – Άφοβος 1-0

Άτλας Κυψέλης – Αναγέννηση Πετρούπολης 0-1

Ιπποκράτης – Άρης Καλαμακίου 1-0

Φοίνικας Καλλιθέας – ΑΟ Κωφών 2-1

Ρεπό έχει ο Απόλλων Περιστερίου

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Περιστερίου – ΑΕ Ιλίου

Άφοβος – Φοίνικας Καλλιθέας

Άρης Καλαμακίου – Απόλλων Περιστερίου

Αναγέννηση Πετρούπολης – Ιπποκράτης

Νέα Σμύρνη - ΄Ατλας Κυψέλης

ΑΟ Κωφών – Αττικός.

Ρεπό είχαν τα Πράσινα Πουλιά.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελαφρά Ταξιαρχία – Δάσος Χαϊδαρίου 0-3 ά.α.

Αστέρας Χαϊδαρίου – Παγκράτι 1-1

Χαλκηδονικός – Πανιώνιος Καισαριανής 1-1

Αρίωνας – Ταταύλα 1-3

Διαγόρας Αιγάλεω – Αίας Αθηνών 0-1

Πανθησειακός – Ερμής Ηρακλείου 1-3

Ρεπό είχε ο Γαλαξίας.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ταταύλα – Ελαφρά Ταξιαρχία

Δάσος Χαϊδαρίου – Διαγόρας Αιγάλεω

Πανιώνιος Καισαριανής – Γαλαξίας

Παγκράτι – Χαλκηδονικός

Ερμής Ηρακλείου – Αστέρας Χαϊδαρίου

Αίας Αθηνών – Πανθησειακός

Ρεπό έχει ο Αρίωνας.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Περιστερίου – Θεμιστοκλής 2-0

Λεόντες – ΓΣ Καισαριανής 0-3

Κρόνος Αθηνών – Κεραυνός Πετρούπολης 1-4

Φωστήρας Καισαριανής – Αστέρας Εξαρχείων 1-3

Πλάτωνας – Τόλμη Περιστερίου 1-3

Αρμενική – Κεραμεικός 2-0

Ρεπό είχε ο Προμηθέας.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θεμιστοκλής – Φωστήρας Καισαριανής

Αστέρας Εξαρχείων – Αρμενική

ΓΣ Καισαριανής – Προμηθέας

Κεραυνός Πετρούπολης – Λέοντες

Τόλμη Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών

Κεραμεικός – Πλάτωνας.

Ρεπό έχει η Θύελλα Περιστερίου.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Καλαμάκι – Δούρειος Κυψέλης 0-0

Λαρισαϊκός – Ένωση Βοτανικού 3-1

Πατήσια – Δάφνη Αθηνών 1-3

Λύκοι Χαϊδαρίου – Πέρα Κλουμπ 1-0

Ορφέας Αιγάλεω – Μαρούσι 3-0

Αμπελόκηποι – Τριφυλλιακός 1-0

Ρεπό είχε η Κορωνίδα.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δάφνη Αθηνών – Καλαμάκι

Δούρειος Κυψέλης – Λύκοι Χαϊδαρίου

Μαρούσι – Κορωνίδα

Ένωση Βοτανικού – Ορφέας Αιγάλεω

Τριφυλλιακός – Λαρισαϊκός

Πέρα Κλουμπ – Αμπελόκηποι

Ρεπό έχουν τα Πατήσια.

ΕΠΣΑΝΑ

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγων.)

Νικολακάκης – Άρης Βούλας 0-0

Μαρκό – Θησέας Νέας Μάκρης 2-1

Κεραυνός Κερατέας – Τριγλία Ραφήνας 1-1

Γλυκά Νερά – Παθιακάκης 0-1

Παμπαιανικός – ΠΑΟ Καλυβίων 0-1

Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Μάχη Μαραθώνα 0-4

Αστέρας Βάρης – Άνοιξη 4-0

Παλλαυρεωτικός – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών 1-1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τριγλία Ραφήνας – Μαρκό

Παθιακάκης – Κεραυνός Κερατέρας

Άρης Βούλας – Γλυκά Νερά

ΠΑΟ Καλυβίων – Νικολακάκης

Θησέας Νέας Μάκρης – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου

Μάχη Μαραθώνα – Αστέρας Βάρης

Άνοιξη – Παλλαυρεωτικός

Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Παμπαιανικός

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγων.)

Νίκη Δροσιάς – Ωρωπός 1-1

Εθνικός Νέας Μάκρης – Σταμάτα 0-0

Βουλιαγμένη – Λαυρεωτική 2-0

Αετός Πικερμίου – Ατλαντίς 1-3

Αμφιάραος Καλάμου – Κορωπί 1-0

Αυλώνα – Γέρακας 0-1

Κρυονέρι – Άρτεμις 4-1

Σαρωνικός Αναβύσσου – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 0-0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ωρωπός – Αετός Πικερμίου

Γέρακας – Νίκη Δροσιάς

Σταμάτα – Αυλώνα

Λαυρεωτική – Εθνικός Νέας Μάκρης

Ατλαντίς – Κρυονέρι, Άρτεμις

Αμφιάραος Καλάμου

Κορωπί – Σαρωνικός Αναβύσσου

Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Βουλιαγμένη

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγων.)

Ολυμπιακός Λαυρίου – Ραμνούς Γραμματικού 0-2

Δόξα Άνοιξης – Νικηφόρος 2-0

Νικητές Ανθούσας – Αστέρας Γλυκών Νερών 4-0

Μαύρος Αετός – Καπανδρίτι 2-3

Δόξα Αγίας Άννας – Συκάμινο 4-2

Πανσταυραϊκός – Κουβαράς 1-0

Φοίβος Βάρης – Αφιδναϊκός 2-4

Ρεπό είχε ο Διόνυσος.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νικηφόρος – Δόξα Αγίας Άννας

Αστέρας Γλυκών Νερών – Δόξα Άνοιξης

Ραμνούς Γραμματικού – Νικητές Ανθούσας

Καπανδρίτι – Ολυμπιακός Λαυρίου

Συκάμινο – Πανσταυραϊκός

Κουβαράς – Φοίβος Βάρης

Αφιδναϊκός – Διόνυσος

Ρεπό έχει ο Μαύρος Αετός.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ