ΕΠΣΠ-ΕΠΣΔΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Δείτε όλα τα αποτελέσματα από τους αγώνες της ΕΠΣΠ και ΕΠΣΔΑ.

ΕΠΣΠ-ΕΠΣΔΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογία

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΕ Χαραυγή - Θύελλα Μοσχάτου 1-0

ΑΣ Ποντίων - ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορ. 0-0

ΑΟ Καστέλλας - Αστέρια Δραπετσώνας 3-0

ΑΟ Κορυδαλλός - Ήφαιστος 2-0

Ερμής Κορυδαλλού - Αμφιάλη 2-1

Αίας Σαλαμίνας - Δίας Κορυδαλλού 2-0

Ελλάς Ποντίων - Ίκαρος Καλλιθέας 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


ΒΑΘΜ. ΑΓ. ΤΕΡΜ
1. ΑΕ Χαραυγή 30 12 21 - 8
2. Έρμης Κορυδαλλού 26 12 30 - 12
3. Θύελλα Μοσχάτου 25 12 27 - 18
4. Αίας Σαλαμίνας 22 12 25 - 19
5. Αμφιάλη 20 12 24 - 14
6. ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορ. 18 12 13 - 14
7. Ίκαρος Καλλιθέας 18 12 19 - 15
8. Ελλάς ποντίων 16 12 12 - 13
9. Δίας Κορυδαλλού 14 12 7 - 10
10. ΑΣ Ποντίων 13 12 14 - 12
11. ΑΟ Καστέλλας 13 12 10 - 18
12. ΑΟ Κορυδαλλός 10 12 11 - 17
13. Ήφαιστος 7 12 11 - 28
14. Αστέρια Δραπετσώνας 3 12 4 - 30

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Αστέρια Δραπετσώνας – Αίας Σαλαμίνας

Αμφιάλη – ΑΟ Κορυδαλλός

Δίας Κορυδαλλού – Χαραυγή

Ήφαιστος – ΑΣ Ποντίων

Θύελλα Μοσχάτου – Ελλάς Ποντίων

Ίκαρος Καλλιθέας – Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΟ Καστέλλας

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αστυπάλαια Κορ. - Παννεαπολικός 1-0

Ένωση Ρέντη - Καραβάς 0-2

ΑΕ Περάματος - ΑΕ Μοσχάτου 0-3

ΑΟ Χαλκηδών - Ατρόμητος Κερατσινίου 1-1

Αναγέννηση Μοσχάτου - Κύπρος Κορυδαλλού 1-3

Μάυρος Αετός Ολ. - ΑΣ Δραπετσώνας 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜ. ΑΓ. ΤΕΡΜ.
1. ΑΕ Μοσχάτου 34 12 44 - 3
2. Καραβάς 33 12 32 - 2
3. ΑΕ Μαύρος Αετός Ολ. 22 12 15 - 7
4. ΑΕ Περάματος 20 12 14 - 12
5. ΑΟ Χαλκηδών 19 12 14 - 13
6. Αστυπάλαια Κορυδαλλού 17 12 15 - 12
7. Ατρόμητος Κερατσινίου 17 12 10 - 18
8. Κύπρος κορυδαλλού 15 12 11 - 18
9. Αετός Κορυδαλλού 13 11 4 1 6 14 21
10. Δόξα Πειραιά 10 11 7 - 14
11. ΑΣ Δραπετσώνας 10 12 6 - 20
12. Αναγέννηση Μοσχάτου 8 12 19 - 28
13. Παννεαπολικός 7 12 5 - 22
14. Ένωση Ρέντη 6 12 7 - 23

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Μοσχάτου – Αστυπάλαια Κορυδαλλού

Δόξα Πειραιά – Χαλκηδόνα

Παννεαπολικός – Ένωση Ρέντη

Ατρόμητος Κερατσινίου – Αναγέννηση Μοσχάτου

Καραβάς – Μαύρος Αετός Ολυμπιάδας

ΑΣ Δραπετσώνας – Κύπρος Κορυδαλλού

Αετός Κορυδαλλού – ΑΕ Περάματος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική)

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Πειραϊκός - Άρης Αμφιάλης 2-3

Αστέρας Νίκαιας - ΑΟΑΔ 1-0

Αργοναύτης - Φαληρικός 2-2

Πανιώνιος Κερατσινίου - Ολυμπιακός Περάματος 1-4

ΑΕ Αίγινας - Νέοι Δραπετσώνας 3-0

Νέοι Ευγενείας - Λέοντες Καμινίων 2-1

ΒΑΘΜ. ΑΓ. ΤΕΡΜ.
1.
Ολυμπιακός Περάματος 31 12 30 - 10
2. ΑΕ Αίγινας 29 12 29 - 5
3. Άρης Αμφιάλης 25 12 31 - 17
4. Πειραϊκός 25 12 21 - 8
5. Αστέρας Νίκαιας 24 12 23 - 11
6. Νέοι Δραπετσώνας 20 12 25 - 19
7. ΑΟ Αγίου Δημητρίου 18 12 17 - 12
8. Νέοι Ευγενείας 17 12 26 - 21
9. Φαληρικός 17 12 18 - 17
10. Πανιώνιος Κερατσινιού 14 12 21 - 17
11. Λέοντες Καμινιών 10 12 11 - 31
12. Αργοναύτης 7 12 12 - 30
13. ΑΕ Νίκαια -9 11 0 - 33
14. Οδηγήτρια -9 11 0 - 33

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Λέοντες Καμινίων – Πειραϊκός

Φαληρικός – Πανιώνιος Κερατσινίου

Άρης Αμφιάλης – Αστέρας Νίκαιας

Ολυμπιακός Περάματος – ΑΕ Αίγινας

ΑΟΑΔ – ΑΕ Νίκαια

Οδηγήτρια – Νέοι Δραπετσώνας

Αργοναύτης – Νέοι Ευγενείας

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Θησέας - Ηρακλής Νίκαιας 1-0

Φίλαθλοι - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 3-2

Νέο Ικόνιο - Πανφαληρικός 2-1

Άνω Νεάπολη - Σπίθα Νίκαιας 0-5

Ένωση Καμινίων - Αστέρας Κερατσινίου 5-0

Παντζιτζιφιακός - Νίκη Ρέντη 2-3

Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΑΟΚ Φαλήρου 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜ. ΑΓ. ΤΕΡΜ.
1.
Ένωση Καμινίων 31 12 35 - 5
2. Νίκη Ρέντη 29 12 25 - 9
3. ΑΟΚ Φαλήρου 24 12 26 - 16
4. Αστέρας Κερατσινίου 24 12 17 - 14
5. Ηρακλής Νίκαιας 22 12 25 - 15
6. Φίλαθλοι 21 12 31 - 25
7. Ολυμπιακός Κερατσινίου 21 12 17 - 13
8. Θησέας 19 12 14 - 16
9. Παντζιτζιφιακός 13 12 23 - 23
10. Σπίθα Νίκαιας 13 12 16 - 18
11. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 9 12 11 - 24
12. Νέο Ικόνιο 7 12 11 - 27
13. Πανφαληρικός 7 12 8 - 25
14. Άνω Νεάπολη 5 12 7 - 36

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Αστέρας Κερατσινίου – Θησέας

Νίκη Ρέντη – Άνω Νεάπολη

Ηρακλής Νίκαιας – Νέο Ικόνιο

Σπίθα Νίκαιας – Ολυμπιακός Κερατσινίου

Πανφαληρικός – Φίλαθλοι

Φοίνικας Αγ. Σοφίας – ΑΟΚ Φαλήρου

Παντζιτζιφιακός – Ένωση Καμινίων

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική)

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Περαμαϊκός - Ποσειδών 6-0

Χατζηκυριάκειο - Μιθριδάτης 0-2

Προφήτης Ηλίας - Δάφνη Ταμπουρίων 0-1

Πήγασος Αγ. Διονυσίου - ΑΣ Κωφών 0-0

Πολυκράτης - ΑΕ Σαλαμίνας 0-3

ΑΟ Πειραιάς - Πυθαγόρας 3-2

ΒΑΘΜ. ΑΓ. ΤΕΡΜ.
1.
Περαμαικός 27 11 51 - 13
2. ΑΟ Πειραιάς 26 11 18 - 5
3. ΑΕ Σαλαμίνας 25 11 26 - 11
4. Ας Κωφών 21 11 21 - 14
5. Μιθριδάτης 17 11 17 - 16
6. ΑΣΧ Ποσειδών 16 11 13 - 13
7. Σαλαμινομάχων 14 11 9 - 15
8. Πυθαγόρας 12 11 14 - 19
9. Πήγασος Αγ. Διονυσίου 11 11 10 - 21
10. Δάφνη Ταμπουρίων 10 12 8 - 18
11. Πολυκράτης 5 11 7 - 22
12. ΑΕ Χατζηκυριακείου 3 11 14 - 25
13. Προφήτης Ηλίας 1 11 8 - 24

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σαλαμίνας – ΑΟ Πειραιάς

ΑΣ Κωφών – Περαμαϊκός

Πυθαγόρας – ΑΕ Χατζηκυριακείου

Ποσειδών – Σαλαμινομάχων

Μιθριδάτης – Προφήτης Ηλίας

Πήγασος Αγ. Διονυσίου – Πολυκράτης

ΕΠΣΔΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Ηρακλής Ελευσίνας - Κριός Ασπρ. 2-0
Αίας Παραλίας - ΠΑΟΚ Μάνδρας 0-2
Μικρασιατική - Θρασύβουλος 4-2
Βύζας - Αστέρας Μαγούλας 2-1
Πυρρίχιος - Ζωφριά 0-2
Ακράτητος - Απόλλων Ποντίων 3-3
Πανελευσινιακός - Νέα Πέραμος 4-2

ΒΑΘΜ. ΑΓ. ΤΕΡΜ.
1.
Ακράτητος 35 14 46 - 8
2. Βύζας 33 14 40 - 17
3. Πανελευσινιακός 33 14 36 - 11
4. Μικρασιατική 28 14 8 4 2 25 18
5. Ζωφριά 22 14 25 - 13
6. Απόλλων Ποντίων 21 14 21 - 17
7. Ηρακλής Ελευσίνας 21 14 20 - 20
8. Νέα Πέραμος 20 14 26 - 19
9. Θρασύβουλος 16 14 23 - 30
10. Αστέρας Μαγούλας 14 14 18 - 24
11. ΠΑΟΚ Μάνδρας 12 14 17 - 35
12. Αίας παραλίας 9 14 15 - 38
13. Πυρρίχιος 8 14 17 - 34
14. Κριός Ασπροπύργου 2 14 6 - 51

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Κριός Ασπροπύργου – Ακράτητος

ΠΑΟΚ Μάνδρας – Πανελευσινιακός

Απόλλων Ποντίων – Μικρασιατική

Θρασύβουλος – Νέα Πέραμος

Βύζας – Πυρρίχιος

Αστέρας Μαγούλας – Ηρακλής Ελευσίνας

Ζωφριά – Αίας Παραλίας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική)

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Σκορπιός Φυλής - Ίκαρος 5-2

Ερμής Άνω Λιοσίων - ΠΑΟ Φυλής 6-0

Αγ. Ανάργυροι - Δύναμη Ασπροπύργου 4-0

Μεγαρικός - ΑΕ Ζεφυρίου 3-0

ΑΠΣ Λέων - Εθνικός Πανοράματος 2-2

Λαμπερή Ελευσίνας - Αστέρας Άνω Λιοσίων 6-0


ΒΑΘΜ ΑΓ. ΤΕΡΜ.
1.
Εθνικός Πανοράματος 28 12 24 - 9
2. Λαμπερή Ελευσίνας 27 12 33 - 16
3. Σκορπιός φυλής 25 12 30 - 12
4. Ερμής Λιοσίων 22 12 25 - 11
5. Μεγαρικός 21 12 21 - 7
6. Αγ. Ανάργυροι 20 12 27 - 15
7. ΑΠΣ Ο Λέων 19 11 32 - 16
8. ΑΕ Ζεφυρίου 11 12 10 - 25
9. Δύναμη Ασπροπύργου 10 11 8 - 24
10. ΑΠΣ Ίκαρος 9 12 19 - 29
11. Αστέρας Άνω Λιοσίων 7 12 16 - 30
12. ΠΑΟ Φυλής 0 12 5 - 56

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σκορπιός Φυλής – Μεγαρικός

Δύναμη Ασπροπύργου – Εθνικός Πανοράματος

ΠΑΟ Φυλής – Αγ. Ανάργυροι

ΑΕ Ζεφυρίου – Λαμπερή Ελευσίνας

Αστέρας Άνω Λιοσίων – ΑΠΣ Λέων

Ίκαρος – Ερμής Άνω Λιοσίων.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας