Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 10ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

Διαβάστε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες της Γ’ Εθνικής.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 10ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

1ος όμιλος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα 0-2
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης 3-1
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0

Η επόμενη αγωνιστική (11η 8-9/12 15.00):

Άρης Άβατου – Αετός Ορφανού, Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Καβάλα – ΑΕ Καλαμπακίου, Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς, Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης, ΠΑΟ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης, Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός.

2ος όμιλος
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 0-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου 1-2
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (11η 9/12 15.00):

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς, Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκος, ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης, Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου, Μακεδονικός – Γιαννιτσά, Τρίγλια – Αγροτικός Αστέρας, Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων.

3ος όμιλος
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων 2-2
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας 2-2
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός 0-3 α.α. (Έλλειψη γιατρού)
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

Η επόμενη αγωνιστική (11η 9/12 15.00):

Μακεδονικός Φούφα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας, Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας, Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα, Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών, ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας, Αχέρων Καναλακίου – Φλωριάδα.
Ρεπό έχει: Σούλι Παραμυθιάς

4ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός 4-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων 0-0
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας 1-1
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου 1-2

Η επόμενη αγωνιστική (11η 9/12 15.00):

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας, Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου, Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας, Απόλλων Μακρυχωρίου – Αλμυρός, Θησέας Αγριάς – Πιερικός, Στυλίδα – Μετέωρα, Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης.

5ος όμιλος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Ατσαλένιος – Γιούχτας 0-0
Ιωνικός – Αμπελακιακός 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική 2-0
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι 3-1
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης 3-1
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

Η επόμενη αγωνιστική (11η 9/12 15.00):

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική, Κερατσίνι – Ατσαλένιος, ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή, Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ, Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας, Ιωνικός – Εθνικός.
Ρεπό έχει: ΟΦΙ

6ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου 0-2
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Ιάλυσος 0-0
Πανηλειακός – Παλληνιακός 2-0
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός 1-0
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος 1-1
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας (Τετάρτη 5/12 – 15:00)

Ρεπό είχε: Θύελλα Ραφήνας

Η επόμενη αγωνιστική (11η 8-9/12 15.00):

Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΟ Βάρδας, Παναιγιάλειος – Πανηλειακός, Ιάλυσος – Πανμοβριακός, Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας, Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας, Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέικων.
Ρεπό έχει: Φοίβος Κρεμαστής


7ος όμιλος -9η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός 0-0
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 3-2
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός 1-1
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι 0-1
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας 4-0

Η επόμενη αγωνιστική (10η 9/12 11.00 - 15.00):

Πανθηραϊκός – Αιολικός, Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα, ΑΟ Χαλκίς – Χαραυγιακός, Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου, Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας, Ηλυσιακός – Αιγάλεω.

8ος όμιλος
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός 2-4
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός 2-0
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας 0-2
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας 0-0

Η επόμενη αγωνιστική (11η 9/12 11.00 – 15.00):

Μανδραϊκός – ΑΟ Εικοσιμίας, Αστέρας Βλαχιώτη – Πάμισος, Καλαμάτα – Ασπρόπυργος, Παναρκαδικός – ΑΟ Υπάτου, Λέρνα – Αμβρυσσέας, Ερμιονίδα – ΑΕ Πελλάνας, ΑΟ Κατασταρίου – Παναργειακός.

Βαθμολογίες:

1ος Όμιλος

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) Νέστος Χρυσ. 24 10 21 - 8 7 3 0
2 (2) Καβάλα 23 10 21 - 3 7 2 1
3 (3) Αετός Ορφ. 20 10 20 - 11 6 2 2
4 (7) Άρης Αβάτου 17 10 13 - 8 5 2 3 3 1 1 - 0
5 (4) Ορφέας Ξάν. 17 10 14 - 11 5 2 3 0 1 0 - 1
6 (5) Αλέξ. Κιλκίς 16 10 13 - 6 4 4 2
7 (6) Κεραυνός Πέρν. 15 10 10 - 7 4 3 3 3 1 2 - 1
8 (8) Πανσερραϊκός 15 10 16 - 12 5 0 5 0 1 1 - 2
9 (9) Απόλλων Παραλ. 11 10 6 - 9 3 2 5
10 (12) Εθνικός Αλεξ. 9 10 8 - 17 3 0 7
11 (10) Εθνικός Σιδηρ. 8 10 4 - 17 2 2 6
12 (11) ΠΑΟ Κοσμίου 7 10 7 - 17 2 1 7 6 2 6 - 1
13 (13) ΑΕ Καλαμπακίου 7 10 5 - 13 1 4 5 1 2 0 - 2
14 (14) Ασπίδα Ξάνθ. 7 10 6 - 25 2 1 7 1 2 1 - 4

2ος Όμιλος

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) Άρης Παλαιοχ. 24 10 17 - 8 8 0 2
2 (2) Νίκη Αγκαθ. 18 10 9 - 4 4 6 0 4 2 1 - 0
3 (4) Τρίγλια 18 10 11 - 5 5 3 2 2 2 0 - 0
4 (5) Βέροια 18 10 17 - 10 5 3 2 1 2 0 - 1
5 (3) Αγροτικός Αστ. 17 10 12 - 7 5 2 3
6 (7) Γιαννιτσά 16 10 14 - 10 5 1 4
7 (6) Αλμωπός Αριδ. 14 10 10 - 7 3 5 2 3 1 2 - 0
8 (9) Μακεδονικός 14 10 9 - 11 4 2 4 0 1 0 - 2
9 (8) Εδεσσαϊκός 12 9 11 - 6 3 3 3
10 (10) Ολυμπιακός Κυμ. 10 10 4 - 6 2 4 4
11 (11) ΑΠΕ Λαγκαδά 9 10 5 - 9 2 3 5
12 (12) ΠΑΟ Κουφ. 6 10 10 - 18 1 3 6 0 0
13 (14) Ερμής Αμυντ. 6 10 4 - 17 1 3 6 0 0
14 (13) Μελίτης 5 9 10 - 25 1 2 6

3ος Όμιλος

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) Μακεδονικός Φ. 21 10 19 - 10 6 3 1
2 (4) Ναυπακτιακός 16 9 15 - 8 4 4 1 3 1 2 - 1
3 (2) Μέγας Αλέξ. 16 9 11 - 9 5 1 3 0 1 1 - 2
4 (5) Τηλυκράτης 15 8 11 - 7 4 3 1 3 1 1 - 0
5 (3) Λευκίμμη 15 8 14 - 5 4 3 1 1 1 1 - 1
6 (7) Θεσπρωτός 15 9 13 - 6 4 3 2 1 2 1 - 2
7 (6) Κρόνος Αργ. 14 9 9 - 6 3 5 1
8 (8) Σούλι Παραμ. 13 9 13 - 11 4 1 4
9 (9) Αχέρων Καν. 11 8 9 - 7 3 2 3
10 (10) Θρίαμβος Σερβ. 10 8 7 - 5 3 1 4
11 (11) Μακεδονικός Σ. 2 8 4 - 13 0 2 6 0 0
12 (12) Γρεβενά Αερ. 2 8 4 - 24 0 2 6 0 0
13 (13) Φλωριάδα -1 9 0 - 18 0 2 7
*Ο ΑΟ Φλωριάδας έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

4ος Όμιλος


ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) Ολυμπιακός Β. 28 10 27 - 5 9 1 0
2 (2) Νίκη Βόλου 26 10 26 - 4 8 2 0
3 (4) Μετέωρα 21 10 19 - 7 6 3 1
4 (3) Αλμυρός 19 10 13 - 8 5 4 1
5 (7) Αστέρας Ιτ. 13 10 14 - 12 3 4 3 1 1 2 - 2
6 (8) Απόλλων Μακρ. 13 10 10 - 12 4 2 4 1 1 2 - 2
7 (5) ΑΟ Σελλάνων 12 10 12 - 13 3 3 4
8 (6) Θησέας Αγρ. 11 10 10 - 16 3 2 5 0 0
9 (9) Στυλίδα 11 10 11 - 21 3 2 5 0 0
10 (10) Πιερικός 10 10 10 - 14 2 4 4 3 1 2 - 1
11 (12) Οικονόμος 10 10 10 - 13 2 4 4 0 1 1 - 2
12 (11) Αχιλλέας Νεοκ. 9 10 11 - 13 2 3 5
13 (13) Φωκικός 7 10 6 - 17 2 2 6
14 (14) Αναγέννηση 0 10 7 - 31 0 0 10

5ος Όμιλος


ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) ΟΦΙ 24 10 18 - 1 7 3 0
2 (2) Εθνικός 22 9 16 - 5 7 1 1
3 (5) Επισκοπή 15 9 15 - 8 4 3 2 1 1 0 - 0
4 (3) Γιούχτας 15 9 10 - 6 4 3 2 1 1 0 - 0
5 (4) Κερατσίνι 14 9 8 - 7 4 2 3
6 (6) Ατσαλένιος 12 9 5 - 4 2 6 1 0 0
7 (7) Ιωνικός 12 9 6 - 6 3 3 3 0 0
8 (8) ΣΥΝΚΑ 11 9 9 - 10 2 5 2 1 1 1 - 1
9 (9) Αμπελακιακός 11 9 7 - 11 3 2 4 1 1 1 - 1
10 (10) ΑΟ Παλαιοχ. 10 9 8 - 14 3 1 5
11 (11) Προοδευτική 7 10 4 - 11 2 1 7
12 (12) Ατρόμητος Πειρ. 6 10 7 - 19 1 3 6
13 (13) Νεάπολη 4 9 5 - 16 1 1 7

6ος Όμιλος


ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) Ιάλυσος 22 9 14 - 5 7 1 1
2 (3) Διαγόρας Ροδ. 19 10 17 - 5 5 4 1
3 (2) Παλληνιακός 17 9 18 - 10 5 2 2
4 (4) ΠΑΟ Βάρδας 15 9 11 - 7 4 3 2
5 (6) Πανηλειακός 14 9 10 - 9 4 2 3
6 (5) Διαγόρας Βρ. 13 9 11 - 8 3 4 2
7 (11) Νίκη Τραγ. 11 9 8 - 15 3 2 4 3 1 2 - 1
8 (7) Θύελλα Ραφ. 11 9 11 - 11 3 2 4 0 1 1 - 2
9 (8) Αχαρναϊκός 10 9 9 - 8 3 1 5 6 2 4 - 0
10 (9) Πανμοβριακός 10 9 7 - 11 2 4 3 1 2 1 - 2
11 (10) Παναιγιάλειος 10 9 9 - 13 2 4 3 1 2 1 - 4
12 (12) Φοίβος Κρεμ. 6 9 5 - 15 1 3 5
13 (13) Αστέρας Αμαλ. 2 9 1 - 14 0 2 7

7ος Όμιλος


ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) Αιγάλεω 25 9 19 - 8 8 1 0
2 (2) Ηλυσιακός 18 9 10 - 4 5 3 1
3 (4) Άγ. Ανάργυροι 16 9 6 - 3 4 4 1
4 (3) Αιολικός 14 9 10 - 8 4 2 3
5 (5) Πανθηραϊκός 13 9 13 - 10 3 4 2
6 (8) ΑΟ Χαλκίς 12 9 8 - 9 3 3 3
7 (6) Άγιος Ιερόθ. 11 9 14 - 11 3 2 4 0 0
8 (7) Θύελλα Καμ. 11 9 15 - 14 3 2 4 0 0
9 (9) Καλλιθέα 8 9 5 - 5 1 5 3 1 1 0 - 0
10 (10) Κόρινθος 8 9 5 - 12 2 2 5 1 1 0 - 0
11 (11) Χαραυγιακός 6 9 4 - 8 1 3 5
12 (12) Απόλλων Ερ. 4 9 3 - 20 1 1 7

8ος Όμιλος


ΚΑΤΑΤΑΞΗ Κ/ΞΗ ΙΣΟΒΑΘ.

ΣΡ ΠΡ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ ΝΙ ΙΣ ΗΤ ΒΑ ΑΓ ΤΕΡΜ.

1 (1) Καλαμάτα 30 10 19 - 0 10 0 0
2 (2) Ασπρόπυργος 23 10 24 - 2 7 2 1
3 (3) Παναργειακός 22 9 15 - 3 7 1 1
4 (4) Ερμιονίδα 16 10 8 - 4 4 4 2
5 (8) ΑΟ Καταστ. 14 9 12 - 8 4 2 3 1 1 0 - 0
6 (9) Μανδραϊκός 14 10 10 - 10 3 5 2 1 1 0 - 0
7 (5) ΑΕ Πελλάνας 14 10 12 - 9 3 5 2 0 0
8 (10) Αμβρυσσέας 13 10 8 - 7 3 4 3
9 (6) Παναρκαδικός 12 10 16 - 16 3 3 4 0 0
10 (7) ΑΟ Υπάτου 12 10 6 - 6 3 3 4 0 0
11 (11) Αστέρας Βλαχ. 8 10 12 - 19 2 2 6
12 (12) Λέρνα 6 9 3 - 12 1 3 5
13 (13) ΑΟ Εικοσιμ. 1 9 0 - 27 0 1 8 0 0
14 (14) Πάμισος 1 10 4 - 26 0 1 9 0 0

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ