Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας - Όλα τα γκολ (vids)

Μεγάλη ανατροπή από τον Απόλλωνα Λάρισας όπου κατάφερε να κερδίσει με 4-3 στο Καυτανζόγλειο. Δείτε όλα τα γκολ της αναμέτρησης ανάμεσα στον Ηρακλή και τον Απόλλωνα Λάρισας.

Ο Απόλλων Λάρισας πέτυχε μια από τις μεγαλύτερες ανατροπές στην ιστορία του πρωταθλήματος καθώς κατάφερε να πανηγυρίσει την νίκη ενώ ήταν πίσω στο σκορ με 3-1 στο ημίχρονο. Το σκορ άνοιξε ο Περόνε στο 10' για τον Ηρακλή και ο Μαρκολίνο στο 17' έφερε το ματς στα ίσια μέχρι να έρθει ο Κλέιτον στο 29' και ο Καλτσάς στο 32' να μετατρέψουν το 1-1 σε 3-1.

Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν με αποφασιστικότητα στην επανάληψη και με τους Πολέτο και Κοντοές κατάφεραν να ισοφαρίσουν σε 3-3 πριν συμπληρωθεί μια ώρα στο παιχνίδι. Η τεράστια ανατροπή ωστόσο ήρθε από τον Μαρκολίνο στο 87' ο οποίος ήταν και ο MVP της αναμέτρησης.