Γ' Εθνική (8η αγωνιστική): Τα αποτελέσματα, βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική

Δείτε τα αποτελέσματα από τους αγώνες της όγδοης αγωνιστικής της Γ'Εθνικής.

Γ' Εθνική (8η αγωνιστική): Τα αποτελέσματα, βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική

Πολλές αναμετρήσεις αναβλήθηκαν λόγω των κακών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στην χώρα μας. Δείτε τα αποτελέσματα από όσους αγώνες διεξήχθησαν:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης 3-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα 0-6
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟ Κοσμίου 1-0

Η επόμενη αγωνιστική (9η 25/11 15.00):

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης,

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός,

ΠΑΟ Κοσμίου – Άρης Αβάτου,

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου,

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου,

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς,

Καβάλα – Αετός Ορφανού.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)

Νέστος Χρυσούπολης 18

Αετός Ορφανού 17

Καβάλα 17

Ορφέας Ξάνθης 14

Αλέξανδρος Κιλκίς 13

Πανσερραϊκός 12

Κεραυνός Πέρνης 12

Άρης Αβάτου 11

Απόλλων Παραλιμνίου 11

Εθνικός Σιδηροκάστρου 8

ΠΑΟ Κοσμίου 7

ΑΕ Καλαμπακίου 6

Ασπίς Ξάνθης 6

Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Γιαννιτσά 1-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 2-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – Τρίγλια 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός αναβλήθηκε
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου 2-0

Η επόμενη αγωνιστική (9η 25/11 15.00):

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός,

Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης,

Ερμής Αμυνταίου – Βέροια,

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά,

Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας,

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων,

Τρίγλια – Άρης Παλαιοχωρίου.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)

Άρης Παλαιοχωρίου 18

Νίκη Αγκαθιάς 16

Αγροτικός Αστέρας 16

ΠΟ Τρίγλιας 15

Αλμωπός Αριδαίας 13

Βέροια 12

ΑΣ Γιαννιτσά 12

Μακεδονικός 11

Εδεσσαϊκός 8 -7αγ.

Λαγκαδάς 8

Ολυμπιακός Κυμίνων 7

ΠΑΟ Κουφαλίων 6

Μελιτεύς Μελίτης 4 -7αγ.

Ερμής Αμυνταίου 3

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα 1-1
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών αναβλήθηκε
Φλωριάδα – Κρόνος Αργυράδων 0-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς αναβλήθηκε
Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος αναβλήθηκε
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης αναβλήθηκε

Ρεπό: Θεσπρωτός

Η επόμενη αγωνιστική (9η 25/11 15.00):

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Μέγας Αλέξανδρος – Μακεδονικός Σιάτιστας,

Τηλυκράτης – Φλωριάδα,

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός Αστέρας,

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα,

Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης.

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)

Μακεδονικός Φούφα 18 -8αγ.

Ναυπακτιακός Αστέρας 15

ΑΕ Λευκίμμης 14 -6αγ.

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 13

Θεσπρωτός 11

Τηλυκράτης 11 -6αγ.

Σούλι Παραμυθίας 10

Κρόνος Αργυράδων 10

Αχέρων Καναλακίου 8

Θρίαμβος Σερβιανών 4 -6αγ.

Μακεδονικός Σιάτιστας 2

ΑΟ Φλωριάδας 2

Γρεβενά Αεράτα 1 -6αγ.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 4-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 1-2
Αλμυρός – Θησέας Αγριάς αναβλήθηκε
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Στυλίδα 5-1
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
Νίκη Βόλου – Φωκικός 5-0

Η επόμενη αγωνιστική (9η 25/11 15.00):

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου,

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας,

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου,

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας,

Πιερικός – Μετέωρα,

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης,

Στυλίδα – Αλμυρός.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)

Ολυμπιακός Βόλου 22

Νίκη Βόλου 20

Μετέωρα 17

Αλμυρός 15 -7αγ.

ΑΟ Σελλάνων 11

ΑΟ Στυλίς 10

Απόλλων Μακρυχωρίου 10

Θησέας Αγριάς 9 -7αγ.

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9

Οικονόμος Τσαριτσάνης 8

Πιερικός 8

Αστέρας Ιτέας 7

Φωκικός 7

Αναγέννηση Καρδίτσας 0

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2
Εθνικός – Γιούχτας 3-1
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦΙ
Αμπελακιακός – Κερατσίνι 0-1
Ιωνικός – Προοδευτική (17:00)

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

Η επόμενη αγωνιστική (9η 25/11 15.00):

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ,

Προοδευτική – ΑΟ Παλαιοχώρας,

Κερατσίνι – Εθνικός, ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Γιούχτας – Επισκοπή,

ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός.

Ρεπό: Ιωνικός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)

Ιεράπετρα 18 -8αγ.

Εθνικός Πειραιά 16

Κερατσίνι 14

Γιούχτας 13

ΑΟ Επισκοπής 11

Ιωνικός 11 -8αγ.

Ατσαλένιος 10

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 9

Προοδευτική 7 -8αγ.

ΑΟ Παλαιοχώρας 7 -8αγ.

Αμπελακιακός 7

Ατρόμητος Πειραιά 5 -8αγ.

ΑΕ Νεάπολης 4

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής 4-1
Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου 0-2
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Παλληνιακός 2-2
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος 3-0

Ρεπό: Ιάλυσος

Η επόμενη αγωνιστική (9η 25/11 15.00):

Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής,

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας,

Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων,

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός,

Παλληνιακός – Πανμοβριακός,

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός.

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)

Ιάλυσος 18

Παλληνιακός 14

Παμβουπρασιακός 14 -8αγ.

Διαγόρας Ρόδου 13 -8αγ.

Διαγόρας Βραχνέικων 11

Αχαρναϊκός 10

Θύελλα Ραφήνας 10 -8αγ.

Πανμοβριακός 9

Παναιγιάλειος 8

Πανηλειακός 8

Νίκη Τραγάνου 8 -8αγ.

Φοίβος Κρεμαστής 6 -8αγ.

Αστέρας Αμαλιάδας 2

7ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου 4-2
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-0
Ηλυσιακός – Κόρινθος 2-0
Αιγάλεω – Καλλιθέα 1-0
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας 4-1

Η επόμενη αγωνιστική (8η 25/11 12.00 - 15.00):

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός,

Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς,

Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός,

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός,

Κόρινθος – Αιγάλεω,

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες)

Αιγάλεω 19

Ηλυσιακός 14

Αιολικός 13

ΑΟ Αγ. Αναργύρων 12

Άγιος Ιερόθεος 11

Θύελλα Καμαρίου 10

Χαλκίδα 10

Πανθηραϊκός 9

Κόρινθος 5

Χαραυγιακός 5

Καλλιθέα 4

Απόλλων Ερέτριας 3

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Λέρνα – ΑΟ Κατασταρίου αναβλήθηκε
ΑΟ Υπάτου – Ερμιονίδα 0-0
Αμβρυσσέας – Ασπρόπυργος 0-0
Πάμισος – Καλαμάτα διακόπηκε
Μανδραϊκός – Παναρκαδικός
ΑΟ Εικοσιμίας – Παναργειακός αναβλήθηκε
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Πελλάνας (17:30)

Η επόμενη αγωνιστική (9η 25/11 15.00):

Ερμιονίδα – Παναργειακός,

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Εικοσιμίας,

ΑΟ Κατασταρίου – Αστέρας Βλαχιώτη,

Λέρνα – Μανδραϊκός,

Ασπόπυργος – ΑΟ Υπάτου,

Καλαμάτα – Αμβρυσσέας,

Παναρκαδικός – Πάμισος.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)

Καλαμάτα 21 -7αγ.

Ένωση Ασπροπύργου 19

Παναργειακός 18 -7αγ.

Ερμιονίδα 15

ΑΟ Ύπατου 12

Αμβρυσσέας 10

Πέλλανας Καστορείου 10

Μανδραϊκός 10

Παναρκαδικός 9

ΑΟ Κατασταρίου 8 -7αγ.

Αστέρας Βλαχιώτη 8

Λέρνα 2 -7αγ.

ΑΟ Εικοσιμίας 1 -7αγ.

Πάμισσος Μεσσήνης 1 -7αγ.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ