ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στις κατηγορίες ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ.

ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα από τις κατηγορίες ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ.

ΕΠΣΑ

ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Παλαιό Φάληρο – Δόξα Βύρωνος 1-0

ΑΕ Ηρακλείου – Αγία Παρασκευή 3-1

Αθηναϊκός – ΓΣ Αργυρούπολης 1-0

ΑΕ Κηφισιάς – Τράχωνες 2-0

Μικρασιατικός – Άρης Πετρούπολης 0-2

Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Απόλλων Χαλανδρίου 0-2

Ηλιούπολη – Πετράλωνα 2-0

Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 2-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ Αργυρούπολης – ΑΕ Κηφισιάς

Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αθηναϊκός

Τράχωνες – Μικρασιατικός

Άρης Πετρούπολης – Θύελλα Αγίου Δημητρίου

Απόλλων Χαλανδρίου – Ηλιούπολη

Πετράλωνα – Παλαιό Φάληρο

Δόξα Βύρωνος – ΑΕ Ηρακλείου

Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Αγία Παρασκευή.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ιλίου – Σούρμενα 0-4

Χολαργός – Φωστήρας 3-2

ΑΟ Περιστερίου – Φωστήρας Ηλιούπολης 1-1

ΠΑΟ Ρουφ – Ιάσονας 0-0

Διάνα Ηλιούπολης – Ήφαιστος Περιστερίου 2-0

Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Αίαντας Ταύρου 1-0

Χαλάνδρι – Χαϊδάρι 0-2

Νέα Ιωνία – Πανερυθραϊκός 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σούρμενα – ΠΑΟ Ρουφ

Νέα Ιωνία – ΑΟ Ιλίου

Ιάσονας – Διάνα Ηλιούπολης

Ήφαιστος Περιστερίου – ΑΟ Περιστερίου

Φωστήρας Ηλιούπολης – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων

Αίαντας Ταύρου – Χολαργός

Φωστήρας – Χαλάνδρι

Πανερυθραϊκός – Χαϊδάρι.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κηπούπολη – Αλσούπολη 3-1

Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-0

ΠΟ Ψυχικού – Άρης Χολαργού 1-3

Ατρόμητος Χαλανδρίου – Άτταλος 2-2

Αστέρας Ζωγράφου – Χρυσούπολη 3-0

Αθηναΐδα – Φοίνικας Περιστερίου 0-0

Παπάγος – Κολωνός 3-1

ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Ηρακλής Περιστερίου 1-3.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αλσούπολη – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων

ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Κηπούπολη

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΠΟ Ψυχικού

Άρης Χολαργού – Παπάγου

Κολωνός – Ατρόμητος Χαλανδρίου

Άτταλος – Αστέρας Ζωγράφου

Χρυσούπολη – Αθηναΐδα

Ηρακλής Περιστερίου – Φοίνικας Περιστερίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιεράπολη – Αίμος Πετρούπολης 0-1

Ελευθερούπολη – Άγιος Θωμάς 2-1

Ποσειδώνας Γλυφάδας – Άμιλλα Περιστερίου 0-1

Μελίσσια – Βύρωνας 4-0

Κένταυρος Βριλησσίων – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-0

ΑΕ Μεταμόρφωσης – Εθνικός Αστέρας 2-0

Πεύκη – Νεοπεντελικός 3-1

Κοψαχείλα – Υμηττός 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίμος Πετρούπολης – Μελίσσια

Ποσειδώνας Γλυφάδας – Ιεράπολη

Βύρωνας – Κένταυρος Βριλησσίων

Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – ΑΕ Μεταμόρφωσης

Εθνικός Αστέρας – Πεύκη

Νεοπεντελικός – Κοψαχείλα

Υμηττός – Ελευθερούπολη

Άμιλλα Περιστερίου – Άγιος Θωμάς.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τερψιθέα – Λυκόβρυση 1-2

Θρίαμβος Αθηνών – Γκυζιακός 1-0

Βριλήσσια – Νίκη Αλίμου 0-0

ΠΑΣ Γαλάτσι – Παράδεισος 0-0

Άγιος Δημήτριος – Κηφισιά 2010 3-0

Καματερό – Αγία Ελεούσα 1-4

ΑΝθούπολη – ΑΕ Ζέφυρος 3-2

Λαύρα Αργυρούπολης – Κεραυνός Γλυφάδας 2-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γκυζιακός – Τερψιθέα

Ανθούπολη – Θρίαμβος Αθηνών

Λυκόβρυση – Βριλήσσια

Νίκη Αλίμου – ΠΑΣ Γαλάτσι

Παράδεισος – Άγιος Δημήτριος

Κηφισιά 2010 – Καματερό

Αγία Ελεούσα – Λαύρα Αργυρούπολης

ΑΕ Ζέφυρος – Κεραυνός Γλυφάδας.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Άφοβος – Νέα Σμύρνη 1-3

ΑΕ Περιστερίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-1

Φοίνικας Καλλιθέας – Ιπποκράτης 0-2

ΑΕ Ιλίου – Απόλλων Περιστερίου 1-3

Αττικός – Άτλας Κυψέλης 1-1

Πράσινα Πουλιά – Άρης Καλαμακίου 2-3

• Ρεπό είχε ο ΑΟ Κωφών.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Κωφών – Άφοβος

Νέα Σμύρνη – ΑΕ Περιστερίου

Αναγέννηση Πετρούπολης – Πράσινα Πουλιά

Άρης Καλαμακίου – ΑΕ Ιλίου

Απόλλων Περιστερίου – Φοίνικας Καλλιθέας

Ιπποκράτης – Αττικός.

• Ρεπό έχει ο Άτλας Κυψέλης.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελαφρά Ταξιαρχία – Γαλαξίας Περιστερίου 0-3 ά.α.

Διαγόρας Αιγάλεω – Χαλκηδονιός 0-4

Πανθησειακός – Αστέρας Χαϊδαρίου 0-1

Δάσος Χαϊδαρίου – Ερμής Ηρακλείου 0-3

Ταταύλα – Παγκράτι 2-0

Αρίωνας – Πανιώνιος Καισαριανής 0-2

• Ρεπό είχε ο Αίας Αθηνών.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίας Αθηνών – Δάσος Χαϊδαρίου

Ερμής Ηρακλείου – Ταταύλα

Παγκράτι – Αρίωνας

Πανιώνιος Καισαριανής – Ελαφρά Ταξιαρχία (ματαιώνεται)

Γαλαξίας – Διαγόρας Αιγάλεω

Χαλκηδονικός – Πανθησειακός.

• Ρεπό έχει ο Αστέρας Χαϊδαρίου.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Θεμιστοκλής – Κεραυνός Πετρούπολης 0-3

Θύελλα Περιστερίου – ΓΣ Καισαριανής 1-3

Φωστήρας Καισαριανής – Προμηθέας 1-1

Αρμενική – Λέοντες 3-1

Πλάτωνας – Κρόνος Αθηνών 2-1

Αστέρας Εξαρχείων – Τόλμη Περιστερίου 2-1.

• Ρεπό είχε ο Κεραμεικός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραμεικός – Αστέρας Εξαρχείων

Τόλμη Περιστερίου – Θεμιστοκλής

Κεραυνός Πετρούπολης – Θύελλα Περιστερίου

ΓΣ Καισαριανής – Φωστήρας Καισαριανής

Προμηθέας – Αρμενική

Λεόντες – Πλάτωνας.

• Ρεπό έχει ο Κρόνος Αθηνών.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Λύκοι Χαϊδαρίου – Ορφέας Αιγάλεω 3-1

Αμπελόκηποι – Λαρισαϊκός 0-1

Δάφνη Αθηνών – Ένωση Βοτανικού 2-0

Δούρειος Κυψέλης – Τριφυλλιακός 3-1

Καλαμάκι – Κορωνίδα 1-3

Πατήσια – Μαρούσι 1-2.

• Ρεπό είχε η Πέρα Κλουμπ.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πέρα Κλουμπ – Δούρειος Κυψέλης

Τριφυλλιακός – Δάφνη Αθηνών

Ένωση Βοτανικού – Πατήσια

Μαρούσι – Καλαμάκι

Κορωνίδα – Λύκοι Χαϊδαρίου

Ορφέας Αιγάλεω – Αμπελόκηποι.

• Ρεπό έχει ο Λαρισαϊκός.

ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγων.)

ΠΑΟ Καλυβίων – Θησέας Νέας Μάκρης 2-2

Νικολακάκης – Άνοιξη 3-0

Μαρκό – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 3-0

Άρης Βούλας – Τριγλία Ραφήνας 1-1

Παμπαιανικός – Μάχη Μαραθώνα 1-2

Γλυκά Νερά – Παλλαυρεωτικός 1-0

Κεραυνός Κερατέας – Αστέρας Βάρης 0-1

Παθιακάκης – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών 0-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τριγλία Ραφήνας – ΑΠΟ Καλυβίων

Παθιακάκης – Άρης Βούλας

Θησέας Νέας Μάκρης – Παμπαιανικός,

Μάχη Μαραθώνα – Νικολακάκης

Άνοιξη – Γλυκά Νερά

Παλλαυρεωτικός – Κεραυνός Κερατέας

Αστέρας Βάρης – Μαρκό

Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγων).

Σταμάτα – Ωρωπός 0-1

Βουλιαγμένη – Άρτεμις 0-2

Νίκη Δροσιάς – Αμφιάραος 1-1

Αετός Πικερμίου – Κρυονέρι 0-2

Λαυρεωτική – Ατλαντίς 2-2

Εθνικός Νέας Μάκρης – Κορωπί 1-0

Αυλώνα – Σαρωνικός Αναβύσσου 0-6

Γέρακας – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ωρωπός – Λαυρεωτική

Γέρακας – Σταμάτα

Ατλαντίς – Βουλιαγμένη

Άρτεμις – Εθνικός Νέας Μάκρης

Κορωπί – Αυλώνα

Σαρωνικός Αναβύσσου – Νίκη Δροσιάς

Αμφιάραος – Αετός Πικερμίου

Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Κρυονέρι.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγων.)

Ολυμπιακός Λαυρίου – Αφιδναϊκός 4-1

Ραμνούς Γραμματικού – Νικηφόρος 2-0

Καπανδρίτι – Συκάμινο 3-1

Μαύρος Αετός – Κουβαράς 2-1

Νικητές Ανθούσας – Διόνυσος 2-1

Δόξα Άνοιξης – Φοίβος Βάρης 7-0

Δόξα Αγίας Άννας – Πανσταυραϊκός 3-2.

• Ρεπό είχε ο Αστέρας Γλυκών Νερών.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νικηφόρος – Καπανδρίτι,

Αστέρας Γλυκών Νερών – Ραμνούς Γραμματικού,

Συκάμινο – Μαύρος Αετός,

Κουβαράς – Ολυμπιακός Λαυρίου,

Αφιδναϊκός – Νικητές Ανθούσας,

Διόνυσος – Δόξα Άνοιξης,

Φοίβος Βάρης – Δόξα Αγίας Άννας.

* Ρεπό έχει ο Πανσταυραϊκός.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ