Γ' Εθνική: Πέντε ομάδες ζευγάρωσαν τις νίκες (αποτελέσματα)

Οι Καλαμάτα, Διαγόρας, Πανσερραϊκός, Παναργειακός και Ολυμπιακός Βόλου σημείωσαν τη 2η νίκη τους στη 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής

Γ' Εθνική: Πέντε ομάδες ζευγάρωσαν τις νίκες (αποτελέσματα)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής στη Γ' Εθνική:

1ος ΌΜΙΛΟΣ

Εθνικός Σιδηροκάστρου - Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Καβάλα - Κεραυνός Πέρνης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου - Αετός Ορφανού 1-4
Ασπίδα Ξάνθης - Άρης Αβάτου 0-3
Ορφέας Ξάνθης - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός 0-1
Νέστος Χρυσούπολης - ΑΕ Καλαμπακίου 2-2

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης, Άρης Αβάτου – Καβάλα, Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης, Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου, Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟ Κοσμίου, ΑΕ Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης.

2ος ΌΜΙΛΟΣ

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Τρίγλια - Αλμωπός Αριδαίας 3-0
Ερμής Αμυνταίου - Άρης Παλαιοχωρίου 1-3
Μακεδονικός – Βέροια 2-1
Νίκη Αγκαθιάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1
Γιαννιτσά - Μελιτέας Μελίτης 4-0
Εδεσσαϊκος - Αγροτικός Αστέρας 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας, Βέροια – Τρίγλια, Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός, Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά, Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά, Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου, Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς.

3ος ΌΜΙΛΟΣ

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - ΑΟ Σελλάνων 0-1
Φωκικός – Αλμυρός 0-0
Θησέας Αγριάς - Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Πιερικός - Αστέρας Ιτέας 2-2
Ολυμπιακός Βόλου – Μετέωρα 2-0

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου, Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα, Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός, Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς, Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας, Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων 0-1
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Ολυμπιακός Βόλου – Μετέωρα Καλαμπάκας 2-0
Πιερικός – Αστέρας Ιτέας 2-2
Στυλίδα – Νίκη Βόλου 1-4
Φωκικός – Αλμυρός 0-0

Η επόμενη αγωνιστική (14/10): Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου, Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα, Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς, Μετέωρα Καλαμπάκας – Αναγέννηση Καρδίτσας, Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός, Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

5ος ΌΜΙΛΟΣ

Αμπελακιακός - Ατρόμητος Πειραιά 2-1
Κερατσίνι - ΑΕ Νεάπολης 1-0
Γιούχτας – Ιωνικός 2-0
Προοδευτική – Επισκοπή 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος 0-0

Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης, Εθνικός – Αμπελακιακός, Ιωνικός – Κερατσίνι, ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας, Ατσαλένιος – Προοδευτική, ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό έχει: Επισκοπή

6ος ΌΜΙΛΟΣ

Αχαρναϊκός - Διαγόρας Ρόδου 0-1
Παναιγιάλειος – Ιάλυσος 0-2
Παλληνιακός - Νίκη Τραγανού 3-0
ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας - Θύελλα Ραφήνας 0-2
Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός 1-2

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος, Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός, Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος, Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός, Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας, Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό έχει: Πανμοβριακός

7ος ΌΜΙΛΟΣ

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός 3-1
Αιολικός – Καλλιθέα 2-1
Αιγάλεω - Απόλλων Ερέτριας 3-0
ΑΟ Χαλκίς - Κόρινθος 1-0
Ηλυσιακός - Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 4-3

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Χαραυγιακός – Καλλιθέα, Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου, Κόρινθος – Αιολικός, Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω, Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς, Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

8ος ΌΜΙΛΟΣ

Μανδραϊκός - ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
Παναρκαδικός - Ένωσης Λέρνας 2-0
ΑΟ Κατασταρίου – Πάμισος 3-0
Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
ΑΕ Πελλάνας - Αμβρυσσέας Διστόμου 2-2
Ασπρόπυργος - ΑΟ Εικοσιμίας 7-0
Παναργειακός - ΑΟ Υπάτου 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Ερμιονίδα-ΑΕ Λέρνας, Πάμισος-Μανδραϊκός, Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός, Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου, ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα, ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας, Παναργειακός-Ασπρόπυργος

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ