Πρωτάθλημα Παίδων Κ15: Διακόπηκε στο ημίχρονο το Πανιώνιος - Ολυμπιακός λόγω χιονόπτωσης

Στο ημίχρονο διακόπηκε το ματς του Πανιωνίου με τον Ολυμπιακό για τη 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ15 της Super League, λόγω χιονόπτωσης στο γήπεδο του Καματερού.

Δεν έμελλε να ολοκληρωθεί το παιχνίδι των παιδικών ομάδων του Πανιωνίου και του Ολυμπιακού νωρίς το απόγευμα στο γήπεδο του Καματερού, στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής του Α' Ομίλου του πρωταθλήματος Κ15 της Super League.

Το α' μέρος διεξήχθη κανονικά, ωστόσο η χιονόπτωση απέτρεψε τη συνέχεια του αγώνα, με τον διαιτητή Σπαράγγη (Ανατολικής Αττικής) να διακόπτει οριστικά το ματς στο ημίχρονο.

Σε εκείνο το σημείο οι δύο ομάδες ήταν ισόπαλες με σκορ 1-1. Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το χρονικό σημείο που διακόπηκε σε άλλη ημερομηνία, την οποία θα ορίσει η διοργανώτρια αρχή.