Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑΝΑ

Διαβάστε αναλυτικά τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων της Α, B και Γ κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ

1η αγωνιστική 16η
Γιάννης Παθιακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης
Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα
ΠΑΟ Καλυβίων-Άνοιξη
Παμπαιανικός-Παλλαυρεωτικός
ΑΠΟ Νικολακάκης-Αστέρας Βάρης
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό
Τριγλία Ραφήνας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

2η αγωνιστική 17η
Τριγλία Ραφήνας-Γιάννης Παθιακάκης
Θησέας Ν. Μάκρης-Άρης Βούλας
Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
Άνοιξη-Παμπαιανικός
Παλλαυρεωτικός-ΑΠΟ Νικολακάκης
Αστέρας Βάρης-Γλυκά Νερά
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Κεραυνός Κερατέας
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μαρκό

3η αγωνιστική 18η
Άρης Βούλας-Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Καλυβίων-Θησέας Ν. Μάκρης
Παμπαιανικός-Μάχη Μαραθώνα
ΑΠΟ Νικολακάκης-Άνοιξη
Γλυκά Νερά-Παλλαυρεωτικός
Κεραυνός Κερατέας-Αστέρας Βάρης
Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Γιάννης Παθιακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

4η αγωνιστική 19η
Τριγλία Ραφήνας-ΠΑΟ Καλυβίων
Γιάννης Παθιακάκης-Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης-Παμπαιανικός
Μάχη Μαραθώνα-ΑΠΟ Νικολακάκης
Άνοιξη-Γλυκά Νερά
Παλλαυρεωτικός-Κεραυνός Κερατέας
Αστέρας Βάρης-Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

5η αγωνιστική 20ή
Παμπαιανικός-Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Καλυβίων-Γιάννης Παθιακάκης
ΑΠΟ Νικολακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης
Γλυκά Νερά-Μάχη Μαραθώνα
Κεραυνός Κερατέας-Άνοιξη
Μαρκό-Παλλαυρεωτικός
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης
Άρης Βούλας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

6η αγωνιστική 21η
Τριγλία Ραφήνας-ΑΠΟ Νικολακάκης
Γιάννης Παθιακάκης-Παμπαιανικός
Άρης Βούλας-ΠΑΟ Καλυβίων
Θησέας Ν. Μάκρης-Γλυκά Νερά
Μάχη Μαραθώνα-Κεραυνός Κερατέας
Άνοιξη-Μαρκό
Παλλαυρεωτικός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αστέρας Βάρης

7η αγωνιστική 22η
Γλυκά Νερά-Τριγλία Ραφήνας
ΑΠΟ Νικολακάκης-Γιάννης Παθιακάκης
Παμπαιανικός-Άρης Βούλας
Κεραυνός Κερατέας-Θησέας Ν. Μάκρης
Μαρκό-Μάχη Μαραθώνα
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη
Αστέρας Βάρης-Παλλαυρεωτικός
ΠΑΟ Καλυβίων-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

8η αγωνιστική 23η
Τριγλία Ραφήνας-Κεραυνός Κερατέας
Γιάννης Παθιακάκης-Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας-ΑΠΟ Νικολακάκης
ΠΑΟ Καλυβίων-Παμπαιανικός
Θησέας Ν. Μάκρης-Μαρκό
Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-Αστέρας Βάρης
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Παλλαυρεωτικός

9η αγωνιστική 24η
Μαρκό-Τριγλία Ραφήνας
Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκης
Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
ΑΠΟ Νικολακάκης-ΠΑΟ Καλυβίων
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
Παλλαυρεωτικός-Άνοιξη
Παμπαιανικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

10η αγωνιστική 25η
Τριγλία Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Γιάννης Παθιακάκης-Μαρκό
Άρης Βούλας-Κεραυνός Κερατέας
ΠΑΟ Καλυβίων-Γλυκά Νερά
Παμπαιανικός-ΑΠΟ Νικολακάκης
Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
Μάχη Μαραθώνα-Παλλαυρεωτικός
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Άνοιξη

11η αγωνιστική 26η
Αστέρας Βάρης-Τριγλία Ραφήνας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Γιάννης Παθιακάκης
Μαρκό-Άρης Βούλας
Κεραυνός Κερατέας-ΠΑΟ Καλυβίων
Γλυκά Νερά-Παμπαιανικός
Παλλαυρεωτικός-Θησέας Ν. Μάκρης
Άνοιξη-Μάχη Μαραθώνα
ΑΠΟ Νικολακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

12η αγωνιστική 27η
Τριγλία Ραφήνας-Παλλαυρεωτικός
Γιάννης Παθιακάκης-Αστέρας Βάρης
Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΠΑΟ Καλυβίων-Μαρκό
Παμπαιανικός-Κεραυνός Κερατέας
ΑΠΟ Νικολακάκης-Γλυκά Νερά
Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μάχη Μαραθώνα

13η αγωνιστική 28η
Άνοιξη-Τριγλία Ραφήνας
Παλλαυρεωτικός-Γιάννης Παθιακάκης
Αστέρας Βάρης-Άρης Βούλας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
Μαρκό-Παμπαιανικός
Κεραυνός Κερατέας-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
Γλυκά Νερά-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

14η αγωνιστική 29η
Τριγλία Ραφήνας-Μάχη Μαραθώνα
Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη
Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός
ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
Παμπαιανικός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΠΟ Νικολακάκης-Μαρκό
Γλυκά Νερά-Κεραυνός Κερατέας
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Θησέας Ν. Μάκρης

15η αγωνιστική 30ή
Θησέας Ν. Μάκρης-Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα-Γιάννης Παθιακάκης
Άνοιξη-Άρης Βούλας
Παλλαυρεωτικός-ΠΑΟ Καλυβίων
Αστέρας Βάρης-Παμπαιανικός
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μαρκό-Γλυκά Νερά
Κεραυνός Κερατέας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

ΕΠΣΑΝΑ Β'

1η αγωνιστική 16η

Γέρακας-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Σταμάτας-ΑΟ Άρτεμις
Λαυρεωτική-ΑΟ Κορωπίου
Βουλιαγμένη-Σαρωνικός Αναβ.
Εθνικός Ν. Μάκρης-Αμφιάραος
ΑΟ Αυλών-Κρυονέρι
Νίκη Δροσιάς-Αετός Πικερμίου
Ωρωπός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

2η αγωνιστική 17η
Ωρωπός-Γέρακας
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Άρτεμις-Λαυρεωτική
ΑΟ Κορωπίου-Βουλιαγμένη
Σαρωνικός Αναβ.-Εθνικός Ν. Μάκρης
Αμφιάραος-ΑΟ Αυλών
Κρυονέρι-Νίκη Δροσιάς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αετός Πικερμίου

3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Σταμάτας-Ωρωπός
Λαυρεωτική-ΑΟ Ατλαντίς
Βουλιαγμένη-ΑΟ Άρτεμις
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Αυλών-Σαρωνικός Αναβ.
Νίκη Δροσιάς-Αμφιάραος
Αετός Πικερμίου-Κρυονέρι
Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

4η αγωνιστική 19η
Ωρωπός-Λαυρεωτική
Γέρακας-ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς-Βουλιαγμένη
ΑΟ Άρτεμις-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Αυλών
Σαρωνικός Αναβ.-Νίκη Δροσιάς
Αμφιάραος-Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κρυονέρι

5η αγωνιστική 20ή
Βουλιαγμένη-Ωρωπός
Λαυρεωτική-Γέρακας
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Αυλών-ΑΟ Άρτεμις
Νίκη Δροσιάς-ΑΟ Κορωπίου
Αετός Πικερμίου-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-Αμφιάραος
ΑΟ Σταμάτας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

6η αγωνιστική 21η
Ωρωπός-Εθνικός Ν. Μάκρης
Γέρακας-Βουλιαγμένη
ΑΟ Σταμάτας-Λαυρεωτική
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς
ΑΟ Κορωπίου-Αετός Πικερμίου
Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αμφιάραος

7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Αυλών-Ωρωπός
Εθνικός Ν. Μάκρης-Γέρακας
Βουλιαγμένη-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-ΑΟ Ατλαντίς
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Άρτεμις
Κρυονέρι-ΑΟ Κορωπίου
Αμφιάραος-Σαρωνικός Αναβ.
Λαυρεωτική-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

8η αγωνιστική 23η
Ωρωπός-Νίκη Δροσιάς
Γέρακας-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Σταμάτας-Εθνικός Ν. Μάκρης
Λαυρεωτική-Βουλιαγμένη
ΑΟ Ατλαντίς-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Άρτεμις-Κρυονέρι
ΑΟ Κορωπίου-Αμφιάραος
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Σαρωνικός Αναβ.

9η αγωνιστική 24η
Αετός Πικερμίου-Ωρωπός
Νίκη Δροσιάς-Γέρακας
ΑΟ Αυλών-ΑΟ Σταμάτας
Εθνικός Ν. Μάκρης-Λαυρεωτική
Κρυονέρι-ΑΟ Ατλαντίς
Αμφιάραος-ΑΟ Άρτεμις
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Κορωπίου
Βουλιαγμένη-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

10η αγωνιστική 25η
Ωρωπός-Κρυονέρι
Γέρακας-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς
Λαυρεωτική-ΑΟ Αυλών
Βουλιαγμένη-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Ατλαντίς-Αμφιάραος
ΑΟ Άρτεμις-Σαρωνικός Αναβ.
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Κορωπίου

11η αγωνιστική 26η
Αμφιάραος-Ωρωπός
Κρυονέρι-Γέρακας
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-Λαυρεωτική
ΑΟ Αυλών-Βουλιαγμένη
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Άρτεμις
Εθνικός Ν. Μάκρης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

12η αγωνιστική 27η
Ωρωπός-Σαρωνικός Αναβ.
Γέρακας-Αμφιάραος
ΑΟ Σταμάτας-Κρυονέρι
Λαυρεωτική-Αετός Πικερμίου
Βουλιαγμένη-Νίκη Δροσιάς
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Κορωπίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Άρτεμις
ΑΟ Κορωπίου-Ωρωπός

13η αγωνιστική 28η

Σαρωνικός Αναβ.-Γέρακας
Αμφιάραος-ΑΟ Σταμάτας
Κρυονέρι-Λαυρεωτική
Αετός Πικερμίου-Βουλιαγμένη
Νίκη Δροσιάς-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Άρτεμις-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Αυλών-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

14η αγωνιστική 29η
Ωρωπός-ΑΟ Άρτεμις
Γέρακας-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Σταμάτας-Σαρωνικός Αναβ.
Λαυρεωτική-Αμφιάραος
Βουλιαγμένη-Κρυονέρι
Εθνικός Ν. Μάκρης-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Αυλών-Νίκη Δροσιάς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Ατλαντίς

15η αγωνιστική 30ή
ΑΟ Ατλαντίς-Ωρωπός
ΑΟ Άρτεμις-Γέρακας
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Σταμάτας
Σαρωνικός Αναβ.-Λαυρεωτική
Αμφιάραος-Βουλιαγμένη
Κρυονέρι-Εθνικός Ν. Μάκρης
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Αυλών
Νίκη Δροσιάς-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

ΕΠΣΑΝΑ Γ'

1η αγωνιστική 16η
Αστέρας Γλ. Νερών-Συκάμινο
Ραμνούς-Κουβαράς
Καπανδρίτι-Αφιδναϊκός
Μαύρος Αετός-Διόνυσος
Ολυμπιακός Λαυρίου-Φοίβος Βάρης
Νικητές Ανθούσας-Πανσταυραϊκός
Δόξα Άνοιξης-Δόξα Αγ. Άννας

Ρεπό: Νικηφόρος

2η αγωνιστική 17η
Νικηφόρος-Αστέρας Γλ. Νερών
Συκάμινο-Ραμνούς
Κουβαράς-Καπανδρίτι
Αφιδναϊκός-Μαύρος Αετός
Διόνυσος-Ολυμπιακός Λαυρίου
Φοίβος Βάρης-Νικητές Ανθούσας
Πανσταυραϊκός-Δόξα Άνοιξης

Ρεπό: Δόξα Αγ. Άννας

3η αγωνιστική 18η
Ραμνούς-Νικηφόρος
Καπανδρίτι-Συκάμινο
Μαύρος Αετός-Κουβαράς
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αφιδναϊκός
Νικητές Ανθούσας-Διόνυσος
Δόξα Άνοιξης-Φοίβος Βάρης
Δόξα Αγ. Άννας-Πανσταυραϊκός

Ρεπό: Αστέρας Γλ. Νερών

4η αγωνιστική 19η
Νικηφόρος-Καπανδρίτι
Αστέρας Γλ. Νερών-Ραμνούς
Συκάμινο-Μαύρος Αετός
Κουβαράς-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αφιδναϊκός-Νικητές Ανθούσας
Διόνυσος-Δόξα Άνοιξης
Φοίβος Βάρης-Δόξα Αγ. Άννας

Ρεπό: Πανσταυραϊκός

5η αγωνιστική 20ή
Μαύρος Αετός-Νικηφόρος
Καπανδρίτι-Αστέρας Γλ. Νερών
Ολυμπιακός Λαυρίου-Συκάμινο
Νικητές Ανθούσας-Κουβαράς
Δόξα Άνοιξης-Αφιδναϊκός
Δόξα Αγ. Άννας-Διόνυσος
Πανσταυραϊκός-Φοίβος Βάρης

Ρεπό: Ραμνούς

6η αγωνιστική 21η
Νικηφόρος-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αστέρας Γλ. Νερών-Μαύρος Αετός
Ραμνούς-Καπανδρίτι
Συκάμινο-Νικητές Ανθούσας
Κουβαράς-Δόξα Άνοιξης
Αφιδναϊκός-Δόξα Αγ. Άννας
Διόνυσος-Πανσταυραϊκός

Ρεπό: Φοίβος Βάρης

7η αγωνιστική 22η
Νικητές Ανθούσας-Νικηφόρος
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αστέρας Γλ. Νερών
Μαύρος Αετός-Ραμνούς
Δόξα Άνοιξης-Συκάμινο
Δόξα Αγ. Άννας-Κουβαράς
Πανσταυραϊκός-Αφιδναϊκός
Φοίβος Βάρης-Διόνυσος

Ρεπό: Καπανδρίτι

8η αγωνιστική 23η
Νικηφόρος-Δόξα Άνοιξης
Αστέρας Γλ. Νερών-Νικητές Ανθούσας
Ραμνούς-Ολυμπιακός Λαυρίου
Καπανδρίτι-Μαύρος Αετός
Συκάμινο-Δόξα Αγ. Άννας
Κουβαράς-Πανσταυραϊκός
Αφιδναϊκός-Φοίβος Βάρης

Ρεπό: Διόνυσος

9η αγωνιστική 24η
Δόξα Αγ. Άννας-Νικηφόρος
Δόξα Άνοιξης-Αστέρας Γλ. Νερών
Νικητές Ανθούσας-Ραμνούς
Ολυμπιακός Λαυρίου-Καπανδρίτι
Πανσταυραϊκός-Συκάμινο
Φοίβος Βάρης-Κουβαράς
Διόνυσος-Αφιδναϊκός

Ρεπό: Μαύρος Αετός

10η αγωνιστική 25η
Νικηφόρος-Πανσταυραϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών-Δόξα Αγ. Άννας
Ραμνούς-Δόξα Άνοιξης
Καπανδρίτι-Νικητές Ανθούσας
Μαύρος Αετός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο-Φοίβος Βάρης
Κουβαράς-Διόνυσος

Ρεπό: Αφιδναϊκός

11η αγωνιστική 26η
Φοίβος Βάρης-Νικηφόρος
Πανσταυραϊκός-Αστέρας Γλ. Νερών
Δόξα Αγ. Άννας-Ραμνούς
Δόξα Άνοιξης-Καπανδρίτι
Νικητές Ανθούσας-Μαύρος Αετός
Διόνυσος-Συκάμινο
Αφιδναϊκός-Κουβαράς
Ρεπό: Ολυμπιακός Λαυρίου

12η αγωνιστική 27η
Νικηφόρος-Διόνυσος
Αστέρας Γλ. Νερών-Φοίβος Βάρης
Ραμνούς-Πανσταυραϊκός
Καπανδρίτι-Δόξα Αγ. Άννας
Μαύρος Αετός-Δόξα Άνοιξης
Ολυμπιακός Λαυρίου-Νικητές Ανθούσας
Συκάμινο-Αφιδναϊκός

Ρεπό: Κουβαράς

13η αγωνιστική 28η
Αφιδναϊκός-Νικηφόρος
Διόνυσος-Αστέρας Γλ. Νερών
Φοίβος Βάρης-Ραμνούς
Πανσταυραϊκός-Καπανδρίτι
Δόξα Αγ. Άννας-Μαύρος Αετός
Δόξα Άνοιξης-Ολυμπιακός Λαυρίου
Κουβαράς-Συκάμινο

Ρεπό: Νικητές Ανθούσας

14η αγωνιστική 29η
Νικηφόρος-Κουβαράς
Αστέρας Γλ. Νερών-Αφιδναϊκός
Ραμνούς-Διόνυσος
Καπανδρίτι-Φοίβος Βάρης
Μαύρος Αετός-Πανσταυραϊκός
Ολυμπιακός Λαυρίου-Δόξα Αγ. Άννας
Νικητές Ανθούσας-Δόξα Άνοιξης

Ρεπό: Συκάμινο

15η αγωνιστική 30ή
Συκάμινο-Νικηφόρος
Κουβαράς-Αστέρας Γλ. Νερών
Αφιδναϊκός-Ραμνούς
Διόνυσος-Καπανδρίτι
Φοίβος Βάρης-Μαύρος Αετός
Πανσταυραϊκός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Δόξα Αγ. Άννας-Νικητές Ανθούσας

Ρεπό: Δόξα Άνοιξης

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ