Γ' Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα για τη σεζόν 2018-2019

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των οκτώ ομίλων της τρίτης εθνικής κατηγορίας για την καινούργια σεζόν.

Γ' Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα για τη σεζόν 2018-2019

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (12/9) η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας για τη σεζόν 2018-2019.

Η πρώτη σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00.

Ακόμα έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες. Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγο της 28ης Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

1η (30/9) – 14η (13/1) αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Άρης Αβάτου – Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Καβάλα – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια – ΠΟ Τριγλίας
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια
Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός – Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ου ΟΜΙΛΟΥ

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός
Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας
Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό ο Ναυπακτιακός

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Φλωριάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών
Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό: Θεσπρωτός

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα
Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας
Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4ου ΟΜΙΛΟΥ

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου
Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας
Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου – Α Ο Στυλίδας
Πιερικός – Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός – Θησέας Αγριάς

7η (11/11) – 20ή αγωνιστική (24/2)

ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου – Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Πιερικός
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική-14η

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό : Αμπελακιακός

2η αγωνιστική-15η

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Ιωνικός
Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος
Ρεπό : Εθνικός

3η αγωνιστική-16η

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας
Ατσαλένιος – Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό : ΑΟ Επισκοπής

4η αγωνιστική-17η

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό : Ατσαλένιος

5η αγωνιστική-18η

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος – Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική-19η

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό : Γιούχτας

7η αγωνιστική-20ή

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό : ΑΠΟ Κερατσίνι

8η αγωνιστική-21η

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό : ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική-22η

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
Προοδευτική – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό : Ιωνικός

10η αγωνιστική-23η

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
Ατσαλένιος – Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό : ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική-24η

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατσαλένιος
Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Επισκοπής
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό : ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική-25η

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός
ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός
Ρεπό : Προοδευτική

13η αγωνιστική-26η

ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό : Ατρόμητος Πειραιά

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική-14η

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος – Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνείκων – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική-15η

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος – Ιάλυσος
Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός
Αστέρας Αμαλιδάς – Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

3η αγωνιστική-16η

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός
Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός

4η αγωνιστική-17η

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός
Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική-18η

Διαγόρας Ρόδου – Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός – Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος
Πανηλειακός – Αχαρναϊκός
Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική-19η

Πανμοβριακός – Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η αγωνιστική-20ή

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική-21η

Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληνιακός
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική-22η

Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός – Πανμοβριακός
Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων
Ιάλυσος – Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική-23η

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός – Παλληνιακός
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνέικων – Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική-24η

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος – Πανηλειακός
Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος – Πανμοβριακός
Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η αγωνιστική-25η

Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος
Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός
Πανηλειακός – Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική-26η

Παναιγιάλειος – Παλληνιακός
Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος Κρεμαστής
Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική-12η

Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

2η αγωνιστική-13η

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός
Αιολικός – Καλλιθέα
Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας
ΑΟ Χαλκίς – ΠΑΣ Κόρινθος
Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

3η αγωνιστική-14η

Χαραυγιακός – Καλλιθέα
Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου
ΠΑΣ Κόρινθος – Αιολικός
Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω
Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

4η αγωνιστική-15η

Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός
Καλλιθέα – ΠΑΣ Κόρινθος
Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος
Αιγάλεω – Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός – ΑΟ Χαλκίς

5η αγωνιστική-16η

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός – Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω

6η αγωνιστική-17η

Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος
Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός
Καλλιθέα – Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός – Αιγάλεω

7η αγωνιστική-18η

Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι
Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας
Αιγάλεω – Καλλιθέα
Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου

8η αγωνιστική-19η

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς
ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω
Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

9η αγωνιστική-20ή

Χαραυγιακός – Ηλυσιακός
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι
Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας

10η αγωνιστική-21η

ΑΟ Χαλκίς – Χαραυγιακός
Ηλυσιακός – Αιγάλεω
Πανθηραϊκός – Αιολικός
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα
ΠΑΣ Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας

11η αγωνιστική-22η

Αιγάλεω – Χαραυγιακός
Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός
Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική-14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός
Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα
Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική-15η

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική-16η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας
Πάμισος-Μανδραϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική-17η

Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική-18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός
Παναργειακός-Παναρκαδικός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική-19η

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική-20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική-21η

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Πάμισος-Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική-22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Πάμισος
ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική-23η

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική-24η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική-25η

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου
Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική-26η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος
Πάμισος-Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ