ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα σε Α', Β' και Γ' κατηγορία, η επόμενη αγωνστική

Τα σημερινά (17/10) αποτελέσματα σε Α', Β' και Γ' κατηγορία ΕΠΣΑ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα σε Α', Β' και Γ' κατηγορία, η επόμενη αγωνστική

Στους σημερινούς (17/10) αγώνες που διεξήχθησαν σε Α', Β' και Γ' κατηγορία ΕΠΣΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)

Διαβάστε Επίσης

Τρίτη και φαρμακερή!

Ανθούπολη – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 2-4, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Αίαντας Ταύρου 0-1, Άγιος Δημήτριος – ΑΟ Περιστερίου 2-4, Κένταυρος Βριλησσίων - Άγιοι Ανάργυροι 0-1, Δόξα Βύρωνος – Αγία Παρασκευή 1-1.

  • Ρεπό είχε η Λυκόβρυση.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λυκόβρυση – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Αίαντας Ταύρου – Ανθούπολη, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Άγιος Δημήτριος, Αγία Παρασκευή – Κένταυρος Βριλησσίων, ΑΟ Περιστερίου – Δόξα Βύρωνος.

  • Ρεπό έχουν οι Άγιοι Ανάργυροι.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγων.)

Άτταλος – Αθηναϊκός 1-1, Αστέρας Ζωγράφου – Νέα Ιωνία 0-4, ΑΕ Ηράκλειο – Χολαργός 3-2, Αγία Ελεούσα – Πετράλωνα 3-0, Σούρμενα – ΓΣ Αργυρούπολης 2-0.

  • Ρεπό είχαν τα Βριλήσσια.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Βριλήσσια – Άτταλος, Αθηναϊκός – Αγία Ελεούσα, Πετράλωνα – Αστέρας Ζωγράφου, Χολαργός – Σούρμενα, Νέα Ιωνία – ΑΕ Ηράκλειο.

  • Ρεπό έχει ο ΓΣ Αργυρούπολης.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων.)

ΑΟ Ιλίου – Μικρασιατικός 0-5, Καματερό – Παλαιό Φάληρο 2-1, Πανερυθραϊκός – Κηπούπολη 2-0, Άρης Πετρούπολης – Βύρωνας 0-0, Ηλυσιακός – Τράχωνες 3-3.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΣΤΙΚΗ

Τράχωνες – Άρης Πετρούπολης, ΑΟ Ιλίου – Ηλυσιακός, Βύρωνας – Καματερό, Παλαιό Φάληρο – Πανερυθραϊκός, Μικρασιατικός – Κηπούπολη.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων.)

Ήφαιστος Περιστερίου – Χαλάνδρι 0-3, Χαϊδάρι – Διάνα Ηλιούπολης 1-1, Μελίσσια – Απόλλων Χαλανδρίου 1-0, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Ιάσονας 1-1, Παπάγος – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 0-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Διάνα Ηλιούπολης – Παπάγος, Ήφαιστος Περιστερίου – Χαίδάρι, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Μελίσσια, Απόλλων Χαλανδρίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Χαλάνδρι – Ιάσονας.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων.)

Τερψιθέα – Κολωνός 5-0, Κοψαχείλα – ΠΟ Ψυχικού 0-0, Κορωνίδα – Γκυζιακός 1-1, Ηρακλής Περιστερίου – Νεοπεντελικός 3-1, ΑΟ Γλυφάδας – Γαλαξίας Περιστερίου 0-1, Πέρα Κλουμπ – ΓΣ Καισαριανής 1-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γαλαξίας Περιστερίου – ΓΣ Καισαριανής, Νεοπεντελικός – Πέρα Κλουμπ, Κολωνός – Ηρακλής Περιστερίου, ΠΟ Ψυχικού – Τερψιθέα, ΑΟ Γλυφάδας – Κορωνίδα Γαλατσίου, Γκυζιακός – Κοψαχείλα.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων)

Αλσούπολη – Ατρόμητος Χαλανδρίου 5-1, Φωστήρας Ηλιούπολης – Χαλκηδονικός 6-0, Ιπποκράτης – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 2-4, Άμιλλα Περιστερίου – ΑΕ Περιστερίου 3-1, Εθνικός Αστέρας – ΠΑΣ Γαλάτσι 0-2, Παράδεισος – Τάταυλα 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, ΠΑΣ Γαλάτσι – Ιπποκράτης Περιστερίου, Ταταύλα – Εθνικός Αστέρας, Χαλκηδονικός – Παράδεισος, Αλσούπολη – Άμιλλα Περιστερίου, ΑΕ Περιστερίου – Φωστήρας Ηλιούπολης.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων.)

Ορφέας Αιγάλεω – Λαύρα Αργυρούπολης 3-2, Άρης Καλαμακίου – Άρης Χολαργού 2-0, Νέα Σμύρνη – Αστέρας Εξαρχείων 0-1, Δάφνη Αθηνών – Ελευθερούπολη 3-1, Κηφισιά 2010 – ΑΟ Καλαμακίου 1-5.

  • Ρεπό είχε η ΑΕ Μεταμόρφωσης.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λαύρα Αργυρούπολης – Δάφνη Αθηνών, ΑΟ Καλαμακίου – Ορφέας Αιγάλεω, Άρης Χολαργού – Κηφισιά 2010, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Νέα Σμύρνη, Αστέρας Εξαρχείων – Άρης Καλαμακίου.

  • Ρεπό έχει η Ελευθερούπολη.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγων.)

Υμηττός – Φοίνικας Περιστερίου 0-0, Αθηναΐδα – Ποσειδώνας Γλυφάδας 5-1, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Πεύκη 2-4, Ιεράπολη – Λύκοι Χαϊδαρίου 0-0, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Άγιος Θωμάς 0-6.

  • Ρεπό είχε ο Πανιώνιος Καισαριανής.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φοίνικας Περιστερίου – Αθηναΐδα, Λύκοι Χαϊδαρίου – Υμηττός, Πεύκη – Ιεράπολη, Πανιώνιος Καισαριανής – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Άγιος Θωμάς – Θρίαμβος Χαϊδαρίου.

  • Ρεπό έχει ο Ποσειδώνας Γλυφάδας.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγων.)

Αστέρας Γλυφάδας – Αίμος Πετρούπολης 1-2, Ίωνες Π. Φαλήρου – Παγκράτι 1-2, Νίκη Αλίμου – Προμηθέας 0-0, Λέοντες – Θεμιστοκλής 0-0, Θρίαμβος Αθηνών – Κεραυνός Πετρούπολης 2-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Αστέρας Γλυφάδας, Παγκράτι – Θρίαμβος Αθηνών, Αίμος Πετρούπολης – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου, Κεραυνός Πετρούπολης – Νίκη Αλίμου, Προμηθέας – Λέοντες.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγων.)

Φωστήρας Καισαριανής – Κρόνος Αθηνών 2-2, Πανθησειακός – Μαρούσι 0-1, Φοίνικας Καλλιθέας – Ιλίσια 2004 0-3, Άτλας Κυψέλης – Κεραμεικός 2-1, Θύελλα Περιστερίου – ΑΟ Κωφών 3-3.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραμεικός – Φωστήρας Καισαριανής, Μαρούσι – Θύελλα Περιστερίου, Κρόνος Αθηνών – Πανθησειακός, ΑΟ Κωφών – Φοίνικας Καλλιθεας, Ιλίσια 2004 – Άτλας Κυψέλης.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγων.)

Δόξα Γκύζη – Άφοβος 2-1, Πράσινα Πουλιά – Λαρισαϊκός 0-6, Δούρειος – Πατήσια 0--5, Αρίωνας – Ερμής / Ειρήνη Ηρακλείου 2-0, Πλάτωνας – Αμπελόκηποι 3-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμπελόκηποι – Πράσινα Πουλιά, Πατήσια – Αρίωνας, Λαρισαϊκός – Δούρειος, Ερμής / Ειρήνη Ηρακλείου – Δόξα Γκύζη, Άφοβος – Πλάτωνας.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγων.)

Αττικός – Αστέρας Χαϊδαρίου 2-1, Δάσος Χαϊδαρίου – Χρυσούπολη 1-1, Αναγέννηση Πετρούπολης – Τριφυλλιακός 0-6, Διαγόρας Αιγάλεω – Κουκάκι 4-0, ΑΕ Ζέφυρος – ΑΕ Ιλίου 1-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τριφυλλιακός – Διαγόρας Αιγάλεω, ΑΕ Ιλίου – Αττικός, Κουκάκι – ΑΕ Ζέφυρος, Αστέρας Χαϊδαρίου – Δάσος Χαϊδαρίου, Χρυσούπολη – Αναγέννηση Πετρούπολης.