Χόφενχαϊμ - Μπάγερν: Διακοπή του ματς λόγω υβριστικού πανό! (vid)

Το παιχνίδι της Χόφενχαϊμ με τη Μπάγερν διακόπηκε προσωρινά με το σκορ στο 0-6, εξαιτίας υβριστικού πανό που σήκωσαν οι φίλοι της ομάδας του Μονάχου κατά της διοίκησης της γηπεδούχου!

Την προσωρινή διακοπή του αγώνα Χόφενχαϊμ - Μπάγερν στο 77ο λεπτό προκάλεσε υβριστικό πανό που σήκωσαν οι οπαδοί της ομάδας του Μονάχου, το οποίο στρεφόταν κατά της διοίκησης της γηπεδούχου!

Με το σκορ στο 0-6, οι φίλοι της Μπάγερν που βρέθηκαν στο γήπεδο ύψωσαν τρία διαφορετικά πανό, μέσω των οποίων διαμαρτυρήθηκαν για τα ακριβά εισιτήρια που καλούνται να πληρώσουν για τα εκτός έδρας παιχνίδια στο Χόφενχαϊμ!

Ο ρέφερι της συνάντησης διέκοψε το ματς σε τρεις διαφορετικές περιπτώσεις, με την τελευταία να κρατάει αρκετά λεπτά, ενώ στον αγωνιστικό χώρο κατέβηκαν μεταξύ άλλων οι Καρλ-Χάιντς Ρουμενίγκε και Όλιβερ Καν, προκειμένου να καθησυχάσουν τους φίλους της Μπάγερν...