Γουλβς - Άρσεναλ 3-1: Ο Σωκράτης το γκολ της παρηγοριάς (highlights)

O Σωκράτης Παπασταθόπουλος σημείωσε για την Άρσεναλ το γκολ της παρηγοριάς στον αγώνα με τη Γουλβς (3-1)

Η Άρσεναλ αιφνιδιάστηκε από τη Γουλβς στο πρώτο ημίχρονο και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 3-0. Προσπάθησε να αντιδράσει στην επανάληψη αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να σημειώσει το γκολ της παρηγοριάς.

Mε την ήττα αυτή οι κανονιέρηδες έπεσαν στην πέμπτη θέση και στο -1 από την Τσέλσι τρεις αγωνιστικές πριν από το τέλος.

Η Γουλβς άνοιξε το σκορ με φάουλ του Ρουμπέν Νέβες. Ο Λένο έκανε τραγική έξοδο και πρόσφερε το 2-0 στο 37’) στον Ντόχερτι και στις καθυστερήσεις ο Ντιέγκο Ζότα απέφυγε τον Σωκράτη και έκανε το 3-0.

Ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος με κεφαλιά από εκτέλεση κόρνερ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα στο 80΄ αλλά το ματς είχε πια κριθεί...