Ινδία: Σκόραρε για τρίτο σερί παιχνίδι ο Διαμαντάκος

Ο Δημήτρης Διαμαντάκος συνεχίζει τις εξαιρετικές εμφανίσεις στην Ινδία και βρήκε δίχτυα για τρίτο σερί παιχνίδι με τη φανέλα της Κεράλα Μπλάστερς.

Το έβδομο γκολ του στα πρώτα δέκα παιχνίδια του πρωταθλήματος στην Ινδία πέτυχε ο Δημήτρης Διαμαντάκος, ο οποίος συνεχίζει να εντυπωσιάζει με τις εμφανίσεις του στην Κεράλα Μπλάστερς τη φετινή αγωνιστική περίοδο.

Ο σύλλογος αντιμετώπισε σήμερα (27/12) εκτός έδρας τη Μοχούν Μπαγκάν για τη 12η αγωνιστική και ένα τέρμα του Έλληνα επιθετικού από το ένατο μόλις λεπτό ήταν αυτό που του χάρισε και τους τρεις βαθμούς της νίκης (0-1).

Δείτε το γκολ που πέτυχε ο άλλοτε άσος του Ολυμπιακού, ο οποίος σκόραρε για τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι:

Mohun Bagan 0-[1] Kerala Blasters - Dimitrios Diamantakos 9' [Indian Super League]