Ολυμπιακός: Με την τρίτη εμφάνιση θα αγωνιστεί στη Βουδαπέστη (vid)
Η ΠΑΕ Ολυμπιακός μέσω των social media γνωστοποίησε με ποια φανέλα θα αγωνιστούν απόψε (22/2, 22.00) οι Πειραιώτες κόντρα στη Φερεντσβάρος στη Βουδαπέστη.
![Ολυμπιακός: Με την τρίτη εμφάνιση θα αγωνιστεί στη Βουδαπέστη (vid)](https://www.fosonline.gr/media/news/2024/02/22/290549/main/fanela.png)
Με την τρίτη εμφάνιση θα δώσει τη μάχη της πρόκρισης ο Ολυμπιακός κόντρα στη Φερεντσβάρος στη Βουδαπέστη (22/2, 22.00). Το γνωστοποίησε η ΠΑΕ με σχετικό βίντεο μέσω των social media.