EΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (17/3) στα γήπεδα της Αθήνας

Διαβάστε τα αποτελέσματα της Κυριακής (17/3) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Αθηνών και της ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής.

EΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (17/3) στα γήπεδα της Αθήνας

Με τη διεξαγωγή αρκετών αγώνων συνεχίστηκε την Κυριακή (17/3) η δράση στις κατηγορίες της ΕΠΣΑ και της ΕΠΣΑΝΑ. Ακολουθούν αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΕΠΣΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Παλαιό Φάληρο – ΓΣ Αργυρούπολης 4-1, Ηλιούπολη – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 2-0, Μικρασιατικός – ΑΕ Κηφισιάς 2-3, ΑΕ Ηρακλείου – Τράχωνες 1-1, Πετράλωνα – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 2-1, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Αθηναϊκός 3-1, Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης 4-0, Δόξα Βύρωνος – Απόλλων Χαλανδρίου 0-5.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ Αργυρούπολης – ΑΕ Ηρακλείου, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Παλαιό Φάληρο, Αθηναϊκός – Ηλιούπολη, ΑΕ Κηφισιάς – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Τράχωνες – Αγία Παρασκευή, Άρης Πετρούπολης – Δόξα Βύρωνος, Απόλλων Χαλανδρίου – Πετράλωνα, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Μικρασιαστικός.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Χολαργός – Σούρμενα 1-0, Χαλάνδρι – Ιάσωνας 1-2, Χαϊδάρι – Ήφαιστος Περιστερίου 0-1, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Νέα Ιωνία 1-1, ΑΟ Περιστερίου – ΑΟ Ιλίου 1-0, Διάνα Ηλιούπολης – ΠΑΟ Ρουφ 1-1, Φωστήρας – Φωστήρας Ηλιούπολης 1-0, Αίαντας Ταύρου – Πανερυθραϊκός 1-4.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σούρμενα – Χαλάδνδρι, Νέα Ιωνία – Χολαργός, ΑΟ Ιλίου – Ολυμιπιακος Νέων Λιοσίων, ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Περιστερίου, Ιάσονας – Χαϊδάρι, Ήφαιστος Περιστερίου – Φωστήρας, Φωστήρας Ηλιούπολης – Αίαντας Ταύρου, Πανερυθραϊκός – Διάνα Ηλιούπολης.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αθηναΐδα – ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-0, ΠΟ Ψυχικού – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2-3, Φοίνικας Περιστερίου – Άρης Χολαργού 4-0, Άτταλος – Ηρακλής Περιστερίου 3-1, Αστέρας Ζωγράφου – Αλσούπολη 0-0, Ατρόμητος Χαλανδρίου – ΠΑΟΚ Ζωγράφου 2-1, Παπάγος – Κηπούπολη 1-1, Χρυσούπολη – Κολωνός 0-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αλσούπολη – Αθηναΐδα, ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Αστέρας Ζωγράφου, Κηπούπολη – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Παπάγος, ΑΟΝ Αργυρούπολης, Φοίνικας Περιστερίου, Άρης Χολαργόυ – Χρυσούπολη, Κολωνός – Άτταλος, Ηρακλής Περιστερίου – ΠΟ Ψυχικού.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθερούπολη – Βύρωνας 2-3, Άγιος Θωμάς – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-0, Υμηττός – Εθνικός Αστέρας 3-1, Νεοπεντελικός – Άμιλλα Περιστερίου 4-0, Κοψαχείλα – Αίμος Πετρούπολης 3-1, Πεύκη – Ποσειδώνας Γλυφάδας 1-0, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Ιεράπολη 4-2, Κένταυρος Βριλησσίων – Μελίσσια 0-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίμος Πετρούπολης – Ελευθερούπολη, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Κοψαχείλα, Ιεράπολη – Πεύκη, Μελίσσια – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Βύρωνας – Άγιος Θωμάς, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Υμηττός, Εθνικός Αστέρας – Νεοπεντελικός, Άμιλλα Περιστερίου – Κένταυρος Βριλησσίων.


3ος ΟΜΙΛΟΣ
Καματερό – Γκυζιακός 2-1, ΠΑΣ Γαλάτσι – Θρίαμβος Αθηνών 4-2, Βριλήσσια – Τερψιθέα 2-0, Λαύρα Αργυρούπολης – Λυκόβρυση 1-0, Κεραυνός Γλυφάδας – Νίκη Αλίμου 7-1, Αγία Ελεούσα – Παράδεισος 3-1, Άγιος Δημήτριος – Ανθούπολη 0-2, Κηφισιά 2010 – ΑΕ Ζέφυρος 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γκυζιακός – Λαύρα Αργυρούπολης, Ανθούπολη – Καματερό, Θρίαμβος Αθηνών – Άγιος Δημήτριος, Τερψιθέα – ΠΑΣ Γαλάτσι, Λυκόβρυση – Κεραυνός Γλυφάδας, Νίκη Αλίμου – Αγία Ελεούσα, Παράδεισος – Κηφισιά 2010, ΑΕ Ζέφυρος – Βριλήσσια.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Άρης Καλαμακίου – Απόλλων Περιστερίου 5-0, Αναγέννηση Πετρούπολης – Ιπποκράτης 1-1, ΑΕ Περιστερίου – ΑΕ Ιλίου 1-1, Άφοβος – Φοίνικας Καλλιθέας 2-1, ΑΟ Κωφών – Αττικός 0-2, Νέα Σμύρνη – Άτλας Κυψέλης 4-0.
• Ρεπό είχαν τα Πράσινα Πουλιά.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Ιλίου – Πράσινα Πουλιά, Φοίνικας Καλλιθέας – ΑΕ Περιστερίου, Απόλλων Περιστερίου – Αναγέννηση Πετρούπολης, Ιπποκράτης Περιστερίου – Νέα Σμύρνη, Άτλας Κυψέλης – ΑΟ Κωφών, Αττικός – Άφοβος.
• Ρεπό έχει ο Άρης Καλαμακίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ταταύλα – Ελαφρά Ταξιαρχία 3-0 ά.α., Πανιώνιος Καισαριανής – Γαλαξίας Περιστερίου 3-0, Αίας Αθηνών – Πανθησειακός 1-3, Παγκράτι – Χαλκηδονικός 0-1, Ερμής Ηρακλείου – Αστέρας Χαϊδαρίου 1-0, Δάσος Χαϊδαρίου – Διαγόρας Αιγάλεω 0-2.
• Ρεπό είχε ο Αρίωνας.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελαφρά Ταξιαρχία – Αρίωνας, Διαγόρας Αιγάλεω – Ταταύλα, Γαλαξίας Περιστερίου – Παγκράτι, Χαλκηδονικός – Ερμής Ηρακλείου, Αστέρας Χαϊδαρίου – Αίας Αθηνών, Πανθησειακός – Δάσος Χαϊδαρίου.
• Ρεπό έχει ο Πανιώνιος Καισαριανής.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τόλμη Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών 2-0, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Φωστήρας Καισαριανής 2-1, Κεραυνός Πετρούπολης – Λέοντες 2-0, Αστέρας Εξαρχείων – Αρμενική 0-1, ΓΣ Καισαριανής – Προμηθέας 1-0, Κεραμεικός – Πλάτωνας 0-1.
• Ρεπό είχε η Θύελλα Περιστερίου.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας Καισαριανής – Θύελλα Περιστερίου, Αρμενική – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Προμηθέας – Κεραυνός Πετρούπολης, Λέοντες – Τόλμη Περιστερίου, Κρόνος Αθηνών – Κεραμεικός, Πλάτωνας – Αστέρας Εξαρχείων.
• Ρεπό έχει ο ΓΣ Καισαριανής.

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Μαρούσι – Κορωνίδα Γαλατσίου 0-1, Πέρα Κλουμπ – Αμπελόκηποι 0-3, Δάφνη Αθηνών – Καλαμάκι 1-3, Δούρειος Κυψέλης – Λύκοι Χαϊδαρίου 1-1, Ένωση Βοτανικού – Ορφέας Αιγάλεω 2-9, Τριφυλλιακός – Λαρισαϊκός 9-0.
• Ρεπό είχαν τα Πατήσια.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλαμάκι – Πατήσια, Λύκοι Χαϊδαρίου – Δάφνη Αθηνών, Κορωνίδα – Ένωση Βοτανικού, Ορφέας Αιγάλεω – Τριφυλλιακός, Λαρισαϊκός – Πέρα Κλουμπ, Αμπελόκηποι – Δούρειος Κυψέλης.
• Ρεπό έχει το Μαρούσι.

ΕΠΣΑΝΑ

Τι έγινε χθες(16/3) στην Ανατολική Αττική
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγων.)
Τριγλία Ραφήνας – Μαρκό 2-1 Παθιακάκης – Κεραυνός Κερατέας 0-1, ΠΑΟ Καλυβίων – Νικολακάκης 3-2, Άνοιξη – Παλλαρεωτικός 2-0, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Παμπαιανικός 2-1, Άρης Βούλας – Γλυκά Νερά 0-1, Θησέας Νέας Μάκρης – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 4-0, Μάχη Μαραθώνα – Αστέρας Βάρης 0-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Τριγλία Ραφήνας, Μαρκό – Παθιακάκης, Κεραυνός Κερατέας – Άρης Βούλας, Γλυκά Νερά – ΠΑΟ Καλυβίων, Νικολακάκης – Παμπαιανικός, Αστέρας Βάρης – Θησέας Νέας Μάκρης, Παλλαυρεωτικός – Μάχη Μαραθώνα, Άνοιξη – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγων.)
Ατλαντίς – Κρυονέρι 3-0, Άρτεμις – Αμφιάραος Καλάου 2-0, Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Βουλιαγμένη 2-1, Ωρωπός – Αετός Πικερμίου 3-0, Γέρακας – Νίκη Δροσιάς 2-0, Σταμάτα – Αυλώνα 2-1, Λαυρεωτική – Εθνικός Νέας Μάκρης 0-1, Κορωπί – Σαρωνικός Αναβύσσου 2-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κρυονέρι – Ωρωπό, Αετός Πικερμίου – Γέρακας, Νίκη Δροσιάς – Σταμάτα, Αυλώνα – Λαυρεωτική, Εθνικός Νέας Μάκρης – Βουλιαγμένη, Αμφιάραος – Ατλαντίς, Σαρωνικός Αναβύσσου – Άρτεμις, Κορωπί – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγων.)
Κουβαράς – Φοίβος Βάρης 2-1, Νικηφόρος – Δόξα Αγίας Άννας 2-1, Αστέρας Γλυκών Νερών – Δόξα Άνοιξης 2-5, Ραμνούς Γραμματικού – Νικητές Ανθούσας 2-4, Καπανδρίτι – Ολυμπιακός Λαυρίου 1-1, Συκάμινο – Πασταυραϊκός 0-2, Αφιδναϊκός – Διόνυσος 0-6.
• Ρεπό είχε ο Μαύρος Αετός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανσταυραϊκός – Νικηφόρος, Δόξα Αγίας Άννας – Αστέρας Γλυκών Νερών, Δόξα Άνοιξης – Ραμνούς Γραμματικού, Νικητές Ανθούσας – Καπανδρίτι, Ολυμπιακός Λαυρίου – Μαύρος Αετός, Φοίβος Βάρης – Συκάμινο, Διόνυσος – Κουβαράς.
• Ρεπό έχει ο Αφιδναϊκός.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ