ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (21/10)

Διαβάστε όλα τα αποτελέσματα στους αγώνες της Κυριακής 21/10 των πρωταθλημάτων ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ.

ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (21/10)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Παλαιό Φάληρο – Απόλλων Χαλανδρίου 2-0, Αγία Παρασκυεή – Δόξα Βύρωνος 4-0, Μικρασιατικός – ΓΣ Αργυρούπολης 1-2, ΑΕ Κηφισιάς – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 2-0, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Τράχωνες 0-1, Ηλιούπολη – Άρης Πετρούπολης 5-1, ΑΕ Ηρακλείου – Πετράλωνα 0-4, Αθηναϊκός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ Αργυρούπολης – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Μικρασιατικός, Αθηναϊκός – ΑΕ Κηφισιάς, Τράχωνες – Ηλιούπολη, Άρης Πετρούπολης – Παλαιό Φάληρο, Απόλλων Χαλανδρίου – ΑΕ Ηρακλείου, Πετράλωνα – Αγία Παρασκευή, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Δόξα Βύρωνος.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Χαλάνδρι – Αίαντας Ταύρου 4-0, Χαϊδάρι – Φωστήρας 0-3, ΑΟ Ιλίου – Πανερυθραϊκός 0-0, Διάνα Ηλιούπολης – Σούρμενα 1-1, ΠΑΟ Ρουφ – Νέα Ιωνία 2-0, ΑΟ Περιστερίου – Ιάσονας 0-1, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ήφαιστος Περιστερίου 1-0, Χολαργός – Φωστήρας Ηλιούπολης 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σούρμενα – ΑΟ Περιστερίου, Νέα Ιωνία – Διάνα Ηλιούπολης, ΑΟ Ιλίου – ΠΑΟ Ρουφ, Ιάσονας – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Ήφαιστος Περιστερίου – Χολαργός, Φωστήρας Ηλιούπολης – Χαλάνδρι, Αίαντας Ταύρου – Χαϊδάρι, Πανερυθραϊκός – Φωστήρας.

Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ Ψυχικού – Αλσούπολη 2-0, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – ΠΑΟΚ Ζωγράφου 1-1, Κηπούπολη – Ηρακλής Περιστερίου 0-4, Αθηναΐδα – Άτταλος 0-0, Παπάγος – ΑΟΝ Αργυρούπολης 1-0, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Άρης Χολαργού 0-0, Αστέρας Ζωγράφου – Κολωνός 1-0, Φοίνικας Περιστερίου – Χρυσούπολη 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αλσούπολη – Παπάγος, ΠΑΟΚ Ζωγράφου – ΠΟ Ψυχικού, Κηπούπολη – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Άρης Χολαργού – Αστέρας Ζωγράφου, Κολωνός – Αθηναΐδα, Άτταλος – Φοίνικας Περιστερίου, Ηρακλής Περιστερίου – Χρυσούπολη.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθερούπολης – Νεοπεντελικός 1-1, Άγιος Θωμάς – Υμηττός 0-1, Ιεράπολη – Άμιλλα Περιστερίου 1-0, Κένταυρος Βριλησσίων – Αίμος Πετρούπολης 1-0, Μελίσσια – Ποσειδώνας Γλυφάδας 6-1, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Βύρωνας 1-1, Πεύκη – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-1, Κοψαχείλα – Εθνικός Αστέρας 2-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίμος Πετρούπολης – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Κένταυρος Βριλησσίων, Ιεράπολη – Μελίσσια, Βύρωνας – Πεύκη, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Κοψαχείλα, Εθνικός Αστέρας – Ελευθερούπολη, Νεοπεντελικός – Άγιος Θωμάς, Άμιλλα Περιστερίου – Υμηττός.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τερψιθέα – Ανθούπολη 1-0, Βριλήσσια – Γκυζιακός 0-1, Γαλάτσι – Λυκόβρυση 1-0, Άγιος Δημήτριος – Νίκη Αλίμου 1-2, Καματερό – Παράδεισος 4-1, Κεραυνός Γλυφάδας – Αγία Ελεούσα 1-0, Θρίαμβος Αθηνών – ΑΕ Ζέφυρος 1-3, Λαύρα Αργυρούπολης – Κηφισιάς 2010 0-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γκυζιακός – ΠΑΣ Γαλάτσι, Ανθούπολη – Βριλήσσια, Θρίαμβος Αθηνών – Τερψιθέα, Λυκόβρυση – Άγιος Δημήτριος, Νίκη Αλίμου – Καματερό, Παράδεισος – Λαύρα Αργυρούπολης, Κηφισιά 2010 – Κεραυνός Γλυφάδας, ΑΕ Ζέφυρος Αιγάλεω – Αγία Ελεούσα.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Περιστερίου – ΑΟ Κωφών 3-1, Φοίνικας Καλλιθέας – Άρης Καλαμακίου 2-5, Πράσινα Πουλιά – Νέα Σμύρνη 0-5, ΑΕ Ιλίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-0, Αττικός – Απόλλων Περιστερίου 2-0, Άτλας Κυψέλης – Ιπποκράτης Περιστερίου 3-1.
• Ρεπό είχε ο Άφοβος.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άφοβος – ΑΕ Περιστερίου, ΑΟ Κωφών – Πράσινα Πουλιά, Νέα Σμύρνη – ΑΕ Ιλίου, Αναγέννηση Πετρούπολης – Φοίνικας Καλλιθέας, Απόλλων Περιστερίου – Άτλας Κυψέλης, Άρης Καλαμακίου – Αττικός.
• Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Περιστερίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελαφρά Ταξιαρχία – Παγκράτι 0-3 ά.α., Διαγόρας Αιγάλεω – Πανιώνιος Καισαριανής 1-2, Πανθησειακός – Γαλαξίας Περιστερίου 2-4, Ταταύλα – Αίας Αθηνών 6-0, Αρίωνας – Ερμής Ηρακλείου 4-1, Αστέρας Χαϊδαρίου – Χαλκηδονικός 0-0.
• Ρεπό είχε το Δάσος Χαϊδαρίου
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δάσος Χαϊδαρίου – Ταταύλα, Αίας Αθηνών – Αρίωνας, Ερμής Ηρακλείου – Ελαφρά Ταξιαρχία, Παγκράτι – Διαγόρας Αιγάλεω, Γαλαξίας Περιστερίου – Αστέρας Χαϊδαρίού, Πανιώνιος Καισαριανής – Πανθησειακός.
• Ρεπό έχει ο Χακληδονικός.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αρμενική – ΓΣ Καισαρινής 2-1, Κρόνος Αθηνών – Λέοντες 0-4, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Κεραμεικός 0-1, Θύελλα Περιστερίου – Τόλμη Περιστερίου 0-3, Φωστήρας Καισαριανής – Κεραυνός Πετρούπολης 1-4, Πλάτωνας – Προμηθέας 2-0.
• Ρεπό είχε ο Αστέρας Εξαρχείων.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Εξαρχείων – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Κεραμεικός – Θύελλα Περιστερίου, Τόλμη Περιστερίου – Φωστήρας Καισαριανής, Κεραυνός Πετρούπολης – Αρμενική, Προμηθέας – Κρόνος Αθηνών, ΓΣ Καισαριανής – Πλάτωνας.
* Ρεπό έχουν οι Λέοντες.

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Λαρισαϊκός – Ορφέας Αιγάλεω 1-4, Δάφνη Αθηνών – Πέρα Κλουμπ 2-3, Πατήσια – Τριφυλλιακός 2-3, Λύκοι Χαϊδαρίου – Μαρούσι 3-0, Αμπελόκηποι – Κορωνίδα Γαλατσίου 1-2, Καλαμάκι – Ένωση Βοτανικού 3-1.
• Ρεπό είχε ο Δούρειος / Ολυμπιακός Κυψέλης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δούρειος / Ολυμπιακός Κυψέλης – Δάφνη Αθηνών, Πέρα Κλουμπ – Πατήσια, Τριφυλλιακός – Καλαμάκι, Ένωση Βοτανικού – Λύκοι Χαϊδαρίου, Κορωνίδα Γαλατσίου – Λαρισαϊκός, Μαρούσι – Αμπελόκηποι.
• Ρεπό έχει ο Ορφέας Αιγάλεω.


ΕΠΣΑΝΑ

Τι έγινε στην Ανατολική Αττική

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγων.)
ΠΑΟ Καλυβίων – Παθιακάκης 0-2, Νικολακάκης – Θησέας Νέας Μάκρης 0-0, Παμπαιανικός - Τριγλία Ραφήνας 0-1, Γλυκά Νερά – Μάχη Μαραθώνα 3-1, Κεραυνός Κερατέας – Άνοιξη 0-1, Μαρκό – Παλλαυρεωτικός 2-1, Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Αστέρας Βάρης 1-1, Άρης Βούλας – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών 1-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τριγλία Ραφήνας – Νικολακάκης, Παθιακάκης – Παμπαιανικός, Άρης Βούλας – ΠΑΟ Καλυβίων, Θησέας Νέας Μάκρης – Γλυκά Νερά, Μάχη Μαραθώνα – Κεραυνός Κερατέας, Άνοιξη – Μαρκό, Παλλαυρεωτικός – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Αστέρας Βάρης.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγων.)
Βουλιαγμένη – Ωρωπός 1-2, Εθνικός Νέας Μάρκης – Ατλαντίς, 0-0, Νίκη Δροσιάς – Κορωπί 1-1, Αετός Πικερίου – Σαρωνικός Αναβύσσου 3-3, Σταμάτα – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 1-0, Λαυρεωτική – Γέρακας 1-4, Αυλώνα – Άρτεμις 1-0, Κρυονέρι – Αμφιάραος 4-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ωρωπός – Εθνικός Νέας Μάκρης, Γέρακας – Βουλιαγμένη, Σταμάτα – Λαυρεωτική, Ατλαντίς – Αυλώνα, Άρτεμις – Νίκη Δροσιάς, Κορωπί – Αετός Πικερμίου, Σαρωνικός Αναβύσσου – Κρυονέρι, Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Αμφιάραος Καλάμου.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγων.)
Ολυπιακός Λαυρίου – ΑΟ Συκάμινου 1-1, Μαύρος Αετός – Νικηφόρος 3-0, Καπανδρίτι – Αστέρας Γλυκών Νερών 1-2, Νικητές Ανθούσας – ΑΟ Κουβαρά 0-4, Δόξα Άνοιξης – Αφιδναϊκός 4-0, Δόξα Αγίας Άννας – Διόνυσος 1-3, Πανσταυραϊκός – Φοίβος Βάρης 2-0.
• Ρεπό είχε ο Ραμνούς Γραμματικού.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νικηφόρος – Ολυμπιακός Λαυρίου, Αστέρας Γλυκών Νερών – Μαύρος Αετός, Ραμνούς Γραμματικού – Καπανδρίτι, Συκάμινο – Νικητές Ανθούσας, Κουβαράς – Δόξα Άνοιξης, Αφιδναϊκός – Δόξα Αγίας Άννας, Διόνυσος – Πανσταυραϊκός.
* Ρεπό έχει ο Φοίβος Βάρης.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ