Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Κυριακή 3/10)

Aυτές είναι οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, για μία γεμάτη Κυριακή (3/10) με μπάλα. 

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Κυριακή 3/10)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

13.30, ΟΤΕ SPORT 7: Ποδόσφαιρο – Σέριε Α, Μπολόνια – Λάτσιο
14:00, ΟΤΕ SPORT 2: Ποδόσφαιρο – Σκωτία, Αμπερντίν – Σέλτικ
14:00, Novasports 2: Ποδόσφαιρο – Σαμπιονά, Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν
14:30, Novasports 5: Ποδόσφαιρο – Βέλγιο, Άντερλεχτ – Μπριζ
14:30, Novasports 3: Ποδόσφαιρο – Μπουντεσλίγκα 2, Σάλκε – Ίνγκολσταντ
15:00, Novasports 1: Ποδόσφαιρο – Λα Λίγκα, Έλτσε – Θέλτα
15:30, Novasports 4: Ποδόσφαιρο – Ολλανδία, Άγιαξ – Ουτρέχτη
16:00, OTE SPORT 1: Ποδόσφαιρο – Σούπερ Λιγκ, Παναιτωλικός – ΑΕΚ
16:00, OTE SPORT 3: Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ, Τότεναμ – Άστον Βίλα
16:00, OTE SPORT 4: Ποδόσφαιρο – Σέριε Α, Σαμπντόρια – Ουντινέζε
16:00, OTE SPORT 5: Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ, Γουέστ Χαμ – Μπρέντφορντ
16:00, ΟΤΕ SPORT 8: Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ, Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ
16:00, OTE SPORT 9: Ποδόσφαιρο – Σέριε Α, Βερόνα – Σπέτσια
16:00, Novasports 1: Ποδόσφαιρο – Σούπερ Λιγκ, Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
16:30, OTE SPORT 6: Τένις – Σόφια Όπεν
16:30, Novasports 3: Ποδόσφαιρο – Μπουντεσλίγκα, Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου
16:30, EΡT3: Μπάσκετ – Μπάσκετ Λιγκ, Ολυμπιακός - ΑΕΚ
17:15, Novasports 1: Ποδόσφαιρο – Λα Λίγκα, Εσπανιόλ – Ρεάλ Μαδρίτης
17:45, Νovasports 6: Ποδόσφαιρο – Ολλανδία, Φίτεσε – Φέγενορντ
18:00, Novasports 2: Ποδόσφαιρο – Σαμπιονά, Λιλ – Μαρσέιγ
18:15, ΟΤΕ SPORT 2: Ποδόσφαιρο – Σούπερ Λιγκ, ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
18:30, OTE SPORT 3: Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ, Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι
18:30, Novasports 3: Ποδόσφαιρο – Μπουντεσλίγκα, Μπάγερν – Άιντραχτ
19:00, ΟTE SPORT 8: Ποδόσφαιρο – Σέριε Α, Φιορεντίνα – Νάπολι
19:00, ΟΤΕ SPORT 9: Ποδόσφαιρο – Σέριε Α, Ρόμα – Έμπολι
19:30, OTE SPORT 4: Μπάσκετ – Λίγκα Εντέσα, Ρεάλ Μ. – Τενερίφη
19:30, Novasports 1: Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα – Βιγιαρεάλ – Μπέτις
19:30, Novasports Start: Ποδόσφαιρο – Λα Λίγκα, Χετάφε – Σοσιεδάδ
19:30, Νovasports 5: Ποδόσφαιρο – Βέλγιο, Αντβέρπ – Γάνδη
20:00, OTE SPORT 6: Ποδόσφαιρο – Λίγκα Νος, Μπενφίκα – Πορτιμονένσε
20:00, ΕΡΤ3: Μπάσκετ – Μπάσκετ Λιγκ, Άρης – Παναθηναϊκός
20:30, OTE SPORT 1: Ποδόσφαιρο – Σούπερ Λιγκ, Ιωνικός – Λαμία
20:30, Novasports Prime: Ποδόσφαιρο – Σούπερ Λιγκ, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
20:30, Novasports 3: Ποδόσφαιρο – Μπουντεσλίγκα, Αρμίνια – Λεβερκούζεν
21:00, Novasports 6: Ποδόσφαιρο – Ολλανδία, Αϊντχόφεν – Σπάρτα Ρότερνταμ
21:30, Novasports 4: Μπάσκετ – Ιταλία, Μπενεβέντο – Περούτζια
21:45, OTE SPORT 2: Ποδόσφαιρο – Σέριε Α, Αταλάντα – Μίλαν
22:00, Novasports 1: Ποδόσφαιρο – Λα Λίγκα, Γρανάδα – Σεβίλλη
22:00, Novasports 2: Ποδόσφαιρο – Σαμπιονά, Σεντ Ετιέν – Λιόν
22:30, OTE SPORT 7: Moto GP, Γκραν Πρι Αμερικής
22:30, OTE SPORT 8: Ποδόσφαιρο – Λίγκα Νος, Μπράγκα - Μποαβίστα