Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (6/11)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (6/11).

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (6/11)

Πλούσιο με αγωνιστική δράση είναι και σήμερα το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (6/11):

09:00 (ΕΡΤ Sports HD): Κολύμβηση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Προκριματικά

14:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Εσπανιόλ – Γρανάδα

15:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Rolex Paris

15:00 (One Channel): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ 2, Ολυμπιακός Β’ – ΠΑΟΚ Β’

16:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Σπέτσια – Τορίνο

16:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Μπάγερν Μονάχου – Φράιμπουργκ

16:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ

16:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Στουτγκάρδη - Αρμίνια Μπίλεφελντ

16:30 (Novasports Start HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Μπόχουμ – Χόφενχαϊμ

17:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, ΑΕΚ – Κολοσσός

17:00 (ΕΡΤ Sports HD): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Λαύριο – Ιωνικός

17:00 (Novasports News): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Νότιγχαμ Φόρεστ – Πρέστον

17:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Τσέλσι – Μπέρνλι

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Θέλτα – Μπαρτσελόνα

17:15 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

17:15 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΟΦΗ – Ατρόμητος

17:30 (ΕΡΤ Sports HD): Κολύμβηση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Προκριματικά

17:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Rolex Paris

18:00 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Λιλ – Ανζέ

18:50 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μεξικό, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

19:00 (ΕΡΤ Sports 2 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μεξικό, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

19:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Γιουβέντους – Φιορεντίνα

19:15 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Μπούρσασπορ – Τόφας

19:30 (Novasports Prime HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Λειψία – Ντόρτμουντ

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Αλαβές – Λεβάντε

19:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Μπλάκπουλ - Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς

19:30 (Novasports Start HD): Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Βελγίου, Μαλίν – Σιντ Τρούιντεν

19:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μπράιτον – Νιούκαστλ

19:30 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

20:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Προμηθέας – Άρης

21:00 (Novasports 4 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ιταλίας, Βίρτους Μπολόνια – Πέζαρο

21:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Καρλσρούη – Αμβούργο

21:45 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σεριε Α, Κάλιαρι – Αταλάντα

21:45 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας, Βαλένθια – Μπανταλόνα

21:50 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μεξικό, Κατατακτήριες δοκιμές

21:55 (ΕΡΤ 2): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Μεξικό, Κατατακτήριες δοκιμές

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ρεάλ Μαδρίτης – Βαγιεκάνο

22:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν

23:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ντένβερ Νάγκετς - Χιούστον Ρόκετς

04:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Φοίνιξ Σανς – Ατλάντα Χοκς