Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (9/10)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (9/10).

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (9/10)

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (9/10):

11.50 (OTE Sport 5 HD): Formula 1: Grand Prix Τουρκίας, Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

12.30 (ΕΡΤ 3): ΑΕΚ - ΑΣΕ Δούκα, Σπορ - Handball Premier
13.00 (ΕΡΤ Sports 1): Formula 1: Grand Prix Τουρκίας, Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
14.50 (OTE Sport 5 HD): Formula 1: Grand Prix Τουρκίας, Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές
15.30 (OTE Sport 4 HD): Μπαχτσεσεχίρ - Φενέρμπαχτσε, μπάσκετ - Basketball Super League
15.55 (ΕΡΤ 2): Formula 1: Grand Prix Τουρκίας, Auto-moto - Κατατακτήριες δοκιμές
16.00 (OTE Sport 2 HD): Καζακστάν - Βοσνία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
16.00 (OTE Sport 3 HD): Λιθουανία - Βουλγαρία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
17.00 (ΕΡΤ Sports HD): Ιωνικός - Άρης, μπάσκετ - Basket League
17.00 (ΕΡΤ 3): Προμηθέας Πάτρας - ΠΑΟΚ, μπάσκετ - Basket League
19.00 (OTE Sport 1 HD): Γεωργία - Ελλάδα, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
19.00 (OTE Sport 2 HD): Σουηδία - Κόσοβο, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
19.00 (OTE Sport 3 HD): Σκωτία - Ισραήλ, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
19.00 (OTE Sport 7 HD): Φινλανδία - Ουκρανία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
19.00 (OTE Sport 8 HD): Αζερμπαϊτζάν - Ιρλανδία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
20.00 (ΕΡΤ 3): AEK - Λάρισα, μπάσκετ - Basket League
21.00 (Novasports 4 HD): Ντερτόνα - Μπρίντιζι, μπάσκετ - Πρωτάθλημα Ιταλίας
21.00 (OTE Sport 6 HD): Τένις: 2021 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open Indian Wells
21.45 (OTE Sport 2 HD): Ανδόρα - Αγγλία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
21.45 (OTE Sport 3 HD): Ουγγαρία - Αλβανία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
21.45 (OTE Sport 4 HD): Τενερίφη - Σαραγόσα, μπάσκετ - Liga Endesa
21.45 (OTE Sport 7 HD): Μολδαβία - Δανία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
21.45 (OTE Sport 8 HD): Πολωνία - Σαν Μαρίνο, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
21.45 (OTE Sport 9 HD): Λουξεμβούργο - Σερβία, ποδόσφαιρο - Προκριματικά Μουντιάλ
22.00 (Novasports Prime): Οβιέδο - Σπόρτινγκ Χιχόν, ποδόσφαιρο - Segunda Division