Εφημερίδες: Τα αθλητικά πρωτοσέλιδα της Πέμπτης 23 Σεπτεμβρίου

Διαβάστε τι γράφουν σήμερα, Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου (23/9), οι αθλητικές εφημερίδες της χώρας - Δείτε τα αθλητικά πρωτοσέλιδα.

Δείτε τα πρωτοσέλιδα του αθλητικού Τύπου σήμερα, Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου (23/9).

«ΕΛ… ΤΙΚΙΝΙΟ», είναι ο τίτλος στο ΦΩΣ.

ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΣΤΗ ΝΙΚΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ 4-1.

- Κανένα περιθώριο δεν άφησε ο Ολυμπιακός στην «Ελαφρά Ταξιαρχία» και με δύο υπέροχα γκολ του Βραζιλιάνου τον Βραζιλιάνου (47’, 72’) έφτασε στην άνετη επικράτηση

- Ο Μασούρας βρήκε αμέσως δίχτυα στην επιστροφή του (8’), ο Βρουσάι έκλεισε το σκορ με ωραίο σουτ στο 87’ - Ο Ντάουντα μείωσε στο 79’

Ο Καμαρά έκανε τη διαφορά
Ο παθιασμένος Άρης λύγισε τον Παναθηναϊκό (1-0), πανηγυρίζοντας το πρώτο γκολ και την πρώτη νίκη στη σεζόν - Ο Γαλλομαυριτανός στράικερ σκόραρε στο 10’, από την άλλη πλευρά ο γκολκίπερ Κουέστα σταμάτησε τις προσπάθειες του Ιωαννίδη και οι «πράσινοι» υπέστησαν τη δεύτερη συνεχόμενη ήττα τους

«Κόκκινος» σίφουνας
Ο Ολυμπιακός πέρασε... αέρα από τη Θεσσαλονίκη - Διέλυσε τον Ηρακλή με το επιβλητικό 90-55 και προκρίθηκε στα προημιτελικά του Κυπέλλου - Τρομερή εμφάνιση από τον Ντόρσεϊ με 21 πόντους (5/7 τρίποντα) σε μόλις 17 λεπτά, εξαιρετικό ματς από τον Βεζένκοφ (10 π., 9 ρ., 6 ασ., 3 κλ.) - Λεπτομέρειες για να ανανεωθεί το συμβόλαιο του Βούλγαρου - Μπαρτζώκας: «Έχουμε ακόμη περιθώρια βελτίωσης».