Εφημερίδες: Τα αθλητικά πρωτοσέλιδα της Δευτέρας 8 Φεβρουαρίου

Διαβάστε τι γράφουν σήμερα, Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου, οι αθλητικές εφημερίδες της χώρας - Δείτε τα αθλητικά πρωτοσέλιδα

Δείτε τα πρωτοσέλιδα του αθλητικού Τύπου, σήμερα, Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου.

«ΓΙΑ ΕΣΑΣ...», είναι ο τίτλος στο ΦΩΣ.

3-0 ο Ολυμπιακός τον ΟΦΗ με σπουδαία μπάλα για 45 λεπτά και με εμφάνιση αφιερωμένη στη μνήμη των θυμάτων της Θύρας 7. Εμβιλά (19’), Μασούρας (37’) και Ελ Αραμπί (68’) οι σκόρερ * Ακυρώθηκε σωστά φανταστικό γκολ του Μαροκινού, έχασε πέναλτι ο Φορτούνης στο 80’ * Σωρεία ευκαιριών στο πρώτο μέρος στον τρομαγμένο ΟΦΗ, που ήταν ανταγωνιστικός στην επανάληψη

«ΔΕΝ ΦΥΓΑΤΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ»

Συγκίνηση χθες στο Καραϊσκάκη στη μνήμη των θυμάτων της Θύρας 7 * Άφησαν ένα λουλούδι οι Μαρινάκης, Π. Αγγελόπουλος, Κουντούρης και οι αποστολές των δύο ομάδων

ΑΡΗΣ-το... προσπέρασμα!

Με μεγάλη εμφάνιση σε τακτικό (ατομικό και συλλογικό) επίπεδο ο Άρης επικράτησε 2-0 της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ και την πέρασε στη βαθμολογία, επιστρέφοντας μόνος του δεύτερος

ΠΑΛΙΚΑΡΙ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ!

Με εξαιρετική τακτική η «Ελαφρά Ταξιαρχία» έμεινε όρθια στην Τούμπα, υποχρεώνοντας τον ΠΑΟΚ σε ισοπαλία με σκορ 2-2

Μπαμ και κάτω

Σπουδαίο διπλό του Ιωνικού στην Πάτρα (0-1) με γκολ του Κενυάτη Αμπούντ Ομάρ στο… 99’. Με ανατροπή σε δύο λεπτά πέρασαν και τα Τρίκαλα από τα Χανιά (1-2)