Μπακς- Μάτζικ: Γροθιές, αποβολές και ιπτάμενη... καρέκλα (vids)

Μάρβιν Γουίλιαμς και Τζέιμς Ένις ήρθαν στα χέρια με συνέπεια να αποβληθούν, ενώ ο Λόπεζ ξέσπασε ξανά σε μια καρέκλα στον πάγκο των Μπακς

Τρομερή ένταση επικρατεί στο παιχνίδι ανάμεσα στους Μάτζικ και τους Μπακς για τα πλέι οφ του ΝΒΑ!

Συγκεκριμένα 5:39 λεπτά πριν το ημίχρονο, υπήρξε επεισόδιο με πρωταγωνιστές τους Μάρβιν Γουίλιαμς και Τζέιμς Ένις.

Συγκεκριμένα, ο Ένις έριξε γροθιά στον παίκτη των Μπακς, ο οποίος του κρατούσε τη φανέλα, ενώ στο έδαφος βρέθηκε ο ασίσταντ των Ελαφιών, Ντάρβιν Χαμ, που μπήκε στη μέση για τους χωρίσει.

Οι διαιτητές κοίταξαν το replay του αγώνα και στη συνέχεια απέβαλαν και τους δύο παίκτες από το παιχνίδι στέλνοντάς τους στα αποδυτήρια.

Λίγο αργότερα υπήρξε νέα ένταση αυτή τη φορά στον πάγκο των «ελαφιών»!

Συγκεκριμένα η κάμερα έπιασε τον Μπρουκ Λόπεζ να βγαίνει αλλαγή και να σπάει μία καρέκλα στον τοίχο.

Δεν είναι πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό, αφού παρόμοια συμπεριφορά είχε δείξει και στο πρώτο ματς των πλέι οφ όταν σε ένα τάιμ άουτ της ομάδας ξέσπασε στις καρέκλες και μάλιστα κινδύνεψε με τραυματισμό στο πόδι του.