To πανόραμα στο Κύπελλο Ελλάδας και τα ζευγάρια στα προημιτελικά

Ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τον Κολοσσό Ρόδου στα προημιτελικά, ενώ ξεχωρίζει η αναμέτρηση της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ. Αναλυτικά τα αποτελέσματα στην διοργάνωση.

To πανόραμα στο Κύπελλο Ελλάδας και τα ζευγάρια στα προημιτελικά

Α΄ Φάση, 1η αγωνιστική (16/9)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

01. Κόρινθος-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 52-76

02. Παγκράτι-ΓΣ Κρόνος Αγίου Δημητρίου 89-78

03. ΓΣ Μάνδρας-Παπάγου 81-68

04. Δάφνη Δαφνίου-Πρωτέας Βούλας 71-53

05. Πεντέλη-Πανερυθραϊκός 57-54

06. Ένωση Ιλίου-Γλαύκος 72-64

07. Τρίτων-Πανελευσινιακός 76-71

08. Οιαξ Ναυπλίου-Έσπερος 64-60

2ος ΟΜΙΛΟΣ

10. Φάρσαλα-ΚΣ Γέφυρας 71-64

11. ΣΑΑΚ Ανατολια-Έσπερος Λαμίας 76-60

12. Ελευθερούπολη-Μαχητές Δόξα Πευκων 68-45

13. Μακεδονικός-Φίλιππος Βέροιας 60-72

14. Χαλκηδόνα-ΑΣ Ευρώπη 87 52-59

Κυριακή 16/09/2018

09. Ερμής Λαγκαδά-Στρατώνι 63-71

15. Νίκη Βόλου-Αγρίνιο 70-74

16. Φαίακες Κέρκυρας-Ίκαροι Σερρών 64-61

2η αγωνιστική (19/9)

17.Αγρίνιο-Διαγόρας Δρυοπιδέων 69-72

18.Τρίτων-Χαρίλαος Τρικούπης 76-73

19.Φαίακες Κέρκυρας-Αίολος Τρικάλων 20-0α.α.

20.Ένωση Ιλίου-Ιπποκράτης 62-72

21.ΑΣ Ευρώπη 87-Κόροιβος 55-63

22.Φάρσαλα-Ερμής Αγιάς Λάρισας 74-83

23.Ελευθερούπολη-Καβάλα 67-74

24.Δάφνη Δαφνίου-Ιωνικός Ν. 74-104

25.Οιαξ Ναυπλίου-Ψυχικό 60-71

26.Φίλιππος Βέροιας-Εθνικός 70-58

27.Πεντέλη-Απόλλων Π. 48-74

28.Στρατώνι-Ηρακλής 2017 66-98

29.ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-Καρδίτσα 63-75

30.Παγκράτι-Αμύντας 82-74

31.ΓΣ Μάνδρας-Καστοριά 71-74

32.ΣΑΑΚ Ανατολια-Μαρούσι 83-72

3η αγωνιστική (22-23/9)

33.Φίλιππος Βέροιας-Καβάλα 68-75

34.ΣΑΑΚ Ανατόλια-Καστοριά 71-61

35.Ιωνικός Ν.-Ιπποκράτης 81-82

36.Φαίακας Κέρκυρας-Ερμής Αγιάς Λάρισας 80-69

37.Τρίτων-Απόλλων Π. 74-63

38.Παγκράτι-Ψυχικό 78-74

39.Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ηρακλής 2017 96-86

40.Κόροιβος-Καρδίτσα 67-65

4η αγωνιστική (26/9)

41.Τρίτων-Διαγόρας Δρυοπιδέων 80-84

42.Παγκράτι-Φαίακας Κέρκυρας 88-75

43.Ανατόλια-Κόροιβος 106-104 -4παρ. (60-60κ.α., 68-68 παρ., 81-81 β’παρ., 92-92 γ’παρ.)

44.Καβάλα-Ιπποκράτης 90-72

5η αγωνιστική (29/9)

45.Διαγόρας Δρυοπιδέων-Καβάλα 90-69

46.Παγκράτι–Ανατόλια 85-78

Β΄ Φάση (3-4/10)

47.Ρέθυμνο-Κύμη 61-69

48.Ολυμπιακός-Χολαργός 85-70

49.Παγκράτι-Παναθηναϊκός 66-100

50.Προμηθέας Π.-Άρης 86-65

51.Περιστέρι-Ήφαιστος Λήμνου 91-81

52.Κολοσσός Ρ.-Λαύριο 80-72

53.ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 81-69

54.Διαγόρας Δρυοπιδέων-ΑΕΚ 54-76

Γ΄ Φάση (3-4/11, τα ζευγάρια στα προημιτελικά)

55.Κύμη-Περιστέρι

56.ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

57.Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός

58.Ολυμπιακός-Κολοσσός Ρόδου

Οι ημιτελικοί θα γίνουν στις 13/2 και ο τελικός στις 17/2

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ