EuroLeague: Τα αποτελέσματα της τέταρτης αγωνιστικής και η βαθμολογία

Δείτε τα αποτελέσματα, το πρόγραμμα και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις στη EuroLeague.

EuroLeague: Τα αποτελέσματα της τέταρτης αγωνιστικής και η βαθμολογία
Eurokinissi

Την Παρασκευή η Νταρουσάφακα θα παίξει στην Τουρκία με την Μπαρτσελόνα, ο Παναθηναϊκός με τη Ζαλγκίρις Κάουνας στο ΟΑΚΑ και η Γκραν Κανάρια με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας στην Ισπανία.

Tα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής

Πέμπτη 11/10

20:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπαρτσελόνα 95-75

21:00 Παναθηναϊκός - Μακάμπι Τελ Αβίβ 89-84

21:30 Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές 71-90

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Νταρουσάφακα 109-93

Παρασκευή 12/10

19:45 Μπούντουτσνοστ - Αρμάνι Μιλάνο 71-82

20:00 Χίμκι - Ολυμπιακός 66-87

20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας - Μπασκόνια 79-87

20:45 Φενέρμπαχτσέ - Γκραν Κανάρια 97-72

Tα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Τρίτη (16/10)

20:15 Νταρουσάφακα - Μπούντουτσνοστ 71-63

21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 86-89

21:30 Μπάγερν Μονάχου - Παναθηναϊκός 80-79

22:00 Γκραν Κανάρια - Μπαρτσελόνα 87-86

Τετάρτη (17/10)

20:00 Εφές Αναντολού - Ζαλγκίρις Κάουνας 79-93

20:45 Φενέρμπαχτσέ - Χίμκι 93-85

21:45 Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης 85-91

21:45 Μπασκόνια - Ολυμπιακός 80-85

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής

Πέμπτη 18/10

20:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Νταρουσάφακα 79-75

21:00 Μπούντουτσνοστ - Μακάμπι Τελ Αβίβ 68-78

21:00 Παναθηναϊκός - Γκραν Κανάρια 102-87

22:00 Μπαρτσελόνα - Μπάγερν Μονάχου 83-73

Παρασκευή 19/10

20:00 Χίμκι - Εφές Αναντολού 84-85

20:45 Ζαλγκίρις - Φενέρμπαχτσέ 75-82

21:00 Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο 75-99

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια 97-79

Το αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

Πέμπτη 25/10

20:30 Εφές Αναντολού - Φενέρμπαχτσέ 89-83

21:00 Μπάγερν Μονάχου - Μπασκόνια 77-71

21:45 Αρμάνι Μιλάνο - Χίμκι 81-80

22:00 Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ 88-80

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούντουτσνοστ 89-55

Το πρόγραμμα

Παρασκευή 26/10

20:15 Νταρουσάφακα - Μπαρτσελόνα 71-79

21:00 Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας 83-87

22:30 Γκραν Κανάρια - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 91-106

Το πρόγραμμα

5η Aγωνιστική (1-2/11)

Πέμπτη, 1 Νοεμβρίου

ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μπασκόνια (Ισπανία)-Νταρουσάφακα (Τουρκία)

Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)

Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

Παρασκευή, 2 Νοεμβρίου

Κίμκι (Ρωσία)-Γκραν Κανάρια (Ισπανία)

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)

6η Aγωνιστική (8-9/11)

Πέμπτη, 8 Νοεμβρίου

Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Νταρουσάφακα (Τουρκία)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)

Γκραν Κανάρια (Ισπανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)

Παρασκευή, 9 Νοεμβρίου

Κίμκι (Ρωσία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μπασκόνια (Ισπανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

7η Aγωνιστική (15-16/11)

Πέμπτη, 15 Νοεμβρίου

Νταρουσάφακα (Τουρκία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-Μπασκόνια (Ισπανία)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Κίμκι (Ρωσία)

Παρασκευή, 16 Νοεμβρίου

Αναντολού Εφές (Τουρκία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)

Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)

Γκραν Κανάρια (Ισπανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

8η Aγωνιστική (20-21/11)

Τρίτη, 20 Νοεμβρίου

Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Νταρουσάφακα (Τουρκία)

Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Γκραν Κανάρια (Ισπανία)

Τετάρτη, 21 Νοεμβρίου

Κίμκι (Ρωσία)-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)

Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Μπασκόνια (Ισπανία)

9η Aγωνιστική (22-23/11)

Πέμπτη, 22 Νοεμβρίου

Νταρουσάφακα (Τουρκία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

Γκραν Κανάρια (Ισπανία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)

Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Κίμκι (Ρωσία)

Μπασκόνια (Ισπανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)

Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)

10η Aγωνιστική (29-30/11)

Πέμπτη, 29 Νοεμβρίου

Νταρουσάφακα (Τουρκία)-Γκραν Κανάρια (Ισπανία)

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)

Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)

Παρασκευή, 30 Νοεμβρίου

Κίμκι (Ρωσία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μπασκόνια (Ισπανία)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)

Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

11η Aγωνιστική (6-7/12)

Πέμπτη, 6 Δεκεμβρίου

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)

Νταρουσάφακα (Τουρκία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Κίμκι (Ρωσία)

Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Γκραν Κανάρια (Ισπανία)

Παρασκευή, 7 Δεκεμβρίου

Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

Μπασκόνια (Ισπανία)-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

12η Aγωνιστική (13-14/12)

Πέμπτη, 13 Δεκεμβρίου

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Αναντολού Εφές (Τουρκία)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)-Κίμκι (Ρωσία)

Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Μπασκόνια (Ισπανία)

Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)

Παρασκευή, 14 Δεκεμβρίου

Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Νταρουσάφακα (Τουρκία)

Γκραν Κανάρια (Ισπανία)-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)

13η Aγωνιστική (18-19/12)

Τρίτη, 18 Δεκεμβρίου

Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)

Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)

Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Γκραν Κανάρια (Ισπανία)-Μπασκόνια (Ισπανία)

Τετάρτη, 19 Δεκεμβρίου

Νταρουσάφακα (Τουρκία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Κίμκι (Ρωσία)

Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)

Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

14η Aγωνιστική (20-21/12)

Πέμπτη, 20 Δεκεμβρίου

ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Γκραν Κανάρια (Ισπανία)

Μπασκόνια (Ισπανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)

Παρασκευή, 21 Δεκεμβρίου

Κίμκι (Ρωσία)-Νταρουσάφακα (Τουρκία)

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)

15η Aγωνιστική (27-28/12)

Πέμπτη, 27 Δεκεμβρίου

Κίμκι (Ρωσία)-Μπασκόνια (Ισπανία)

Νταρουσάφακα (Τουρκία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)

Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)

Παρασκευή, 28 Δεκεμβρίου

Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία)

Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)

Γκραν Κανάρια (Ισπανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ