Με ένταση ξεκίνησε η σύσκεψη για το ελληνικό μπάσκετ υπό τον Βασιλειάδη
Οι αδελφοί Αγγελόπουλοι όταν διαπίστωσαν ότι δεν παρευρίσκεται ο πρόεδρος της ΕΟΚ, Γιώργος Βασιλακόπουλος απόρησαν και στη συνέχεια υπήρξε έντονος διάλογος με τον αντιπρόεδρο της ΕΟΚ.
![Με ένταση ξεκίνησε η σύσκεψη για το ελληνικό μπάσκετ υπό τον Βασιλειάδη](https://www.fosonline.gr/media/news/2019/03/15/44777/main/4744882.jpg)
«Τι ήρθαμε να κάνουμε εδώ αφού δεν είναι και ο κ. Βασιλακόπουλος;», αναρωτήθηκαν οι πρόεδροι του Ολυμπιακού.
Τότε ο κ. Γολέμης τους απάντησε ότι αν η σύσκεψη γινόταν αύριο, θα παρευρισκόταν και ο κ. Βασιλακόπουλος, όμως αυτό δεν τους κάλυψε.
Οι κ. Αγγελόπουλοι είπαν ότι έπρεπε να βρίσκεται και ο πρόεδρος της ΕΟΚ στο τραπέζι, με τον κ. Γολέμη να απαντά «είμαι εγώ εδώ» και τους ίδιους να αναρωτιούνται «εσάς τι να σας κάνουμε;».