ΜΙΚΡΟΙ ΘΕΟΙ ΤΡΕΛΑΝΑΝ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ UEFA YOUTH LEAGUE

ΜΙΚΡΟΙ ΘΕΟΙ  ΤΡΕΛΑΝΑΝ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!

Οι «ερυθρόλευκοι» μέσα σε διάστημα έξι λεπτών «καθάρισαν» τη Μίλαν με 3-0 σηκώνοντας την παρθενική ευρωπαϊκή κούπα ελληνικής ομάδας στο ποδόσφαιρο * Στο 60ο λεπτό ο Μουζακίτης άνοιξε το σκορ με πέναλτι και ένα λεπτό μετά ο Παπακανέλλος πέτυχε το 2-0. Στο 66ο λεπτό ο Μπάκουλας έβαλε το κερασάκι στην τούρτα των πρωταθλητών με τρομερό ψαλιδάκι.

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΤΑΜΠΛ…

ΠΕΙΡΑΙΩΤΙΚΟ!

Σε ένα συναρπαστικό ματς ο ήδη Κυπελλούχος Ολυμπιακός επιβλήθηκε με 3-2 του Παναθηναϊκού στον Ρέντη και με 3-1 νίκες κατέκτησε το 32ο πρωτάθλημα της Ιστορίας του στη Βόλεϊ Λιγκ ανδρών * Οι «ερυθρόλευκοι» αγωνίστηκαν με σθένος και για τον τραυματία Τζούριτς (βγήκε νοκ άουτ στα μέσα του δεύτερου σετ) και τον Παγένκ που έπαιζε με χτυπημένο χέρι * Κορυφαίος ο Στερν, πήρε το παιχνίδι με άσο ο Ιντάλγκο

Γράφει ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ σε

ΒΡΟΧΗ ΑΠΟ…ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ

Επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ. και συλλήψεις εξήντα χούλιγκαν για τη δολοφονική επίθεση στον αστυνομικό Γιώργο Λυγγερίδη στον Ρέντη * Συνεχίζονται οι έρευνες και η αναζήτηση άλλων υπόπτων με σοβαρές κατηγορίες μέχρι και για εγκληματική οργάνωση * Έφοδοι σε σπίτια για τον εντοπισμό οργανωμένων οπαδών του Ολυμπιακού που είχαν συμμετάσχει ή οργανώσει την επίθεση στον αγώνα βόλεϊ του περασμένου Δεκέμβρη

ΤΡΑΒΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥΣ!

Το «φυσάνε και δεν κρυώνει» στη Λούτον που έχασαν τον ΝΕΛΣΟΝ ΑΜΠΙ * Ο Άγγλος έχει κάνει πολύ πιο δυναμικό ξεκίνημα από το προ ετών ξεκίνημα των ΣΙΣΕ και ΜΠΑ

Επιδραστικός και ανασταλτικά ο ΖΕΛΣΟΝ * Άρεσε στον Όρτα ο νέος του ρόλος * Το παρασκήνιο με την επιστροφή του ΙΜΠΟΡΑ * Το πλάνο για ΡΙΤΣΑΡΝΤΣ ενόψει Άστον Βίλα

ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ

Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται απόψε(20.30 Novasports Prime)

στο ΟΑΚΑ τη Μακάμπι Τελ Αβίβ στον πρώτο αγώνα για τα πλέι οφ της Ευρωλίγκας και έχει στόχο το 1-0 στις νίκες