Πιο έτοιμος ο Παναιτωλικός από τον ΠΑΣ

Ο Παναιτωλικός σε φιλικό αγώνα που έγινε στα Γιάννενα, επικράτησε 1-0 του τοπικού ΠΑΣ. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε ο Ντίας στο 35ο λεπτό, ενώ οι φιλοξενούμενοι είχαν και δοκάρι στο 10` με τον Γούλιαν.

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ: Βελλίδης, Μπουκουβάλας, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Ντόλοβατς, Βίδαλ, Ξύδας, Λίλα, Κούζικ, Γιάκος, Κόντε. Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Περιστερίδης, Σκόνδρας, Νικολιάς, Σιόντης, Κριζμάν, Λουκίνας, Πήλιος, Γώγος, Παπαδόπουλος, Λιάσος

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Γιαννακόπουλος, Μιχάι, Άργκους, Ρότσα, Μαρινάκης, Έρικσον, Μάρκος Πάουλο, Γουίλιαν, Ντίας, Μάνα, Μοράρ. Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Κυριακίδης, Λιάβας, Βασιλούδης, Αγρόδημος, Χαντάκιας, Τσοκάνης, Μπελεβώνης, Τσιγγάρας, Βακράκος, Κόκκορης, Γιαννιώτης