Το πρόγραμμα της Κυριακής 13/1 σε ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ

Διαβάστε αναλυτικά το αυριανό (13/1) πρόγραμμα των αγώνων ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ 

Το πρόγραμμα της Κυριακής 13/1 σε ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ

Συνεχίζονται αύριο (13/1) τα πρωταθλήματα ΕΠΣΑ και ΕΠΣΑΝΑ. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΕΠΣΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγων.)

15:00

Γήπ. Αγίας Παρασκευής: Αγία Παρασκευή – Θύελλα Αγίου Δημητρίου (Ζαραβίνος, Πατεράκης, Γούναρης)

Γήπ. Ιλίου: Ιάσονας – Σούρμενα (Σφακιανάκης, Κουντουρέλης, Νυδριώτης)

Γήπ. Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Αθηναϊκός (Θώμογλου, Γκικόπουλος, Καλοπίσης)

Γήπ. Νέας Ιωνίας: ΑΕ Ηρακλείου – Ηλιούπολη (Παναγιωτάρας, Π. Τσολακίδης, Αθανασίου)

Γήπ. Πετρούπολης Β’: Άρης Πετρούπολης – Θρίαμβος Χαϊδαρίου (Σύψας, Κίκηρας, Ανδρέου)

Γήπ. Ταύρου Α’ (Σπ. Γιαλαμπίδης): Φωστήρας – Διάνα Ηλιούπολης (Χρυσάφης, Αραβίδης, Μαραθωνίτης)

Γήπ. Ταύρου Β’ (Χάρης Παυλίδης):Αίαντας Ταύρου – ΠΑΟ Ρουφ (Χριστοδούλου, Λιαμπότης, Καφρίτσας)

Γήπ. Χολαργού Α’: Χολαργός – Πανερυθραϊκός (Κοσικίδης, Δαρσακλής, Μπάγιας)

15:30

Γήπ. Τραχώνων: Τράχωνες – ΓΣ Αργυρύπολης (Τσατσούλης, Ματσούκας, Καραγιαννίδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγων.)

11:00

Γήπ. Αιγάλεω – Ορυζομύλων: Αγία Ελεούσα – Βριλήσσια (Ψαρίδης, Βογιατζόλγου, Παναγιωτακόπουλος)


15:00

Γήπ. Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Κηπούπολη (Στεργιώτης, Μαλανδράκης, Διαμαντής)

Γήπ. Αργυρούπολης Α’ (Γ. Κοσικίδης): ΑΟΝ Αργυρούπολης – Αλσούπολη (Κωσταγιάννης, Δημηρακόπουλος, Δέτση)

Γήπ. Βριλησσίων: Παράδεισος – Θρίαμβος Αθηνών (Μημίδης, Αθανασόπουλος, Κοπαλάς)

Γήπ. Γουδή: Αστέρας Ζωγράφου – Ηρακλής Περιστερίου (Τζανής, Μαρδάς, Φραγκιουδάκης)

Γήπ. Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Ανθούπολη (Αρβανίτης, Μπαζακούλας, Πίτσος)

Γήπ. Μεταμόρφωσης – Λυκόβρυσης: Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ποσειδώνας Γλυφάδας (Κελεκίδης, Γλάρος, Βαμβακάς)

Γήπ. Παλαιού Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Κοψαχείλα – Άμιλλα Περιστερίου (Ρούσσος, Σερεβέτας, Στρίκος)

Γήπ. Χολαργού Β’: Άρης Χολαργού – ΠΑΟΚ Ζωγράφου (Μαράνος, Νικολάκος, Κοσκινάς)

Γήπ. Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – ΠΟ Ψυχικού (Μπαϊρακτάρης, Τσάφος, Χρήστου)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγων.)

09:30

Γήπ. Κυψέλης: Δούρειος Κυψέλης – Μαρούσι (Μπιμπάκης, Γαλαριώτης, Ίτσκος)

11:00

Γήπ. ΔΑΚ Αιγάλεω: Θεμιστοκλής – Προμηθέας (Τζέλος, Τζανάκης, Ιωσηφόγλου)

Γήπ. Ακαδημίας Πλάτωνα: ΑΟ Κωφών – Αναγέννηση Πετρούπολης (Παπαγεωργόυ, Σπυρόπουλος, Αθανασάκης)

Γήπ. Ηφαίστου: ΑΕ Περιστερίου – Απόλλων Περισγτερίου, (Γκαϊτατζής, Βαρβιτσιώτης, Δεόνας)

Γήπ. Παλαιού Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Ταταύλα – Γαλαξίας Περιστερίου (Τραντάς, Τζάννης, Ροβάτσος)

Γήπ. Ρουφ: Κεραμεικός – Κεραυνός Πετρούπολης (Αργυριάδης, Μπουστογιάννης, Κορρές)

γήπ. Ταύρου Β’ (Χάρης Παυλίδης): Άφοβος – Άρης Καλαμακίου (Κουκόπουλος, Βρανάς, Σίντος)

Γήπ. Υμηττού: Αρίωνας – Χαλκηδονικός (Κοντοπάνος, Μπουζιάνης, Αθανασόπουλος)

Γήπ. Χαϊδαρίου (Τάκης Χαραλαμπίδης): Δάσος Χαϊδαρίου – Πανιώνιος Καισαριανής (Κλουκιώτης, Ευθυμίου, Καμπιώτης)

Γήπ. Χρυσούπολης: Θύελλα Περιστερίου – Λέοντες Αθηνών (Παπαπαύλου, Μπαντής, Μαστροδήμας)

11:30

Γήπ. Νήαρ Ηστ: Φωστήρας Καισαριανής – Κρόνος Αθηνών (Μπόντζος, Μακρυγιάννης, Στεφανοπούλου)

12:00

Γήπ. Κυψέλης: Πέρα Κλουμπ – Ένωση Βοτανικού (Παπαδόπουλος, Κατσινέλης, Λιάκας)

15:00

Γήπ. Ελληνικού: Αρμενική – Πλάτωνας (Χαλδαίος Πρίντζιος, Γεωργιτσόπουλος)

Γήπ. Κυψέλης: Αστέρας Εξαρχείων – ΓΣ Καισαριανής (Προδρομιάδης, Φιλιππάκης, Μαστροδήμας)

Γήπ. Περιστερίου (Χωράφας): Πράσινα Πουλιά – Ιπποκράτης Περιστερίου (Γαλάνης, Ναούμ, Μπένος)

Γήπ. Ρουφ: Δάφνη Αθηνών – Κορωνίδα (Μαμούνης, Παλάσκας, Ορφανός)

Γήπ. Χαϊδαρίου (Τάκης Χαραλαμπίδης): Λύκοι Χαϊδαρίου – Αμπελόκηποι (Μαρκαντωνάτος, Σταθοπούλου, Νάτσιος)

ΕΠΣΑΝΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγων.)


Γήπ. Αγίας Μαρίνας: Θησέας Νέας Μάκρης – Παθιακάκης

Γήπ. Μαραθώνα: Μάχη Μαραθώνα – Άρης Βούλας

Γήπ. Λαυρίου: Παλλαυρεωτικός – Παμπαιανικός

Γήπ. Βάρης: Κυανούς Αστέρας Βάρης – Νικολακάκης

Γήπ. Κάτω Αχαρνών: Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Τριγλία Ραφήνας


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγων.)


Γήπ. Ανθούσας: Ατλαντίς – Γέρακας,

Γήπ. ΔΑΚ Παιανίας: Άρτεμις – Σταμάτα,

Γήπ. Κορωπίου: Κορωπί – Λαυρεωτική,

Γήπ. Αναβύσσου: Σαρωνικός Αναβύσσου – Βουλιαγμένη,

Γήπ. Κρυονερίου: Κρυονέρι – Αυλώνα.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγων.)

Γήπ. Συκάμινου: Συκάμινο – Αστέρας Γλυκών Νερών,

Γήπ. Αφιδνών: Αφιδναϊκός – Καπανδρίτι,

Γήπ. Βούλας: Φοίβος Βάρης – Ολυμπιακός Λαυρίου,

Γήπ. Γέρακα: Πανσταυραϊκός – Νικητές Ανθούσας

Γήπ. Αγίας Άννας: Δόξα Αγίας Άννας – Άνοιξη

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ