Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια όλων των ομίλων

Δείτε τα αποτελέσματα όλων των ομίλων στη Γ' Εθνική.

Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια όλων των ομίλων

Στα σημαντικότερα παιχνίδια της αγωνιστικής, το Κερατσίνι πήρε μεγάλο «διπλό» με 1-0 στην έδρα του Ιωνικού, ο Πανσερραϊκός δεν δυσκολεύτηκε απέναντι στην Ασπίδα Ξάνθης (4-1) ενώ ο Ολυμπιακός Βόλου «σκόρπισε στους πέντε ανέμους» τον Πιερικό (5-1).

Η ταυτότητα της 3ης αγωνιστικής

1ος ΌΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλιμνίου - Κεραυνός Πέρνης 1-0
Αετός Ορφανού - Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Άρης Αβάτου – Καβάλα 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Πανσερραϊκός - Ασπίδα Ξάνθης 4-1
ΑΕ Καλαμπακίου - Ορφέας Ξάνθης 1-2
Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4-2

Η επόμενη αγωνιστική (4η 21/10 16.00): Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου, Εθμικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς, ΠΑΟ Κοσμίου, ΑΕ Καλαμπακίου, Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου, Καβάλα – Πανσερραϊκός, Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης.

2ος ΌΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Βέροια – Τρίγλια 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ερμής Αμυνταίου 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός 3-2
Αγροτικός Αστέρας - Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Εδεσσαϊκος – Γιαννιτσά 1-2

Η επόμενη αγωνιστική (4η 21/10 16.00): Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων, ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων, Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας, Νίκη Αγκαθιάς – Γιαννιτσά, Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια, Τρίγλια – Μελιτέας Μελίτης, Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

3ος ΌΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός 2-1
Φλωριάδα - ΑΕ Λευκίμμης 0-4
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης 1-1
Μακεδονικός Σιάτιστα - Κρόνος Αργυράδων 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Σούλι Παραμυθιάς - Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Ρεπό είχαν: Γρεβενά Αεράτα

Η επόμενη αγωνιστική (4η 21/10 16.00): Φλωριάδα – Μακεδονικός Φούφα, ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα, Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς, Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου, Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας, Μέγας Αλέξανδρος – Υρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό έχει: Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός 5-1
ΑΟ Σελλάνων - Νίκη Βόλου 1-1
Αλμυρός - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα 1-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός 2-1
Αστέρας Ιτέας - Θησέας Αγριάς 1-0
Μετέωρα - Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0

Η επόμενη αγωνιστική (4η 21/10 16.00): Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων, Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης, Φωκικός – Μετέωρα, Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός, Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου, Στυλίδα – Αστέρας Ιτέας, Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πειραιά - ΑΕ Νεάπολης 1-0
Εθνικός – Αμπελακιακός 1-0
Ιωνικός – Κερατσίνι 0-1
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας 0-2
Ατσαλένιος – Προοδευτική 1-0
ΟΦΙ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0
Ρεπό είχε: Επισκοπή

Η επόμενη αγωνιστική: (4η 21/10 16.00): Εθνικός - Ατρόμητος Πειραιά, Αμπελακιακός – Επισκοπή, Γιούχτας – ΟΦΙ, ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός, Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιοχώρας, Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό έχει: Ατσαλένιος

6ος ΌΜΙΛΟΣ

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων – Αχαρναϊκός 2-0
Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος 1-4
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός 0-3
Πανηλειακός - ΠΑΟ Βάρδας 3-2
Φοίβος Κρεμαστής - Αστέρας Αμαλιάδας 0-0
Ρεπό είχε: Πανμοβριακός

Η επόμενη αγωνιστική (4η 21/10 15.30): Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής, Διαγόρας Βραχνέικων – Διαγόρας Ρόδου, Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός, ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας, Ιάλυσος – Νίκη Τραγάνου, Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό έχει: Πανηλειακός

7ος ΌΜΙΛΟΣ

Χαραυγιακός – Καλλιθέα 2-0
Απόλλων Ερέτριας - Θύελλα Καμαρίου 1-4
Κόρινθος – Αιολικός 0-1
Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω 1-1
Άγιος Ιερόθεος - ΑΟ Χαλκίς 3-0
Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός 2-0

Η επόμενη αγωνιστική (4η 21/10 13.00 – 16.00): Αιγάλεω – Πανθηραϊκός, Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός, Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι, Ηλυσιακός – ΑΟ Χαλκίς, Καλλιθέα – Κόρινθος, Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμιονίδα – Λέρνα 1-0
Πάμισος – Μανδραϊκός 1-2
Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός 2-2
Αμβρυσσέας - ΑΟ Κατασταρίου 0-0
ΑΟ Εικοσιμίας – Καλαμάτα 0-4
ΑΟ Υπάτου - ΑΕ Πελλάνας 0-1
Παναργειακός – Ασπρόπυργος 1-0

Η επόμενη αγωνιστική (4η 21/10 16.00): ΑΟ Κατασταρίου – ΑΟ Υπάτου, ΑΕ Πελλάνας – Ασπρόπυργος, Λέρνα – Αστέρας Βλαχιώτη, Παναρκαδικός – ΑΟ Εικοσιμίας, Καλαμάτα – Παναργειακός, Πάμισος – Ερμιονίδα, Μανδραϊκός - Αμβρυσσέας

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ